Mida peate Eesti peamiseks välisohuks?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   12.02 kell 17:20
Postimees,ERR,Delfi,EPL,Maaleht,Kuku raadio jms. peavoolu meedia mis peseb rahva ajusid.

     Tom  12.02 kell 16:21
Ohuks on praegune kontrollimatu slaavlaste sisseränne. Siseminister hajutab osavalt probleemilt tähelepanu jutuga juskui sooviks kremli kanaleid sulgeda. Seega on suurim oht Mart Helme ise. Kahepalgelisus,mis omandatud nõuka ajal punapropagandat tehes ,on kindlalt selle seltsimehe omadus.

     .  12.02 kell 15:50
Suurim oht on alkohol ja läänest tulevad käsud ja läänepagulased .

Vaikne sisseränne ehk ajalugu kordub     kuulaja  12.02 kell 15:41
Kui riiki voolab pidevalt juurde slaavlasi,kes siin elu -ja töökoha leiavad, siis varsti on neid siin rohkem kui eestlasi! Juba vene ajast on siin väga palju venelasi sees, kes ka NSV Liidu lagunemise järel ei tahtnud oma kodumaale tagasi minna. Isegi rahaline abi oli neile selleks määratud.

Raha     Toto  12.02 kell 15:40
Eesti suurimaks välisohuks on korrupeerunud ja rahaahned poliitikud,kes raha eest on valmis ka oma lihase ema maha müüma,Eesti riigist rääkimatta.

..     tädi uuno  12.02 kell 15:34
Eesti suurim välisoht on populistlikud parteid ja rumalad valijad.

mnjahh     saab tatti pritsida  12.02 kell 14:54
Peamiseks välisohuks on eesti sisepoliitiline lühinägelikkus, põhimõtte lagedus,rumalad desinformeeritud valijad,korrupeerunud poliitikud,isegi kohtus süüdi mõistetud erakonnad,populism ja jõuetu opositsioon.
Lühemalt:Peale eestlaste endi (kes on ohuks eestile endale) on ohuks kliima ja rahvusvaheline imperialism, ent isegi see on enam-vähem ettearvatav..

     Ats  12.02 kell 14:53
Ekre.Ei ole teada , kes teda rahastab ja kelle huvisid ta esindab.Venemaa?

     Prohvet  12.02 kell 14:32
Välisohtu Eesti rahva jaoks ei paista kuid suurimaks ohuks Eesti rahvale on siseriiklikult Eesti valitsejate ja riigiasutuste suur korruptsioon.