Kes peaks mille eest vabandama?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

võtta     Pole robot  18.12 kell 0:01
President tuleb maha võtta

     Uku  17.12 kell 12:14
Vabandama peaks viivitamatult Kersti EKRE valijate ees ja Kaja peaministri ees. Vastasel korral jääb mulje, kui sõna on vaba, kui vaba ta siis ikkagi on...?

invakaart     Teadjanaine  16.12 kell 16:55
Ootan sotsministrivabandust kõikide invaliidide ees. Käisin Berliinis ja selleks, et inva WC-sse saada peab olema EUROOPA LIIDU invakaart. Ma pole kuulnudki sellisedt. Minu kokkupuude sotstöötajatega on igakuine ja mitteükski pea-ega vanemspetsialist ei ole vaevaks võtnud sellest teatada. Häbi ametkonnale ja ametnikele!

Helme     Marju   16.12 kell 16:54
Helme ütlused ja pilt on ka Kremli ametliku lehe esiküljel suurelt

     KK  16.12 kell 16:54
Vabandamine ei päästa siin enam ammu midagi ega kedagi, sest nagu oma sõnavalikuid, ei võeta ilmselt ka vabandamist tõsiselt. Tagsi peaks astuma kogu see valitsus, aga kuna seegi oleks vabandamine, siis loomulikult nad seda ei tee.

     .  16.12 kell 16:49
Kersti ja Kaja oma vääritu käitumise pärast peavad kohe vabandama.

     ettepanek  16.12 kell 16:34
Ja mida arvata nende helistajate kalduvustest, kes nimetavad isa Marti ja poega Martin Helmet perekonnaks?

Ootus-lootus.     Maaja  16.12 kell 16:31
Ootan pikkisilmi uue, väärika ja oma rahvast austava presidendi tulekut Eestimaale, aga enne võib kätte jõuda videvik nagu vanas heas jõulusalmis jõuluvana ootavatele lastele.

Libameedia õhutab vaenu     andre tamm  16.12 kell 16:23
Presidentinna just rääkis, et valitsus on ohuks Eesti julgeolekule. Presidendil puudub õigus sekkuda täitevvõimu tegemistesse.-- - - soomlased ei vabandaks mõne Eesti ministri ees mitte kunagi! ---Vasakpoolsed on nagu lakeid välismaalaste ees.

juurtest     juurikas  16.12 kell 16:20
Kommentaator Mait on asjale pihta saanud: varsti ongi meil rahva enamuse poolt valitud diktaator Helme, kellel pole küll nii palju maid oma sugulastele jagada kui seda oli Napoleonil, kuid keda rahvas samuti jumaldab nagu ta jumaldas Napoleoni, Hitlerit ja Salinit. Siis pole enam üldse oluline, mida see diktaator teeb või ütleb, tema sõna on jumala sõna ja tal on alati õigus, ta peab kõikide ajakirjanike ja muude tegelaste sõnad meeles ja kuidas need pead siis lendavad! Aga meie rahvas on ju alati muulaste tapmist heaks kiitnud ja vaenlaste tapmist samuti? Mis siis muutunud on? Mitte kui midagi.

Libameedia õhutab vaenu     andre tamm  16.12 kell 16:19
Vabandama peab president Kaljulaid, kes on oma tegude ja sõnadega solvanud väga paljudid Eesti inimesi.

     ettepanek  16.12 kell 16:17
M. Helme peaks eesti rahva nimel soomlastelt vabandust paluma sellepärast, et meie "presidendi", osa ajakirjanike, poliitikute ja teiste arvates on müüja elukutse inimest häbistav, haavav ja solvav.

Vabandan kõigi ees      Markus   16.12 kell 16:11
See, mida Helme ütles, selle pärast vabandama ei peaks. See aga kuidas see öeldud (väljendatud) oli, väärib küll ühe korraliku vabanduse!

Samas tahaksin ise vabandada soomlaste ja teiste rahvaste ees president Kaljulaidi pärast kes topib oma pikka nina kuhu vaja pole!

     Siret  16.12 kell 16:00
President peab vabandama Helme ja Eesti rahva ees.

     Tudeng  16.12 kell 16:00
20aastase noore neiuna on mul rõve kuulata, kuidas siseminister tervele minu generatsioonile vee peale tõmbab, sest meie tulemegi madalapalgalisest teenindussektorist ja loodetavasti jõuame tahtmisel ka riiki juhtima (kui see riik alles jääb). Mart Helme retoorika on hirmutavalt sarnane Donald Trumpi omaga ja eestlaste pime usk ja arvamus teeb mind kurvaks.

Lisaks kõigile, kes presidenti maha teevad: presidendi ülesanne on meid maailmas esindada ja häid suhteid hoida. Olgu sõnad Helme isiklikud, aga ta on meie valitsuse minister ja peab riigimehelikult käituma, kui me tahame mingitki tõsiseltvõetavust alles jätta.

     ....  16.12 kell 15:59
üks helistaja nimetas Kaja Kallast üleminekueas olevaks vinguvaks naiseks. Kaja Kallas on noor elujõuline naine, 42 aastane, vaid aastake vanem Jüri Ratasest. Ja üleminekueani ja sellega seotud infarktini(?) on ikka omajagu aega. Rahvaliidu-EKRE jüngrite sõnavõttudest kostub pimedat vahkviha ja harimatust, kehvast mälust rääkimata. Ja ma ei vabanda, et nii arvan. Mul on vaid kahju, et ERSP tõttu on minu hääl läinud Isamaale - järgmistel valimistel on mul raske dilemma, kust leida oma vaadetele võimalikult lähemat erakonda.

     Mait  16.12 kell 15:58
Helme ei ole lihtsalt oma. Nii teda tümitataksegi teda, palju saab. Kunagi tehti nii Napoleoniga. Kroonitud pead ei aktsepteerinud teda ja tegid talle 7x kambakat.Pärast kirusid ning lakkusid haavu.
Ajalugu kordab ennast nüüd farsina.

     kodanik  16.12 kell 15:50
Eesti president Kaljulaid peaks mitte ainult vabandama vaid ka kiires olukorras astuma tagasi ametist, ta ei seisa Eesti ja Eesti rahva eest vaid külvab oma vennaga vihavaenu siin Eestis ja välismaal.

     Helgi  16.12 kell 15:49
Meie president peaks vabandust PALUMA Eesti põlisrahva ees nende pideva maha salgamise pärast.

Mnjahh     mina ei mõista  16.12 kell 15:47
miks mind ei mõisteta?
Helme vabandas:
Kui minu väljaöeldu TRE saates,kus köögitudrukuid ja poe müüjaid,kui mõttetud, harimatud on pärast mõnda rahva kogunemist saanud Eduskunna liikmeks või lausa Pääministeri-ks..võiskedagi neist solvata..no siis Vabandage

1-20 | 21-29