Kellel on milles õigus?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     kriitiline  10.12 kell 16:52
Loomulikult neil, kes kuulutavad meedia lemmikuks K. Kaljulaiu, kes peab nii tähtsaks vaba sõna (st oma võimalust igal võimalusel oma jutuga esineda). See, et ta perevägivalla vastu esinedes kiitis heaks anda aastapäeva kontserdi korraldamine ühele neist, lausa jalaga elukaaslast löönud T. Ojasoole, ei paista ajakirjanikke häirivat. Silmakirjalikkuse eest K.K.-le preemia!
Turismifirmade liit võiks talle anda Aasta turisti preemia. Eriti arvestades tema reisidele kulutatud (maksumaksjate)raha hulka.


     nii on  10.12 kell 16:48
Sõna on vaba,ainult teatud seltskonnal ja selleeest valitakse ta kõige sõbralikuks olevuseks,kes ei jaga maast ega ilmast nagu kits kahe kuhja vahel

...     tädi uuno  10.12 kell 16:42
Loomulikult on alati kõiges õigus pühal kaabude perekonnal. Ja kui järgmine päev räägivad risti vastupidist juttu, siis on neil ikkagi õigus.

     Liis  10.12 kell 16:16
Õigus on sellel, kes kõvemini karjub ja "rafineeritumalt" valetab.

Õigus     Kuulaja  10.12 kell 15:46
Õigus on alati sellel, kellel on rohkem raha! Suured sulid tõllas ja väiksed võllas. Nii on ja paraku nii see ka jääb selles kurjas ja ebaõiglases maailmas.

     Endine Rekkamees  10.12 kell 15:44
Tere,
Õigus on sellel, Kes viimasena ei valeta.
Kõik....

õigus Kuuuurijal     kes kaitseb inimest  10.12 kell 15:42
Miks Kuuuurija peab riigis
õiguse nõudmisega tegelema ;
Meil on palju teisi kõrgel kohal töötajad ,kes peaksid röövlite eest vanu inimesi ka kaitsma

     Kannatajad  10.12 kell 15:35
Õigus on Eestis vaid nendel kes on röövitud raha eest võimule saanud.
Sellised tagajärgedele ei mõtle, et raha eest elu ja tervist nad ei osta. Saatanast kuritegelikel korrumpeerunud Eesti ametnike armeel- omavalitsejatel, politseil, prokuröridel, kohtunikudel... on vaid üks tee põrgusse, olgu nad täiega neetud, selle on nad endale väljateeninud.

     .  10.12 kell 15:33
Kel raha,sel õigus.Tavakodanik ei jõua ju Pilve palgata,nahu rehvi Alaver.

     Uku  10.12 kell 15:16
Vanasti öeldi, et tugevamal on alati õigus. Paistab, et tänapäeval pole asjad sugugi teisiti. Vaeseks muudetud põllumehed peavad käima Toompeal käsi pikal abi ja toetust kerjamas. Kes seda enne on näinud, et kunagine põline rikas rahva toitja on ise näljapajukil. Kuhu on jäänud meie tipp-poliitikute mõistus ja südametunnistus, et nad meie põllumajanduse on sedavõrd alla lasknud minna? Häbi neil olgu...!

     Tom  10.12 kell 15:15
Kuulates vaadates tänast põllumeeste Toompealkäiku on õigus neil,kes väidavad,et orjameelsus pole talumehest kuhugile kadunud. Piltlikult käidi pugemas mõisahärradele,selle asemel,et nõuda ,mida lubati .

     Vallo  10.12 kell 14:58
Eilne Kuuurja kinnitas minu veendunmust, et õigus on neil, kes nõuavad kohtunike, prokuröride ja kõrgete politseiametnike peade veeremist. Pead peaksid lausa lendama ja laias kaares. Kuritegevus õiguskaitse asutustes tuleb kohe lõpetada, kasutades mistahes erakorralisi vahendeid.

     Tiiu  10.12 kell 14:57
See apteegi jama on võtnud täiesti vastuvõetamatud mõõtmed. Kellegi idee, et keegi peab oma omanduse kellelegi ÜLE ANDMA on algusest peale olnud vildakas. Sikkuti väide, et ravim peab olema EESTI piires kättesaadav on lausa julm. Sajad tuhanded retsepriravimid, mille järele peab raskelt haige või liikumispuudega inimene järele minema ehk Eesti teise otsa, peaasi, et proviisor annab mingisugust nõu on absurdne. Samas on Isamaa idee seaduse tagasipööramisest ka täiesti nõme. See, et proviisoreid ei leidugi apteekides ega ole vaja ka kette veidi taltsutada on selge korruptsioonijuhtum kui ka üks sent liigub erakonna või üldse koalitsiooni arvele kettide omanikelt või nendega seotud inimestelt. Tundub, et meil on üks ajudeta ja teine autundeta erakond.

     Aiku  10.12 kell 14:53
Minul on alati õigus aga kesse ma selline olen et keegi sellega arvestaks ?

     Helgi  10.12 kell 14:15
Teie küsimusele ma vastust ei tea,kuid palun öelge oma uudiste lugejatele,et nad ilmateates ütleksid TAJUTAVA KÜLMA.Praegu näitab Postimehe ilmaleht et,Tallinnas on T - 0,2 kr,kuid TAJUTAV on -5,7 kraadi,mis on minu arvates nimetamist väärt.Tänan.