Mis võiks olla meie kõigi ühine huvi?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   25.02 kell 5:00
Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot.
Bensiini ja diisli asemel saab kasutada vesiniku mida HHO geneka abil saab tasuta.
HHO genekat saab ise ehitada ja osta paarisaja euro eest. Vaata otsingust "HHO generator ".

KAPO on Venemaa teenistuses. KAPO arreteeris Tiit Veeberi mil ta tahtis Tartu linna kütmisel vene maagaasi asemel kasutada kohalikku turvast mis on 9 korda odavam vene maagaasist.

     elektritsaabtasuta blogspot com   23.02 kell 22:18
Tallinna külastas laev mille kütuseks on merevesi

Liikumiseks ja igapäevatööks vajaliku energia saab laev keskkonnast. Selleks on ta pind kaetud päikesepaneelidega. Päikeseenergiat püüdvat pinda on suurendatud ka eenduvate pindadega, tuulest energia saamiseks on laeval ka kaks 1 kW võimsusega turbiini. Saadud energiat kasutatakse merevee puhastamiseks ja elektrolüüsiks. Viimse tulemusel saadakse kütuseks vesinikku, mille abil on juba võimalik toota elektrit. Vesiniku tootmine on vajalik energia salvestamiseks, et voolu oleks võtta ka pilvistel päevadel. Laeva kannavad edasi kaks elektrimootorit.

Puhtad tehnoloogiad on merenduses aina olulisemad, kuna aastaks 2035 peab kogu meretransport saavutama süsinikuneutraalsuse.

Energy Observeri meeskond koosneb kuuest inimesest ning pärast Tallinna võetakse suunaks Peterburi.

Igale auto mootorile saab paigaldada elektrolüüsi aparaadi mis eraldavad veest vesiniku mida kasutatakse sisepolemismootoreis kütusena ja hoonete kütmiseks.
HHO genekat saab ise ehitada ja osta paarisaja euro eest. Vaata otsingust "HHO generator."

Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot. Bensiini ja diisli asemel saab kasutada vesiniku mida HHO geneka abil saab tasuta

     Otto  21.02 kell 16:37
Meie kõigi ühine huvi võiks olla riigi tulevik. Selle asemel, et inimesed päev korraga ning poliitikud üks valimistsükkel korraga elavad, võiksime mõelda 10, 20 ja 30 aastat edasi.

     elektritsaabtasuta blogspot com   21.02 kell 15:32

Tekst on rebitud Inno blogist :"

Kui sõltumatu on Eesti ajakirjandus?

CNN-ile andis huvitava intervjuu New York Timesi peatoimetaja Dean Baquet. Ta ütles muu hulgas, et ei kohtu ühegi poliitikuga off-the-record, et mitte kaotada sõltumatust. Ta tõi näite, et selliseid ettepanekuid on olnud palju, isegi Barack Obamalt, aga ta ei lasknud end mõjutada.

Nüüd tuleme Eestisse ja küsime, kas peatoimetajad kohtuvad poliitikutega off-the-record (see tähendab kohtumist nö omavahel, ilma et seal räägitust kusagil kirjutatakse või isikut tsiteeritakse). Loomulikult! See on Eestis täiesti tavapärane ja ma ütleks, et lausa IGAPÄEVANE praktika, kus juhtivad toimetajad kohtuvad juhtivate poliitikute ja muude otsustajatega off-the-record. Kohtutakse kusagil nö tagatoas. Kus käib sussa-mussa. Ehk siis ei saa Eestis rääkida mingist ajakirjanduse sõltumatusest. Eestis on isegi kombeks, et peaminister ja president võtavad kamba peatoimetajaid kokku ja korraldavad neile off-the-record ürituse. Selline asi oleks USA-s, vaba ajakirjanduse sünnimaal täiesti mõeldamatu.

Ehk siis Eesti kuulub, vähemalt ajakirjanduse koha pealt teise, idapoolsesse kultuuriruumi, kus selline ajakirjanduse mõjutamine ja töötlemine on igapäevane. Ja siis imestatakse, miks inimesed lehti ei loe. No aga mida sa loed, kui see on kõrgemalt poolt ette söödetud või ära ostetud pask, vabandust väljenduse eest. Eestis pole mitte ühtegi sõltumatu ajakirjandusväljaannet. Mitte ühtegi. Kui, võibolla, mõned ristsõnade väljaanded välja arvata. Mis tähendab, et Eestis pole vaba ajakirjandust, vähemalt selles tähenduses, mida näiteks USA-s selle all mõeldakse. Ja see on üks peamisi põhjuseid, miks Eesti pole 25 aastaga Soomele arengus järgi jõudnud. Miks Eesti on jätkuvalt Euroopa viimaste seas oma elatustasemelt, sörgib teistel sabas.

Muide, Soome juhtivate lehtede toimetajad loevad regulaarselt New York Times'i. Ma tean, et Eestis loeb seda aeg-ajalt vaid Ekspressi toimetaja Priit Hõbemägi, aga paljud teised ei oskagi inglise keelt. Selline tase siis. Kui küsida, kuidas need tegelased peatoimetajaks said, siis - hea küsimus!!! :)))))

Inno Tähismaa

Enam nii ei saa.Alustame kasvõi kassast     Tahan eesti keelt rääkida  20.02 kell 16:52
Pidevalt satun kassiiride peale viimasel ajal, kes ei suvatsegi isegi nii minimaalset oskust nõudvat sõnavara kasutada eesti keeles. Mis nüüd siis lahti on?
Demonstratiivselt pöörduvad vaid vene keeles.Enam ei osata eesti keeles ka tänan või palun öelda. Lasnamäel on nii paljudes kohtades. Alles hiljuti on tulnud see komme.

Mnjahh     küsite mis võiks olla ühine  20.02 kell 15:58
Eesti riik(e. mina ja sina) peaks omama võimet absorbeerida omade hulka kõiki neid kes ise tunnevad ennast eesti maalastna..
Tõlgin: Vahet ei ole kas oled venelane või türklane..kui tahad olla eestlane, siis meil võiks olla võime neid eestlaseks muuta..(neid võtta vastu ühiskonda,õpetadakeelt,kultuuri jne.)ja seda selliselt, et nemad ise võiksid pidada ennast ka samal ajal eesti venelasena või eesti türklasena....
Eesti on 100 a. vana,eakal peaks olema enesekindlust ja austust,julgust teiste ees..
See võiks olla meie ühiseks hüvanguks.

     Tom  20.02 kell 15:55
Ühine huvi peaks olema rahvusriigi säilitamine. Praegune EKRE siseminister pluss muu valitsus soosib aga ohjeldamatut sisserännet. Mart Helme tuleb tegude eest vastutama panna !

Vaesuse vähendamine ))     Põliseestlane  20.02 kell 15:55
Väga masendav on see, et toimetulekusaajale peab jääma esimese liikme kohta kätte ainult 150.-eurot ! Mis raha see on ? Kas keegi suudab 150.-euroga elada kuu aega ! Nii, et toimetulekutoetuste määrasid tuleks tõsta ja viia inimväärsele tasemele !

     Tiiu  20.02 kell 15:54
Esmane huvi oleks muidugi rahu, mitte sõda. Selle esmase huvi säilumiseks on meil vaja ühendusi, kuhu kuulume, sest meie üksi ei suuda kõike.

     Prohvet  20.02 kell 15:27
Meie kõigi eestlaste ühine huvi peaks olema, et Eestist saaks ükskord ometigi õigusriik ja kuritegelike Eesti riigiametnike pandaks reaalselt vastutama oma aastaid kestnud kuritegude eest.


Meid on niikuinii vähe     kuulaja  20.02 kell 15:23
Et me hakkaksime lõppude lõpuks täitma Euroopa Sotsiaalhartat ja kõik inimesed saaksid ennast tunda väärtustatuna ja turvalisemalt homse ees!