Millise liidu või ühendusega võiks Eesti veel liituda?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     .  06.02 kell 16:50
SRÜ-ga.

Lihtne rääkida!     kuulaja  06.02 kell 16:16
Üks papi räägib, kuidas kodutud tuleb tööle saata. Sellises seisuses neid õnnetu elusaatusega inimesi võta mitte keegi tööle! Kui neid sealt mülkast ka välja tuua, siis peaks alustuseks alustama alkoholisõltuvusest võõrutamisega. Ja siis vaadata,millised, peale olematute hammaste, on teised tervisehädad. Kuna kodutus on kapitalismiga kaasnev nähe, siis leiab neid igast riigist. Ei aita neid keegi, pigem oodatakse, et nad ise vaikselt ära surevad. Tõde on paraku selline, kui ühed surevad, siis teised tulevad asemele. On ammu teada, et kapitalism pole ideaalne ühiskonnakord, kuigi pisut etem kui sotsialistlik ühiskonnakord.

     Karu-Kati  06.02 kell 16:02
Võiks maadevallutusega tegelema hakata: Antarktikast võiks jupi enda nimele kirjutada. Ja ka Kuu peale võiks koha ära broneerida. Nali-naljaks, aga miks mitte! Ühte Marsi majade moodulit me ju vist juba teeme.

     Tom  06.02 kell 15:57
Kiitus tänasele muusika valijale. Väga OK musa on !

     kuulajale  06.02 kell 15:27
Sotsiaalharta on eile päev. Igal pool Euroopas on parempoolsed võimule tulemas . Sotsialism on minevik.

Inimväärne liit     kuulaja  06.02 kell 15:13
Euroopa Liidu Sotsiaalharta kogukonna riikidega, kes täidavad kõiki inimväärse elu punktidest, mis põhikirjas kirjas on!

     tädi uuno  06.02 kell 15:13
Ülemaailmne töötasufond. Kõigis maailma riikides võrdne palk.

     Max  06.02 kell 14:47
Rahvusvahelise pensionifondiga kui selline olemas oleks. Või Euroopa... Tegelikult oleks mõtlemisainet küll loomaks EU liikmesriikide kodanikele ühtse standardi alusel pensioni tagav institutsioon.