Millest meil üldse ei räägita?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   07.02 kell 15:14
Sõrve tünnidest leitu ei sisalda ründeainet (6)
Autor: Ardo Vahter
Neljapäev, 06. veebruar 2020.

Loe kommentaare | Kommenteeri

Mullu detsembris Sõrve poolsaarel detektoristide poolt välja kaevatud tünnidest leitud kemikaalid ei kuulu analüüside põhjal otseselt ründeainete hulka.

Päästeameti spetsialistid on elule ja tervisele potentsiaalselt ohtlikud vaadid nüüdseks leiukohast ära viinud ja terviseameti kommunikatsioonijuhi Simmo Saare sõnul on need toimetatud turvalisse kohta.
“Senini tehtud analüüside tulemusel on leitud proovidest kemikaali, mis ise otseselt ei kuulu keemiliste ründeainete hulka, kuid mis võib olla ipriidi laguprodukt. Aitame kaasa olukorra lahendamisele, tehes koostööd nii Eesti ametiasutuste kui ka keemiarelvade keelustamise organisatsiooniga,” ütles Saar.

Ta lisas, et terviseameti jaoks on selline kaasus esmakordne Eestis. Keemiarelvade väljatöötamise, tootmise, varumise ja kasutamise keelustamise ning nende hävitamise konventsiooni pädeva asutusena kogub terviseamet andmeid konventsiooni nimekirjadesse kantud mürkkemikaalide ja nende lähteainete Eestis tootmise ja Eestisse importimise kohta ning vahetab teavet keemiarelvade keelustamise organisatsiooniga.

Nimetatud konventsiooni näol on tegemist riikidevaheline kokkuleppega, mille eesmärk on keemiarelvad täielikult likvideerida. ÜRO sõnastuse kohaselt nimetatakse keemiliseks ründeaineks gaasilises, vedelas või tahkes olekus keemilisi aineid, mida saab nende toksiliste omaduste tõttu kasutada inimeste, loomade või taimede laialdaseks hävitamiseks ning kahjustamiseks. Aine toksilisus sõltub küll kogusest, aga ka reaktsioonidest, mille mürk organismis esile kutsub.

Simmo Saare sõnul tasuks taoliste leidude, nagu Sõrvest väljakaevamisel päevavalgele tuli, olla väga ettevaatlik. “Kui on tegemist sõjaaegsete keemiliste ründeainetega, siis näiteks sööbemürgid, mis kahjustavad nahka, ei toimi ainult vahetu kontakti kohas. Nad imenduvad verre ja tekitavad üldise mürgistuse, silma sattudes kahjustavad silma kuni nägemise kaotuseni ja nahale tekkinud haavanditest areneb üldine sepsis,” rääkis Saar.

     elektritsaabtasuta blogspot com   07.02 kell 4:14
Taanis on kombeks endale pension tagada energiaühistu abil.

Energiaühistu maksab pensioni oma liikmetele. Eestis panid rahad kokku 500 inimest ja ostsid tuulepargi. Kes panustas 10 eurot,kes sada,kes kaks tuhat,kes sadatuhat -sedasi koguti raha kokku ja osteti tuulepark,ning kindlustati endile pension. Eesti tuntuima rahaühistu moodustatud energiaühistu liikmed pensionile minnes muud ei tee kui vaid sügavad mune.Kaitsepolitsei tuleb panna vangi reetmise kuriteo alusel.
Kaitsepolitsei arreteeris Tiit Veeberi mil ta tahtis vene maagaasi asemel kasutada kohalikku turvast mis on 9 korda odavam vene maagaasist. Tiit Veeber tahtis kütta Tartu linna kohaliku turbaga.
KAPO koht on vanglas !

     elektritsaabtasuta blogspot com   07.02 kell 2:56
Saaremaal leiti massihävitusrelv...

Saaremaal leiti keemiarelva konteinerid. Loe Meie maa uudiseid.

Läänemere on uputatud keemiarelva konteinerid mis lekivad ja tekitavad mutatsioone...


Neid konteinereid uputati merre peale teist maailmasõda,need lekivad ja tekitavad mutatsioone inimestes .
Mereande ei kannata süüa ja meres ujuda samuti.


     elektritsaabtasutablogspotcom  06.02 kell 0:55
Tasuta energiast.
Eesti maksab varjatud maksudena Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot
Bensiini-diisli ja vene maagaasi asemel saab hooneid kütta ja sisepolemismootoreis kütusena kasutada vesiniku mida saab tasuta vesiniku hho geneka abil.

HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
HHO genekas paigaldatakse sisepolemismootorile, see asendab bensiini ja diisli vesinikuga. Ka hooneid saab kütta tasuta vesiniku hho geneka abil.

Oluliseim oskus on veest lahutada vesinikku. See on lihtne.

HHO genekas toimub elektrolüüs mis jagab vee vesinikuks ja hapnikuks.

Veest vesiniku eraldamiseks on efektiivseim kuiv
elektrolüüsi aparaat.Ta ei ole kuiv aga nimetus on selline.
Internetis nimetatakse seda hho generator.
Vaata w w w .instructables.c o m seal kirjeldavad kuidas ehitada hho genekat. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Elektri tootmiseks ehita enda maja katusele tuulik ja päikesepaneel
sest siis saad elektrit tasuta ja selle abil elektrolüüsi tehes saad ka vesiniku tasuta-nii saad maja kütet tasuta. Vesinikuga kütmiseks on vaja katelt jne. Vesinik annab kuumust mitu tuhat celsiust,sulatab metalli. Bensiin annab kuumust 700 celsiust.
Vesiniku oktaanarv on 110.

HHO genekas annab tiivad.

Kohtusüsteemist     Kaspar   05.02 kell 18:44
Ei räägita justiitsmaffiast. Ehk ei räägita prokuröride ja kohtunike kuridegudest!!!

Varia     Vaido  05.02 kell 17:49
Aeg ajalt tekib riigireformi nn. kampaania. Soovin saada infot reaalsetest tulemustest. Seoses brexitiga jäi suur hulk saadiku kohti ELis üle. Need tuleb tühistada, mitte jagada allesjäänute vahel. See kõik on "minu" raha. Õrnalt on kuulda demokraatia kriisist. Sellga haakub ühiskondliku rikkuse õiglasem jagamine. Peagi oleme Marsil, aga Maal ühiskondlikke suhteid kordamale ei saa.

Trt kliinikum     Mart  05.02 kell 17:06
Ei räägita sellest ,et kliinikumi töötajad tegid vastuseks kliinikumi juhtide nõudmistele oma allkirjade kogumise Eelmäe toetuseks. Koguti lühikese ajaga ligi 700 allkirja ja oleks enamgi tulnud aga paljud ei teadnud sellest midagi. Töötajad pole rahul nende jupijumalatega, kes vegeteerivad oma kohtadel piiramatu ajaga. Töötajad kes töötavad inimeste tervisega ja eludega ja tehes pikki öiseid vahetusi saavad väga närust palka. Ja pole mingit lootustki paremateks tingimusteks samas kui töökoormus tõuseb suletavate osakondade sulgemise tõttu teistes linnades.

Vanemahüvitis     Marko  05.02 kell 16:56
Tere, ei räägita vanemahüvitise kuludest. Teatavasti on VH seotud keskmise palgaga ja igal aastal seoses keskmise palga tõusuga tõuseb ka summa, mis kulub VH väljamakmiseks. See summa on ca 200mln EUR kui mitte juba enam.

     Mina  05.02 kell 15:57
Ei räägita sellest, et saatejuht võiks kõnede ajal paberile sodimise lõpetada. iga pliiatsi liigutus käib läbi mikrofoni ja see pole mitte meeldiv heli. samuti võiks arvutihiire mikrofonist kaugemale viia

Ei räägita     kuulaja  05.02 kell 15:54
Sellest ei räägita, et vihast ja põlgusest nõretavad sarisõimajad raadios, digilehtedes ja mujal meedias pole normaalne käitumine ning need inimesed vajavad hoopis psühholoogi abi-ravi.

Kohtusüsteemist     Kaspar   05.02 kell 15:54
Ei räägita justiitsmaffiast. Ehk ei räägita prokuröride ja kohtunike kuridegudest!!!

Propaganda ja ajupesu      Võnku ja Jõnku   05.02 kell 15:49
Tõest ei räägita - ehk Eestis on tõde alati vale ja vale on ju alati tõde.

     Vallo  05.02 kell 15:35
Tom 05.02 kell 15:20. Seda muidugi ka ei räägita kuidas sinutaolisi ajupestud ullikesi toodetakse. Kas mõnes hobusevaraste koolis?

     Tiiu  05.02 kell 15:32
Ma mõistan küll, et ajakirjanikud peavad ennast väljavalitute hulka. Postimeest on eelmisl aastal mitu sisetüli seganud ja nendest ei ole mitte kunagi selgelt räägitud. Kas me peaks neist teadma? Peaks ikka küll kui ajakirjandus ise püüab nokkida teiste sisetülides üksikasjadeni välja. Täna ennelõunal vaagisid Postimehe ülitõsised ajakirjanikud Kliinikumi tüli ja leidsid, et professorid ei oska välja tuua näiteid, et juhatuse esimees ei oska suhelda. Samuti leidsid nad, et professorid ei taha ühise laua taga tülisid lahendada ja esitavad ultimaatumeid. Tõepoolest peaks ju ometi Postimehe eeskujul kõik üksipulki lahti seletama!?!

Ikka ráágitakse!     endel  05.02 kell 15:26
Kui keegi mingist asjast ei ráági, siis miks me arvame,et me sellest asjast midagi teame? Kui küsida, miks progress toimub paratamatult ennasthávitaval suunal ja mida vóiks teha selleks, et nii ei toimuks, siis sellest ráágitakse tóepoolest minimaalselt, sest siis tuleb kohe válja teooria, nagu sooviks keegi rahvussuitsiidi vói midagi muud hullu. Asi pole mitteráákimises, vaid maailma meedias toimuvas kummalises lainetuses, kus üks hüsteeriani ulatuv kampaania járgneb teisele ja mingitest fundamentaalsetest muutustest tóepoolest eriti ei ráágita, sest siis tekkib kohe kisa ohust heaoluriigile ja rahvusele. Pole kombeks ráákida tósiasjast, et teatav arenematus on inimese eksistensile ohuks.

     Katrin  05.02 kell 15:22
Meedia vaikib Eesti korrumpeerunud riigiasutuste ja õiguskaitseorganite kuritegudest: politsei, prokuratuur, kohtud tegelevad oma kuritegude varjamise ja mahavaikimisega, selleasemel, et tegeleda oma ametikohustustega. Eesti õiguskaitseorganid teevad raha eest tellimustöid nende vastu, kes paljastavad riigiametnike-omavalitsusametnike kuritegusid.

     Tom  05.02 kell 15:20
Vallole. Mitte kusagil meedias ei räägita valgete vastasest genotsiidist Eestis,mida EKRE korraldab. Alates nende võimuletulekust on sisseränne oluliselt suurenenud.

     Kodanik  05.02 kell 14:44
Meil ei räägita kui korrumpeerunud on tegelikkuses Eesti valitsejad ja riigiasutused mis on muutunud maffiaks.
Tegeletakse salatsemisega ja riigiametnike kuritegude kinnimätsimisega.
Ei räägita kui palju on aastaid riigiametis hoitud vastutaval kohal arenematuid ja psüühiliselt haigeid, paljudel sellistel haigetel isegi autojuhi, relvaload...
Ei räägita, et Eesti pensionisüsteem on üks suur pettus, kellel on staaz teenitud on sama arvestusega üldsegi mitte teenitud staaziga, on teada, et mõnel pole üldsegi staazi, aastaid puudub kontroll selle üle.
     Raadiokuulaja  05.02 kell 14:28
Kui küsimus on nii, et mida meil AVALIKULT ei räägita ja mida meil PEAVOOLUMEEDIAS ei räägita siis on see, et ei räägita kui ohtlikud ja tervet last kahjustavad on vaktsiinid. Need, kes sel teemal loenguid peavad, jätavad kuritahtlikult vaktsiinide kõrvalmõjudest ja nendest tagajärgedest rääkimata. Sellised kuritahtlikud inimesed peaksid saama vanglakaristuse. Sellel teemal muidugi räägitakse rahva seas. Facebookis on grupp nimega Ravimite ja vaktsiinide kõrvaltoimed. Ja veel on leht:https://www.vaktsiinikahjustus.com/ Tutvuge kallid kaaskodanikud. Ametlikult seda infot varjatakse.

     Vallo  05.02 kell 14:25
Peavoolu meedias ei räägita käimasolevast valge rassi vastasest genotsiidist ja rahvussuitsiidi propagandast. Kes on selle taga ja mis on selle eesmärk Coudenhove-Kalergi plaani kohaselt.