Kes või mis teid veel üllatada suudab?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   18.12 kell 17:24
Juudid kodustasid inimkonna ja programmeerivad eestlasi vaatavalt nende vajadusele ehk siis eestlased on ajupestud inimloomad.

Elekter     Riks  18.12 kell 16:49
Kaesingi kurja. Läinud ta on!

No on veel asju mis suudavad üllatada     Taat  18.12 kell 16:38
Ma kukuks üllatusest istuli, kui oravapartei lõpetab teiste sõnnikuga ülevalamise. Nad meenutavad ventilaatorit kuhu sõnnik sisse vistakse, et ikka kõigile jätkuks. Kui nad sellest endisest kompartei aegsest harjumusest lahti saaksid, siis ma tõesti üllatuks täiega.

Lollidemaa     Ats  18.12 kell 16:38
Täiskuu jätkub...Isegi ilmataat peast segi.

     Tiiu  18.12 kell 16:09
See, et apteegid täna ennast sulgesid ei ehmatagi väga, sest eile kukkus läbi nende endi poolt kirjutatud seadus, millega nad tahtsid veelgi rohkem õigusi. Ma olen praeguse totra seaduse vastane, sest proviisorite omanikunõue ei ole palju parem kui eilne seaduseelnõu, aga võtta ehk väga haigetelt võimalus saada hädavajalikke ravimeid (kas kõigil on üldse võimalik kusagile sõita ja jalgsi sellise ilmaga apteeke otsida on julm) on enam kui ülekohtune.
Samas üllatab mind vanameeste õelus. Naist ennast tundmata mõnitatakse isegi tema naeratust on nii matslik, et mul on kahju sellistega ühes ühiskonnas elada.

70 prossu rahvast on     mitu helistajat ?  18.12 kell 16:05
rahvaküsitlus TV-3s..
Küsimus vastamise võimalusega : Kas oled või ei ole valitsusega rahul..
Oli esitatud Apteegireformi hääletustulemuse kontekstist..Opositsoon oli refeormi poolt ja hääletuse tulemusena see reformi peatamine jäi eile ära.
Selle otsuse, kui võimalusega Apteegireformiga edasi minna parlamendile ja imelikul kombel ka valitsusele toetust avaldatigi...
Nii ja nüüd see statistika:
Küsimus ; Kas olete praeguse valitsusega rahul? 61%-olen/39%-ei ole...
Lisaks pole TV3 rahvaküsitlus klassikalises mõistes,tahte uskuge, ega pole keelatud))

Kartellikokkulepe     Peter Kääramees  18.12 kell 16:04
No see tänane apteegikettide streik on ju nende poolt enestele jalga tulistamine - puhas kartellikokkulepe. Aga vaadake Ravimiameti kodukalt, seal on nimekiri enam kui 200 avatud mitte-ketiapteekidest, kellel vaja, saab oma ravimid kätte väikese ebamugavusega. Ja järgmine kord inimene teab, millisest apteegistoma ravimid edaspidi kätte saab. Kord kuus pole ju raske apteegis käia.

Matile     Pati  18.12 kell 16:04
Miks riigikogus eile vale otsus vastu võeti? Et oligarhia apteeginduses lõpetada, on see tarvis läbi viia.

     Mati  18.12 kell 16:01
Üllatasid muidugi apteekrid. Aga see oli nende poolt väga õige otsus, sest eile võeti Riigikogus vastu väga väga vale otsus. Selle eilse vale otsuse taga oli käputäis rumalaid otsustajaid.

Elekter     Riks  18.12 kell 15:57
Mind paneb imestama, et elekter ei olegi veel ära läinud


Apteekide ülepaisutatus     Apteegikurat  18.12 kell 15:56
Lätist võib osta vabalt Eesti retseptiravimeid! Euroopa seadused näevad seda ette.

     .  18.12 kell 15:39
Üllatab,et rehvid ei saa aru,et nad on nii ebapopulaarsed.Eileõhtune rahvaküsitlus TV-3s ju näitas taaskord,et 70 prossu rahvast on valitsusega väga rahul.

VÄGA KARM     penskar  18.12 kell 15:35
Täna juba üllatati
Ja osaliselt SULGESID EESTIS
APTEEKIDE UKSED HAIGETELE,

Üllatun igal päeval     julius  18.12 kell 15:27
Üllatab see, et inimesed ikka veel, siis kui inimkond on katastroofi lävel arvavad nagu oleks poliitikud võimelised midagi head korda saatma. Mind poliitikud ei üllata, sest mina saan vaimse naudingu ja sellega seotud üllatuse ikka vaid loovate isiksuste tehtust. Poliitikute puhul on nii, et mida loovamad nad on, seda suuremaid kuritegusid nad korda saadavad, neid ei pidurda mingid tabud ja nad on täiesti suveräänsed.

     Aiku  18.12 kell 15:25
Üllatab et reffitrollid nii laisad on !

Apteekide ülepaisutatus     Apteegikurat  18.12 kell 15:24
Miks ajakirjandus ei kirjuta sellest, et Eestis on ühe inimese kohta 2-3 korda rohkem apteeke kui mujal Euroopas nii on?
Meil on tõsine apteekide ülepakkumine, mida näitab see, et ravimite hulk apteegis on piiratud arvul. Tahad osta hunniku ravimeid, on saada ainult 1 või 2 karpi.

     Katrin  18.12 kell 15:22
Üllatab, et reformikad ei suuda ikka veel aru saada, et suurem osa Eesti rahvast neid vihkab.


     Uku  18.12 kell 15:20
Suur üllatus ja enneolematu ime oleks see, kui meie idanaabrist president, Vladimir Putin, tuleks Eestisse visiidile ja kingiks meie kunagise riigivanema, Konstantin Pätsi, ametiraha suure pidulikkuse austusavalduste saatel tagasi. Annaks taevas, et nimetatud soovunelm ükskord ka reaalselt aset leiaks.

     kodanik  18.12 kell 15:15
Üllatab, et sellised Eesti parasiidid Euroopas veel säilivad nagu näiteks see irvenäoline Lafrank kes üritas Eoroopa ombudsmaniks saada.
Jumal olgu tänatud, et sellist Eesti valetajat sinna ei valitud!

Trollipark     Kuulaja  18.12 kell 15:11
Siin riigis ei üllata enam miski! Isegi "Fox Populi" on kujunenud ekre hääletoruks, nii nagu on seda tre raadio.