Kuidas ohjeldada (rooli)joomarlust

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   15.01 kell 23:51
Kaks naist ja beebi on panganduse ohvrid.
Panganduse kasumi tarbeks luuakse Inflatsiooni ja selles peitub kuriteokoosseis mis on karistatav Kelmuse kuriteo alusel.
Inflatsioon hoiab inimesi negatiivses stressis ja see viib alkoholismini ja laipadeni liikluses ja mujal.HHO genekas annab kütust tasuta

Inflatsiooni tekitamisega hoitakse inimesi stressis ja see viib alkoholismini ja laipadeni liikluses ja mujal.
inflatsiooni tekitatakse keskpankade kasumi tarbeks ja selles peitub kuriteokoosseis mis on karistatav Kelmuse kuriteo alusel.
Inflatsiooni tekitatakse sisendhindade kergitamise abil.

Inflatsiooni tekitamisega hoitakse inimesi stressis ja see viib alkoholismini ja laipadeni liikluses ja mujal.
inflatsiooni tekitatakse keskpankade kasumi tarbeks ja selles peitub kuriteokoosseis mis on karistatav Kelmuse kuriteo alusel.
Inflatsiooni tekitatakse sisendhindade kergitamise abil.Isamaa tappis kaks naist ja beebi

Inflatsiooni tekitamises on osaline riigi valitsus. Viimati Isamaa tõstis elektri hinda 40 %-tekitas inflatsiooni !!!

Rootsi panganduse kasumi tarbeks ja selles peitub kuriteokoosseis mis karistatav Kelmuse kuriteo alusel.

Seega Isamaa tappis surnuks kaks naist ja beebi !!!!

     elektritsaabtasuta blogspot com   14.01 kell 8:52
Need kaks naist ja beebi on panganduse ohvrid.
Panganduse kasumi tarbeks luuakse Inflatsiooni ja selles peitub kuriteokoosseis mis on karistatav Kelmuse kuriteo alusel.
Inflatsioon hoiab inimesi negatiivses stressis mis viib alkoholismini ja laipadeni liikluses ja mujal.

ohtlikust liberaalsusest     anu  13.01 kell 19:29
Joomahullud peavad olema hullumajas ja neid ei tohi sealt välja lasta. Eriti ohtlikud on joomahullud seetõttu, etühiskond on nende joomahulludega harjunud ja peab neid normaalseteks. Tegelikult on perioodiline hull eriti ohtlik seetõttu, et mitte keegi ei tea, millal ta jälle kellegi ära tapab või sandistab.

     mõte  13.01 kell 17:30
Kõiki juhiloa taotlejaid ja roolis alkoga vahelejäänud peaks arst kontrollima alkoholismi suhtes. Kui diagnoositakse krooniline alkoholism (nt.maksakahjustus vms.) siis juhilube mitte anda (tagastada).

katrinile veelkord     mari  13.01 kell 17:28
veel kord katrinile roolijoodik oli autos üksi. Aru ei saa keda sa neist hukkunutest süüdistad?

kaassüüdlane     katrin  13.01 kell 17:04
joobes juhtimine on kuritegu. Kurjategijaga koos autosse istuv kaassõitja ongi seega kaassüüdlane, kes täiesti teadlikult võtab osa kuriteo toime panemisest. 3,8 on umbjoove, mida ei ole võimalik märkamata jätta muidu, kui ollakse samas joobes.

     vana klassika  13.01 kell 16:49
kupatage naine rooli

https://www.youtube.com/watch?v=SoZG75CTB7g

     sõna otsesemas mõttes  13.01 kell 16:44
Jefferson ei eksinud kui ütles et alkohol tapab inimesi ja hävitab nende perekondi

     riigireetur  13.01 kell 16:38
Kas joomarlus on riigi number üks probleem? Kui see on tõesti nii, siis millised on viimased edusammud selle probleemi lahendamisel - ootan intervjuud. Sellega seoses sooviksin ka teada millised on viimased edusammud eesti rahvastiku iibe probleemi lahendamisel

häbi!     mari  13.01 kell 16:34
Tundub et need katrin ja lembit on ikka kõvasti raputada saanud. No kuidas oleks saanud hukkunud roolijoodikut peatada, mis kaasreisijatest te jahute- Mõrtsukas oli autos üksi!

     ahmed  13.01 kell 16:28
"Väga ilmekalt näitab suhtumist roolijoomisse ka see,kui vahetult enne selle saate algust lastakse roolijoodiku poolt sisse loetud reklaami."

roolijoomarlus ei ole vanglakaristus, veel

     hr.Tee  13.01 kell 16:26
Kaotatud lahing . Kui jälle midagi traagilist on juhtunud siis on tarke palju aga eluke kulgeb alati vanamoodi edasi .

     roheline partei  13.01 kell 16:23
legaliseerige moonivedelik!

legaliseerige morfiin!

legaliseerige oopium!

legaliseerige heroiin!

legaliseerige kanep!

legaliseerige hašis!

legaliseerige marihuaana!

     just nimelt geenise!  13.01 kell 16:20
riivake meheaud: joomine teeb geenise väiksemaks

KAUA VÕIB?     keegi  13.01 kell 16:17
Ongi küsimus, et kaua veel koheldakse joodikut kui last, keda kõik kasvatavad, ümber kasvatavad ja kättpidi talutavad? Mis jutt see on, et ei saa teha seda ja teist, sest joodikul on liisinguauto, joodikul on pere, on töökoht ja üldse - ega ta nüüd nii hull ka ole, no eksis, ikka juhtub! Kas joodik ise ei tea, mis tal on ja mille eest ta vastutab? Ometi läheb ta rahumeeli tapma... Kaua veel hoiatavad raadiojamad joodikuid politsei eest, nood teaks kuhugi kõrvalteele põigata? Ka nemad on joodikute poolt korda saadetud tapatööde osalised. Soovin alati neid hoiatusi raadiost kuulates, et järgmised tapetud oleksid nende hoiatajate perede liikmed. Miks ei tohi politsei põõsas passida? Et äkki jääb mõni joodik vahele? Kohtunik ei taha noore mõrtsuka elu karmi karistusega "ära rikkuda". Karistus rikub, aga verised käed mitte? Kedagi ei huvita, mis saab sandistatute elust, mis saab tapetute perede, sõprade ja sugulaste eludest. Meie seadused ja inimesed on joodikutekesksed. Kanal 2 prominendid on lällavad joodikud, kellel on "raju" pidu. Minut kuulsust on kingitud! Tänased tapetud on homme meelest läinud ja jälle hoiatatakse joodikuid, et politsei on teel. Ebanormaalne ühiskond tekitab ebanormaalseid inimesi. Kardan, et praegune kolmikmõrv ei muuda suhtumises midagi.

     .  13.01 kell 16:05
Igasugune joomarlus tuleb lõpetada riigi poolt.Alko tootmine,levitamine kohe lõpetada.Omamine kriminaliseerida,siis saab joomisest jagu.Üks minister ütles hiljuti õieti,et alkotootjad kauplevad surmaga.

Kriminaalse joobe,     veel mitte kriminaalne  13.01 kell 15:54
0,2-0,3 promilli Võid tunda ennast kergelt lõdvestununa ,
0,7-0,9 promilli.. hakkavad häiruma tasakaal..
Kunas siis algav see kriminaalne joove?
keskmine alkoholijoove – alkoholisisaldus ühes liitris väljahingatavas õhus on 0,76 kuni 1,25 milligrammi või 1,51 kuni 2,5 promilli veres;
raske alkoholijoove – alkoholisisaldus ühes liitris väljahingatavas õhus on rohkem kui 1,25 milligrammi või rohkem kui 2,5 promilli veres.
Mis kurat teeb selle joobe kriminaalseks?
Pole joovet mis on kriminaalne,on joobes tehtud vead,mis võivad olla kriminaalsed

Suhtumise küsimus     Katrin  13.01 kell 15:52
Ka meie president on joomasena roolist tabatud, tal polnud isegi juhilube. Kuniks me mõistame hukka vaid valikuliselt jääbki mulje, et vahel on osadele lubatud

     .  13.01 kell 15:50
Väga ilmekalt näitab suhtumist roolijoomisse ka see,kui vahetult enne selle saate algust lastakse roolijoodiku poolt sisse loetud reklaami.

     Jan  13.01 kell 15:22
Kriminaalse joobe korral esimene kord auto konfiskeerimine, kui on odav auto siis ka trahv lisaks, et 10000 kokku tuleks vähemalt, teine kord 20000 trahvi, kui raha pole, vara sundmüük ja vanglasse 3a.

1-20 | 21-31