Kust käriseb?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   23.12 kell 23:44
Sellest miks ajakirjanikud sonivad on kirjas Inno blogi postituses:" Kui soltumatu on Eesti ajakirjandus".

     elektritsaabtasuta blogspot com   21.12 kell 22:49
Seoses Inflatsiooni tekitamisega tuleb panna vangi PPA ja KAPO juhtkond jpt. pederastid kes imevad taskuvaraste munne ja on osalised inflatsiooni tekitamises.

     elektritsaabtasuta blogspot com   21.12 kell 22:44
Helmed,Kallased,Bronsteinid,Samostid jpt. juudid Eesti poliitikas käristavad eestlaste persseid inflatsiooni tekitamisega keskpankade kasumi tarbeks ja selles peitub kuriteokoosseis mis on karistatav Kelmuse kuriteo alusel.
Viimati Isamaa tõstis elektri hinda 40%,tekitas inflatsiooni Rootsi panganduse kasumi tarbeks-pani toime Kelmuse kuriteo.

     elektritsaabtasuta blogspot com   21.12 kell 21:50
Helmed,Kallased,Bronsteinid,Samostid jpt. juudid Eesti poliitikas käristavad eestlaste persseid inflatsiooni tekitamisega keskpankade kasumi tarbeks ja selles peitub kuriteokoosseis mis on karistatav Kelmuse kuriteo alusel.
Viimati Isamaa tõstis elektri hinda 40%,tekitas inflatsiooni Rootsi panganduse kasumi tarbeks.

Komu "ajakirjanike" õud      Komu Timo õud  17.12 kell 16:56
Käriseb sealt, et Eesti pole ajakirjanust on sellise komu Timod istuvad meil eetris ja ajavad suust välja üks kõik mida täiesti kontrollimatult.

     Liis  17.12 kell 16:54
Kulla KuKu, ei ole mõtet oma küsimust "suunata" oma küsimuse "meeldetuletamisega". See on VoxPopuli, mitte manipuleerimisturg.

     Tiiu  17.12 kell 16:52
Eelmise tunni lõpus räuskas üks mees, et teda on röövitud pensioniga. Tegin arvutuse ja leidsin, et mina võitsin tänu II sambale kuigi seda sõi masu ja kõrged tasud.
Ma ei kujutanud ette, et vanu mehi, kes nii kohutavalt vihkavad edukaid naisi on nii palju ja see, et nad isegi ei häbene seda. Matslik meeskond on suur.

     Vallo  17.12 kell 16:50
Maailmas käriseb globalistlike sionistide genotsiidi plaan. Ligi
100 aastat tagasi on selle järjekordselt paberile pannud Euroliidus pühakuseisusse tõstetud
Coudenhove-Kalergi. Inimesed hakkavad tasapisi tõde teadma. Ärkamisaeg on tulekul!
KÄRISEB KUKU RAADIO     KÄRISEB KUKU RAADIO   17.12 kell 16:44
KUKU Raadios u käriseb kogu aeg Toomas Sildam..siis käriseb veel hr.Mihkelson üsna tihti Kuku Raadios ja käriseb ka hr Pevkur Kukus. Ikka pole harjutud Kuku poolt, et võimul pole enam "orava tolad " .

soovid ja tõelisus     ebausklik  17.12 kell 16:18
Kui eestlastel on vaja EKRE-t või kedagi muud toetada sellepärast, et nad arvavad endal olevat õigus saada tagasi maad, mida sätestas Tartu rahuleping, siis nad tunnistavad, et kavatsevad rahvusvahelise õiguse ümber kirjutada, mida muide soovib ka Putin ja sellisel juhul peaksid näiteks poolakad omama õigust suurtele territooriumitele, mis olid nende käes analoogilise rahulepingu tulemusel, mis võeti ära seoses Molotov-Ribbentropi paktiga ja mis praegu kuuluvad Ukrainale, Valgevenele ja Leedule. Tavakodanikele pole Helsingi kokkulepete teksti tutvustatud ja ilmselt ei tutvustatagi, kuid oma rahvusvahelisi ambitsioone esitades võiksime siiski rahvusvahelist õigust tunda või kuidas? Praegune Poola nimetatud aladele ei pretendeeri nagu seda ei tee ka ametisolev Eesti valitsus, kuid rahvas on valmis hääletama nende poolt, kes seda sooviksid, või kuidas?

     Liis  17.12 kell 16:06
Käriseb sellest lõputust nõretava vihkamise õhutamisest meedias.
Kulla KuKu, käes on jõulud, valimistest on möödas 9 kuud. No tahaks rahu, mõistmist, ligimesearmastust, mitte viha kultiveerimist ja vastandamist. Inimesed on sellest tüdinenud, väsinud.
Ka ei taha uudiseid, mis algavad kusagil Indias või mujal toimunud mingist vägivallaaktist. Meil Eestis toimub nii palju ilusat, head igal pool. Ei kuule me koolide Playboxist, noorte tegemistest, küladest korraldatavatest huvitavatest üritustest inimeste heaks. Valdavalt domineerib AINULT NEGATIVISM. Aitaks ehk juba!

Ei kärise     Taat  17.12 kell 15:59
Helme on poliitiline kloun, kuid mida aeg edasi, seda enam hakkan ma tema sõnu uskuma. Kuna Eesti meedia on kõvasti kaldus ühe erakonna poole, siis pole ime, et toimub ajujaht. Palju keegi kuulab seda TRE raadiot. Kui asi poleks kellegi poolest pahatahtliku poolt üles puhutud, poleks ka midagi juhtunud. Pealegi see erakond, kelle poole on ajakirjandus kreenis, valdab väga hästi poliittehnoloogiat, mis oli kasutusel juba nõuka ajal ja pole ka midagi imestada, sest sellest parteist nad ise tulid ja ka oskused kaasa tõid. Nende valitsemine meenutas Putini valitsemist Venemaal.Üks kool, ühed õpikud ja õpetajad. Tartlased ei ole unustanud ühe parteikarjeristi tegemisi ja ka koeri, mkis lastele kallale ässitati ja kelle käsul.

     Tom  17.12 kell 15:49
No pole viimased kommentaarid samalt ip aadressilt. Pole võimalik.

Jätke KUKU see jama     vihane  17.12 kell 15:44
Vot KUKU --näitab ka jõulude eel ,,kui tähtis on neile Reformi erakond ja poliitika--Ja iga poole tunni tagant..

     Tom  17.12 kell 15:36
Paneb imestama ja kurvastam,kui inimesed keda pidasin eestluse eest seisjaiks lasevad EKRE sugusel seltskonnal valitsuses edasi olla!

FakeNewsKuku     paljastatud  17.12 kell 15:33
Kuku ei varjagi ,et ta on täielikult
pühendunud valitsuse vastu sõjale.
Kukus algab see hommikul ja kestab
hüsteerija päev otsa.
Te pole ajakirjanikud, vaid punakomissarid.

objektiivselt     väike inimene  17.12 kell 15:31
Ei ta kärise kusagilt, sest putleri trollid ja poliitikutest agendid lihtsalt meeldivad rahvale ja neile ei tundu kunagi kahtlasena asjaolu, et vene natsionalistide ja putinlaste seadused sarnanevad tihti EKRE seisukohtadega. Nii on see perekonna ja riigipiiri käsitluses, kus valijad, kellele meeldib neid asju putinlaste kombel ajada saavadki varsti ülekaalu ja rajavad aastakümneteks kestva dünastia diktatuuri. Neid ei huvita vähimalgi määral, mida demokraatlik üldsus sellest arvab, sest ka Euroopas kasvab ultraparempoolsete poolehoid ja loomulikult pole kaasaja Venemaal tegemist mingi sotsialismi, vaid oligarhe teenendava autoritaarse reziimiga.

     kui siit käriseb siis korralikult  17.12 kell 15:22
ootame hobustevaraste ees vabandust

KÕIK on OK!     Timmule ))  17.12 kell 15:14
Tänane umbusaldus kukkus läbi nagu pidigi minema ! Kõik on kõige paremas korras lugupeetud kibestunud reformierakonna sabarakust ajakirjanikud ! Nüüd võiksite nuttu halada - Jälla tagasilõõk ! EKRE läheb ainul populaarsemaks ja tugevamaks ! Super !

     Uku  17.12 kell 15:12
Püksid kärisevad...
Vorstid särisevad...
Poliitikud kobisevad...
Ajakirjanikud mölisevad...


1-20 | 21-24