Kas olete ilma pärast mures?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   03.02 kell 19:53
Kliimamuutuse tekitasid pangad inflatsiooni tekitamisega sest see sunnib teenima kasumit ja kasumisund paneb tootma prahti...

Inflatsiooni tekitatakse sisendhindade kergitamise abil.

HHO genekas annab kütust tasuta.

Biolisandi asemel kasutagem HHO genekat
1)Igal automootoril on elektrigeneraator mis toodab elektrivoolu auto tulede,pardaarvuti jms. tarbeks.
Peaaegu samasugune genekas on tuulikutel.
2)Autol olev elektrigeneraator toodab voolu rohkem kui auto vajab.
3)Kui autol olev elektrigenekas ei tooda rohkem voolu kui auto vajab siis saab autole lisada teise geneka nii,et oleks topelt.
Tsiklile paigaldatakse auto aku.
Seda liigset elektrivoolu on tarvis HHO geneka tarvis mis lahutab veest vesiniku.
HHO genekas koosneb 30-st metallplaadist millest pooled on anoodid ja teised katoodid.
HHO geneka poolt toodetud vesiniku gaasi kasutatakse bensiini ja diisli
Ilma kütuseta liiguvad autod mis on suruõhu mootoriga. Sellise ehitasid Tartu tudengid.
Ka lennutransporti on ilma kütuseta. Tsepeliinid Wolverines ja Nabila lendavad
ilma kütuseta.

USA sõjalaevad ja lennukid kasutavad kütusena merevett. Nende korstnad ei tossa.

Sisepõlemis mootorile paigaldatud elektrolüüsi aparaat hoiab kokku kütust 90 %. Neid aparaate saab osta paarisaja euro eest,leia otsingust " HHO generator".
Ise ehitada on lihtne. 30 metallplaadi vahele paigaldad 1 millimeetrised tihendid,pooled anoodideks ja teised katoodideks. Lisaks sellele Gaasilukk,bubler,maandus,pump jnenormaalne     areng  03.02 kell 17:04
Bingo viimasele kõnele. Kõik institutsioonid ja ametid korrigeerivad GPS kordinaate, aga rahvale keegi ei maini, et planeet korrigeerib ja muudab oma telge!
Planeet on elav olend ja isereguleeruv.

kurb     kuulaja  03.02 kell 16:54
Veel. Üks enne kirjutas, et ei taha enam kunagi Eestis talve kogeda. No sellised kurjad inimesed peaks kolima kuhugi Floridasse siis. Meie laiuskraadil on normaalne talv koos lumega. Selline -10 kraadi, tuulevaikne, põlvini lumega võiks jaanuaris-veebruaris olla, juba alates jõuludest. Jõulud ilma lumeta ei ole normaalne, ei teki jõulutunnet. Kes lund vihkab, koligu Aafrikasse või mujale sooja kliimasse, kus on ebola, malaaria, ritsikaparved ja muud "toredad" nähtused.

     Helgi  03.02 kell 16:53
Mina ei rõõmusta,kui peame suvel kütma.

kurb     kuulaja  03.02 kell 16:50
Olen ilma pärast mures, sest praegune rekordsoe talv ei ole meie laiuskraadil normaalne! Skeptikud keskealised mehed, kes enne helistasid, võiks minna Austraaliasse keset metsapõlenguid loomalaipu vaatama või Alaskasse jääkarusid toitma, siis saavad aru, millest see jutumärkides "paanika"! Kahju on ka lastest, kes ei saa enam suusatada ega uisutada. Ükskord pidi selline soe talv tulema, aga et nii vara ja juba praeguste laste lapsepõlv on rikutud..

     ats  03.02 kell 16:18
Rohkem ajukääbikutest valitsejate pärast mures, ilm on teisejärguline.

     Max  03.02 kell 16:15
Kui rääkida kliimast, siis on see küllalt nutuses seisus. Jah, paneb muretsema küll. Aga kui rääkida ilmast, siis mina olen ülimalt rahul sellise talvega nagu meil praegu on!

inimestest     maret  03.02 kell 16:12
Niikaua kui koolides õpetatakse looduse hävitamise ajaloo asemel progressi ajalugu pole põhjust, et inimesed peaksid ilmastiku muutustest midagi arvama nagu nad ei arva midagi ka ülerahvastusest. Kui nad eeldavad, et võivad siit mingi teise planeedi peale lennata ja seal edukalt toime tulla, siis see tähendab, et neil pole elu ega loodust tarvis: nad tulevad ka ilma looduseta suurepäraselt toime ja on üldse kõikvõimsad, nemad ongi jumalad.

Mnjahh     täna eitame,homme kahetseme  03.02 kell 16:11
Täna on soe.(eestis).see meeldib paljudele,seega on rekord arv inimesi kellele meeldib väike kütte arve..
Suusasõbrad on varsti kas ratta sõbrad või käivad Lapimaal...
Aga ilm on erakordselt külm siberis,põhja soomes,lund on USA-s Kus tavaliselt lund ei ole,samuti Marbella -s oli lumesadu...
Kliima on kindlasti muutunud ,aga kuidas see väljenduma hakkab..? on veel lõpuni selgumata..
Mis inimese tegevuse mõjusse puutub ,siis on kindlasti mõju olemas,aga kas otseselt ?
Kuid me oleme pigem ohtlikud loomadele,vee elustikule ja lindudele..Liikidele kelle elu mürgitame(mesilased),kelle elupaiku rikume (meri,ookeanid,poolused),kelle pesitsemise aladel elame nüüd ise....
Kuidas sellest hoiduda,või vähemalt mõju vähendada?
Inimene on teinud maakerast prügikasti..

     rohekas  03.02 kell 16:08
Ei ole. Inimene on hakanud end jumalaks pidama, arvates suudab kliimat muuta. Ka on unustatud, et meie elu siin maal mõjutab Päike, mitte vastupidi. Kliima on soojenenud alates viimasest jääajast, kui mingist tööstusest polnud veel haisugi. Gröönimaa oli, nagu nimigi viitab, kunagi haljendav saar ja suure tõenäosusega muutub selleks uuesti. Inimene peab selle kõigega lihtsalt kohanema, mitte paanitsema ja idiootsusi tegema.

     Tiiu uuesti  03.02 kell 16:05
Mina ei rääkinud eelmise kuu temperatuurist vaid ikka normidest. ilmateenistuse lehel on olemas kliimanormid ja seal on tulemused 1981....2010. Jaanuari keskmine on selle järgi -3,5 kraadi. Veebruar, muide -4,5 kraadi. Anomaalsed aastad lähevad arvesse küll, aga pikas vaatluses kaotavad oma ekstreemsed väärtused. Normidena üks aasta ei loe.

     Liis  03.02 kell 15:54
Ei ole ilma pärast mures. Loen ka teistsugust teooriat toetavaid teaduslikke artikleid, kus seletatakse kenasti lahti, et inimtegevusest sõltub kliima soojenemisel väga vähe. Ja ka ca.100 aastat tagasi olid soojad talved, siis läks jälle külmaks. Sama soojade, külmade suvedega.
Kui 100 aastat tagasi olid ülisoojad talved, siis kus see katastroogiline tagajärg siis praegu on?
Ei maksa hüsteeriat üles kütta.


     Tiiu  03.02 kell 15:53
Kliima on soojenenud igal juhul. Paar- kolmkümmend aastat tagasi oli jaanuari keskmine -6,5 kraadi, nüüd -3,5 kraadi. Aasta keskmine on ka tõusnud. Kas see on liiga kiire, ei tea ja selle jätan asjatundjate otsustada.

tähte närides     julius  03.02 kell 14:29
Kuna eestlased kliima pärast ei muretse, siis küsiks, kas nad muretsevad ilma pärast? Ilmastik on nagu ta on aga ilm on ikka hukas ja sellest pole ka pääsu.

     .  03.02 kell 14:23
Otse vastupidi..Lund ei taha enam kunagi Eestis näha,ega külma tunda.See talv on ikka ülihea.Teed pole libedad,inimesed ei kuku,autod ei libise,puid läheb vähe kütteks.Tohutu suur summa jääb järele lumekoristuselt,libedusetõrjelt.Loodame,et nii hakkabki olema.

     Aiku  03.02 kell 14:04
Ei ole ja saab varsti ka miinuseid tunda .