Kus ja kuidas teie tajute korruptsiooni?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   25.02 kell 5:14
Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot.
Bensiini ja diisli asemel saab kasutada vesiniku mida HHO geneka abil saab tasuta.
HHO genekat saab ise ehitada ja osta paarisaja euro eest. Vaata otsingust "HHO generator ".

KAPO on Venemaa teenistuses. KAPO arreteeris Tiit Veeberi mil ta tahtis Tartu linna kütmisel vene maagaasi asemel kasutada kohalikku turvast mis on 9 korda odavam vene maagaasist.
Seega,korruptsioon kuubis.

     elektritsaabtasuta blogspot com   01.02 kell 19:18
Kuna kogu maailma pangandus kuulub samale perekonnale ja pangandus on majanduse veresoonkond siis on tegemist diktatuuriga.
Inflatsiooni tekitatakse panganduse kasumi tarbeks ja selles peitub kuriteokoosseis mis on karistatav Kelmuse kuriteo alusel.
PPA ja valitsus ei reageeri panganduse maffia omavoli vastu.
PPA ja valitsus alluvad panganduse maffiale.

Vaata dok.filme : "Money as dept",
"97% owned "

     Vaatleja  27.01 kell 8:49
Mul on suur kahtlus, et Tanel Kiik on seotud korruptsiooniga. Need lollused, mis sealt suust tulevad, on kinnimakstud. See mees ei ole nii loll kui lolliks ta end teeb.

     Pensionisaaja  23.01 kell 20:04
Kuidas suhtub õiguskantsleri büroo põhiseaduse riivesse kodanike võrdse kohtlemise printsiibist lähtuvalt seni kehtiva II sambast väljamaksete osas, kui osa pensionile jääjaid kodanikke saab II sambasse kogutu välja võtta täies mahus kuni piirmäärani 3000 eurot aga kogujad kes olid kogunud üle piirmäära (nt 10000-15000 eurot) said väljamakseid vaid pankade juurde loodud kindlustusfirmade kaudu nende poolt seatud tingimustel(keskmiselt mahus 40-60 eurot kuus ehk 600 eurot aastas (50×12)? Selliselt toimuvad väljamaksed ~ 25 aastat(15000/600). Kuidas seletab büroo sellisel juhul kodanike võrdse kohtlemise printsiibi järgimist ja miks büroo pole selle kohta siiani valitsusele tähelepanu juhtinud?

Õiguskantsler astus ämbrisse     Põliseestlane  23.01 kell 18:09
Jurist Ülle Madise astus sügavalt ämbrisse, sekkudes poliitiliselt II pensionisamba reformi otsustesse! Poliitiliselt kallutatud õiguskantsler ei sobi kuidagi õigusriiki, kallutades valitsuse poliitilisi otsuseid. Kahju sellest Eesti riigist !

varaste loodud riik varastele      Eino Võimas   23.01 kell 16:56
Tajud nii, et kui Tln lennujaamas maha astud ja vaatad seda viierealist erafimale maksumaksja raha eest tehtud parklat lennujaama ees nii, et ülejäänud inimesed endiselt normaalselt lennujaamale ligi ei pääse hakkab kohe juba pihta taktis mis käib igal tasandil lõpuni kuni Pärnu ranna privatiseerimiseni.

     Daisi  23.01 kell 16:55
Mart Helme oma mõisaga on parim näide.Vaikus...

Mnjahh     oleks taipu  23.01 kell 16:48
korruptsioon või selle tajumine on muutunud (õnneks iga aastaga)
Aga süüdistades ainult poliitikuid ja/või ametnikke ...unustame, et kui on võtja peab olema ka andja. Selliselt jätkates, korruptsioonist vaba eestit ei saa olema kunagi.
Kui meile tundub näiteks: Et rahakad ärihuvid ostakorvad koalitsoonidelt seaduseid,siis miks valime neid poliitikuid? Suured ärihuvid suudavad alati maksta kinni veenva valimisreklaami,(eriti kui erakond on rahaliselt halvas seisus).Miks valijad sellest aru ei saa,isegi kui ajakirjandus selgitab ,tükivad need samad valijad otsima enesele õigustusi(roosa, süvariigi,makstud ajakirjandus jne.)
Samas ongi suur, isegi väga suur raha,kokku ostmas meediat...
Seda enam on kohustus valijal teha kaalutletud otsused.(pole kedagi valida?)Poliitikasse on proovinud siseneda alati veel korruptsioonist puutumata uusi erakondi/inimesi..andkem siis võimalus neile.(aga pidage silmas,aeg korrupeerib)valitsema peavad koalitsoonid ja võim peab roteeruma.
Korruptsooni hulk ja selle tajumine sõltub meist kõigist.
Ise ennast ei tohiks lasta oma maksuraha eest lollitada...
Lisaks võiks valida alati endast targemaid.
Kui aga ise mitte millestki aru ei saa on tark tegu mitte valida..     Kodanik  23.01 kell 15:29
Kuidas Eesti valitsejad lasevad jätkuvalt ametis olla riigiametnikel kes ei täida oma ametikohustusi, kellest paljud on kriminaalselt karistatud, arenematud, psüühiliselt haiged süüdimatud. Neid ajuvabasid leidub Eestis igas valdkonnas omavalitsustes, sotsiaalsüsteemis, politseis, prokuratuuris, kohtutes, arstide hulgas...
Sellised on täisulatuses korrumpeerunud, neid haigeid vaja kiires olukorras isoleerida ühiskonnast. Selliseid ei paranda isegi haud.

     kuritöö ja karistus  23.01 kell 15:20
Mitu aastat vanglakaristust peaks saama saaremaa titetapja?

82 kui titt oli naissoost, 74 kui meessoost.

     reaalsus  23.01 kell 15:02
Aastaid on vohanud korruptsioon Avinurme vallavalitsuses mis jätkub praeguse Mustvee valla koosseisus.
Maa-ja omandireformi küsimustes valitseb 100% ebaõiglus ja korruptsioon, sellele kahjuks aitavad kaasa ka kõik Eesti õiguskaitseorganid.
Kui Eesti praegused valitsejad lasevad kuritegevusel kohalikes omavalitsustes kesta siis kauaks nad seal pidama ei jää.

Korroptsioonimaiguline     kuulaja  23.01 kell 14:22
Võtame kasvõi Riigikogu, kus on jätkuvalt katuserahad ning erakonnad, mis on seotud ärimeeste annetustega ja seaduste ostmisega! Seega, eeskuju rahval ju olemas!