Millised ammused vastuolud vajaksid kiiresti lahendamist?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     pahane  06.01 kell 16:55
PS & 60 sätestab, et RK valimised on ühetaolised, mitte nii, et osa saab hääletada korra ja teised mitu korda. Valimised peavad toimuma märtsikuu esimesel päeva, mitte terve nädala, nagu e-valimistega tehakse!

     Liis  06.01 kell 16:51
Miks ei käsitleta eelpensionäre sama moodi kui pensionäre? Nad saavad niigi eluaeg vähem pensioni, aga miks ei kehti ravimite soodustused, bussi jms. sõidusoodustused ja veel palju muud? Eelpensionär on ka pensionär.

     suud puhtaks!  06.01 kell 16:43
pärast seda kui poole tunniga tehti blitzi stiilis rünnak ja apteegid suleti, peaks nii oma tunnise intervjuu andma margus linnamäe - mees on ühiskonnas väga aktiivne ja hoiab pildilt kõrvale nagu katku eest

töötavate pensionäride maksustamis .     küsimus  06.01 kell 16:02
Mis eesmärk on tänasel Jüri Ratse valitsusel maksustada pensinääride teenitud tulu ja pensionit koos arvestades?
Samas kui kõlavd väited, elukestev õpe,töö igas vanuses ja töötajate puudus...

     Tiiu  06.01 kell 15:57
Vastaks hoopis kirjutajatele. Pensionid on kehvad, aga eks hetkel sõltub enamuses tööpanusest ja see tundub küll õiglane olevat.
Haigekassa ei puudu neilt, kes ise või kelle eest makstakse sotsmaksu.
Ehk ongi vahel metsamaffia olemas, aga raiete vastu võitlemisel oleks ehk vajalik vastav haridus. Olen hariduseusku ja arvan, et vaielda spetsialistiga ei suuda. Oskan ehk talle küsimusi esitada ja KUULATA ta vastuseid, et oma arvamust kujundada. Ühendused, mis tegutsevad küll ehk parimas usus, aga kes ei pea vajalikuks haridust, ei ole usaldusväärsed.

Vanurite jooksutamine     Kuulaja  06.01 kell 15:52
Dokumentide kehtivusaeg võiks üle 80-ne aastastel inimestel olla kuni nende surmani kehtiv ehk ei kehti viie aastane aegumisaeg! Kui keegi käib selles vanuses reisil, siis see võiks vaid dokumenti vahetada.

     kodanik  06.01 kell 15:44
Eesti valitsus peab viivitamatult peatama ja lõpetama selle röövelliku metasamaffia tegevuse Eestis- kaua see kestab omavalitsuste, maaameti, RMK ja Eesti metsamaffia ärikate koostöös maade skeemitamine ühele samale kitsale ringonnale -OMADELE.
Maa- ja omandireformis tuleb viivitamatult algatada suur järelkontroll tagasiulatuvalt 25 aastat ja tuleb teha lõpp JOKK skeemitamistele ja korrumpeerunud Eesti riigiametnikud vastutama panna oma kuritegude eest.
Tean palju juhtumeid kus pättametnike süül on siiani lahendamata 90ndata aastate alguse maade ostueesõigusega erastamise ja tagastamise avaldused.
Eesti valitsejad tulge ometigi mõistusele, kuini pole veel liiga hilja!!!

     Aiku  06.01 kell 15:29
See et osadel kodanikel puudub haigekassa .Kas meite õitsvas riigis ei peaks kõigil võrdsed võimalused arstiabile olema ?

pension     vaene ja vilets  06.01 kell 15:12
See Pensionite ümber arvestamise Seadus ja rahvale lubadus .Mis tuleb kiiresti lahendada ; Siin pole kallis riigis
Aprilli kuud vaja oodata !
Paljudele vanadele ,on näruse pensioniga elamine ,eriti elu ohtlik --
Kui poest seda õiget toitu osta ei suuda,