Millega sa tegeled, armas Riigikogu?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

kurb     Sinu valija  26.02 kell 8:10
Riigikogus istuvad küllalt paksud mehed --Oma Munandeid laiaks ....
Kes ei viitsi isegi liigutada

lisaks     jüri  25.02 kell 16:34
Arvamus nagu oleks teaduse rahastamine see võluvits, mis meie majanduse mudast üles kisuks on ülemäära optimistlik: kuna meie ettevõtjad pole märkimisväärselt mingeid kohalikke teadussaavutusi rakendanud ja need on kuhugi mujale maha müüdud siis pole ime kui see praktika ka tulevikus jätkub.

Enesekiituse analüüs     jüri  25.02 kell 16:24
Riigikogu tegevus on alati olnud seotud valitsuse tegevusega. Kui valitsusest seaduseelnõusid tuleb, siis tegeleb riigikogu nende lugemisega ja poliitiliste otsuste langetamisega. Riigikogu võimekus ise seaduseelnõusid luua on alati olnud väiksem kui valitsusel. Presidendi jutt tulevikust võiks ehk puudutada tema lemmikut teist pensionisammast. Arenenud riikide pensionifondid omavad piisavalt raha, et olla eraettevõtete omanike ringis ja teenida arenevate ettevõtete kasumilt dividende. Millega tegelevad Eesti pensionifondid, selle vastu pole president vist huvi tundnud. Muidugi on ettevõtjatele hea, kui keegi korjab raha, mida investeeringuna saab kasutada, kuid uskuda, et see kogutud raha muudab kuidagiviisi helgemaks Eesti pensionäride tuleviku on pisut naiivne. Mida loodab Eesti rahva tulevikust president ise, seda me samuti teada ei saanud. Tõepoolest, mis see imeasi siis oleks, millega tegeldes nimelt riigikogu (mitte ettevõtjad) meile helge tuleviku kindlustaks? Seda oleks võinud proua president mainida. Võib ka olla, et eestlastele polegi mõtet tulevikust rääkida, sest meie tulevik on seotud globaalsete arengutega ja neist ei soovi meie rahvas midagi teada.

     Prohvet  25.02 kell 16:16
Sama küsimus kõigi Eesti riigiastustele kaasaarvatud presidendile, millega te üldse tegelete? Ainult omastate, petate, varastate, skeemitate, röövite Eesti riiki ja rahvast.
Varsti saate tunda seda mida olete ära teeninud.

     Eesti kodanik  25.02 kell 16:13
Riigikogu nagu Riigikogu ikka.Koalitsioon on täis tahtmist tööd teha, aga opositsioon koos oma kadriorus pesitseva kollase kleidi ja kollase mantliga liidriga takistab tööd, tõmbab pidevalt pidureid ja ei lase otsuseid rakendada. Ei ole ju midagi erilist? Aga selle kollase kleidi ja kollase mantli kandja suu pruukimised on ületanud igasugused piirid. Lausa oksele ajab.

Võrdõiguslikkus     Naine  25.02 kell 16:02
Huvitav, presidenti laimavad ühtemoodi nii EKREt pooldavad naised kui mehed. Kui president oleks mees siis oleks reaktsioon hoopis teine - vot kus tubli mees, oskab öelda. Helmed ju panevad nii hästi :(. Häbi peaks olema niimoodi rääkida, Kersti on üks tubli naine ja teeb oma tööd vägagi hästi

     Tiiu  25.02 kell 15:58
Huvitav, huvitav. Mingi seltskond, kes helistab iga kord, on sõimanud Presidenti iga päev olgu siis püstitatud küsimus Presidenti puudutav või mitte. Nüüd on see seltskond solvunud?!
Minagi tunnen ennast just selle riigi kodanikuna ja palun helistajatel minu eest mitte sõna võtta. Ma ei ole eilse kõne pärast solvunud ja mind sallitakse küll.

kurb     oh Seda riigikogu  25.02 kell 15:42
Kas ikka meie Riigikogu on nii armas?
Seekord kiidan Kerstit
kes ütles õiged sõnad.
Pigem töötegemise ajal
Kisma ja võimuvõitlus käib,     Urmas  25.02 kell 15:37
Riigikogus on peata olek. Ootamatult koalitsiooni sattunud erakonnad ei oska midagi süllesadanud võimuga peale hakata ja ootamatult opositsiooni sattunud erakonnad ei oska opositsioonis käituda. Käib selline kurbnaljakas kemplemine, et kes ikkagi on Liivimaa parim ratsutaja. Tänase seisuga Jevgeni Ossinovski ja Margus Tsahkna ei läheks suitsunurka plaane hauduma, kuidas reformile põlvega tagumikku anda ja Ratas liivakasti mängima kutsuda.

     Malle  25.02 kell 14:49
EKRE vihkajalike väljaütlemiste silumisega. Midagi asjalikku pole aasta jooksul tehtud. Ainult suured sõnad, kuidas neil on rahva mandaat.

Taevamanna juures     kuulaja  25.02 kell 14:39
Kaklemise ja võimu jagamisega!