Kuidas teie suhtute erinevatesse inimestesse?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   21.01 kell 20:36
Aleksander Solnzenitsyn kirjutas,et juudid tapsid 66 miljonit inimest Venemaal.
Eesti poliitikas on peamiselt juudid.
Juutidele kuuluvad kogu maailma keskpangad ja nende kaudu nad juhivad tervet inimkonda.
Juudid kodustasid inimkonna vaata dok.filme " Money as dept "
"97% owned ".

     penskar  21.01 kell 16:35
Stalin, Hitler, Pol-Poth, Idi Amin jt olid ju kindlasti inimesed, aga kuidas ma peaksin Sotsiaalministeeriumi arvates neisse suhtuma? Tolerantselt ja "avatuna"?

     penskar  21.01 kell 16:22
Isiklikult nagu ilmselt enamus eestlastest suhtun nii invaliididesse, geidesse, moslemitesse jt teistesse kui inimestesse. Samas peab olema igal inimesel ja rahvusel immuunsussüsteem, et mitte surra. Eestlastel on süsteem erakordselt koormatud (30% muulasi!). Sotsmini poolt on kuritegelik eestlastele peale suruda veel suuremat "avatust", st enesetappu. Erinevuse sallimine ei tohi tähendada uue "normaalsuse" pealesurumist!

E     naine  21.01 kell 16:15
Ei suhtu kõikidesse ühtemoodi küll. Kui homod paraaditsevad siis vihkan neid täiega kuna nad on vastikud. Ei saa ka hästi suhtuda neisse kes siia hea elu pärast tulevad ja meie maksudest elavad. Ei liigita inimesteks mõrtsukaid ja vägistajaid. Ei armasta ka vargaid, eriti heapalgalisi ärandajaid kes oskasid riigivara endale ärandada.Ja poliitikuid ka ei armasta, eriti neid kes väga kaua pildil on.

     MAIE  21.01 kell 16:11
Lõpetage see propaganda, kellele see kasulik on? Pidevalt mingite erinevuste promomine. Jube vastik, kas peab kogu aeg neid teemasid välja imema ja meediasse paiskama?

     Tom  21.01 kell 16:08
Kõik oleks ok,kui valitsus teeks oma sõnade järgi. Praegune massiimmigratsioon lööb kõiki.

     Tiiu  21.01 kell 15:59
Miks ärritab inimesi, kes enda sõnutsi on niiiii leplikud, üks plakat, mis kinnitab nende arvamust?
Samuti oli ikka tipp see, et omasooiharad ja mustanahalised pandi ühele pulgale riigireeturite ja muude kriminaalidega. Kas tõepoolest ei evi mõni inimene ka elementaarset mõtlemisvõimet?

     K  21.01 kell 15:54
"Suurepärane" on kuulata, kuidas härrad selgitavad, et ei-ei, nemad suhtuvad kõigisse erinevatese inimestesse hästi ja siis järgmise hingetõmbega võrdlevad endast erinevaid inimesi kohe kurjategijatega. Ja siis hakkavad rääkima Brüsseli diktaadist... Kurb ja vastik on aduda, et on selliseid kaasinimesi, kes isegi ei peatu mõtlema, millist vastuolulist jura nad oma kitsarinnalisuse kattevarjuks ajavad.

     Kadri  21.01 kell 15:50
Suhtun erinevustesse mõistvalt ja ma ei vihka kedagi. Minu jaoks on inimese välimusest (või seksuaalsetest eelistustest) olulisem tema isiksus ja tema enda suhtumine.
Samas olen nö. konservatiiv. Ja mind paneb imestama, miks on vaja erinevusi propageerida. Nii nagu see praegune kampaania on.

Ärritate meelega?     Mart  21.01 kell 14:56
Ei ole probleem, ju vähemustes! Probleem on rahastamises. Kas tõesti on Eesti valmis? Miks on vaja kulutada 160 tuhat, et lõhestada ühiskond? Ei meeldi eestlastele, see pähemääritud armastus, pigem vastupidine efekt.

     Kodanik  21.01 kell 14:34
Suhtun erinevatesse inimestesse samamoodi nagu suhtutakse minusse ehk kuidas küla minule, nõnda mina külale.
Kes teisele auku kaevab see ise sinna kukub.
See on elureegel mis oli , on ja jääb.

erinevatesse inimestesse     suhtumisest  21.01 kell 14:18
ilmus uuring:
VÄÄRTUSED KUI INIMVARA JA NENDE SEOS ÜHISKONNA ARENGUGA 2019
Rapordi eesmärk oli analüüsida väärtuste muutus Eestis viimase 15-20 aasta jooksul.
Mis üllatas:
Keskerakonna pooldajad, kes on erakondadest kõige enesevõimendamise kesksed ja alalhoidlikumad. Tulemus on üllatav, sest erakondade ametliku retoorika järgi peaks EKRE olema kõige konservatiivsem erakond Eestis, kuid erakondade pooldajate väärtuste võrdluses on seda hoopis Keskerakond.
-Üldine usaldus teiste inimeste suhtes, mis tegi läbi suure tõusu ajavahemikus 1996 kuni 2011, taandus siiski 2018. aastal 10 aasta tagusele tasemele, ning kodanikuaktiivsus, mis perioodil 2008 kuni 2011 märkimisväärselt langes, kerkis samale tasemele nagu 1990ndate aastate lõpus. Seega puudub Eestil ühene arengusuund ja Eesti on pigem 2018. aastaks tagasi pöördutud varasema perioodi seisundi juurde. Kõigist muutustest hoolimata on Eesti asub väärtuskaardil nende riikide seas, kus on suurem tähtsus ellujäämisega seotud väärtustel. Samuti iseloomustab Eestit jätkuvalt erakordselt madal sallivus ning kasin kodanikuaktiivsus. Viimaste näitajate poolest on Eesti oma arengus mitte ainult Soomest ja Rootsist, aga isegi Sloveeniast enam kui mitukümmend aastat maas..
Seega on valisejate EKRE-stumine täiesti loogiline...
www.riigikogu.ee/wpcms/wp-content/uploads/2019/02/Arenguseire-Keskus_V%C3%A4%C3%A4rtused-kui-inimvara_2019.pdf