Kas tunnete viiruste pärast muret?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     nonii  29.02 kell 9:22
no see oleks lausa kuritegelik anda pagulasperele kusagil Mustamäel 400eurose kuuüüriga korter

     nonii  28.02 kell 16:02
tegelikult peaks meie vaesed täpselt sama teenust saama nagu need pagulased

     nonii  28.02 kell 15:54
130eurose toetusrahahaga tekitatakse siia parasiitlust ja kuritegevust.

     elektritsaabtasuta blogspot com   28.02 kell 14:23
Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot.
Bensiini ja diisli asemel kasutatakse vesiniku mida saab HHO geneka abil tasuta.
Neid saab ise ehitada ja osta paarisaja euro eest, vaata otsingust "HHO generator".

EPL-st :"
Siin tuleb mängu elektrolüüs – vesiniku saamine vee elektrilise lagundamise teel. Elektrolüüserite ehk elektrolüüsi teostavate seadmete kasutegur jääb sõltuvalt kasutatavatest materjalidest ja seadmete töötemperatuurist 50 ja 90% vahele. Samuti on elektrolüüserite abil võimalik veest vesinikku toota praktiliselt ilma keskkonnamõjuta.

Seda siiski vaid juhul, kui protsessi läbiviimiseks kasutada ainult tuulegeneraatorite ja päikesepaneelide abil toodetud elektrit või „üleliigset“ elektrit – elektrit, mille hind on ületootmise tõttu väga madal (või isegi negatiivne!) ja mis vastasel korral läheks lihtsalt raisku. Põhimõtteliselt võiks väike akude peal töötav elektrolüüser olla igas autos – sellest ka müüt „vee jõul liikuvatest“ autodest."

     Mis tegelikult toimub  27.02 kell 20:05
https://www.youtube.com/watch?v=CtfqUtW_8AA&fbclid=IwAR0SoudCAIU2ceAQWK9uo1isdnoNGTRAHw8qM4G3Upi3OpUHNPixk3KoWkA

Mis päriselt toimub Corona viirusega?

Minu jaoks sai nüüd pilt selgeks!

Olen siiamaani koguaeg tundnud, et kuskil on mingi kala mis on rääkimata jäetud....

Kas see viirus eksisteerib sellisel kujul, et levib õhu kaudu?
Kas väljatöötatud viirused üldse saavad levida õhu kaudu, mis on antibioorganismid ehk väärastunud proteiini-jäänused?
Võibolla tuleb vaadata lähemalt hoopis midagi muud?
Miks jagab peavoolumeedia valet surmajuhtumite kohta, rääkides 1000X väiksematest numbritest?
Kuidas said kukkuda Hiinas Wuhanis tänaval kümned tuhanded inimesed püstijalu tänaval kokku otse face planti, ilma ühegi eelneva kõrvalmõjuta? (Nende videote levikut üritatakse piirata)
Miks "Corona viiruse levik" on aktiivne just seal, kus aktiveeriti hiljuti täies mahus 60GHz 5G? Wuhanis paigaldati 130 000 masti hiljuti, mis on maailma kõige suurema 5G levikuga rikastatud linn üldse.

USA, Lõuna-Korea, Hong Kong, Itaalia - käivitasid kõik selle aasta alguses 5G kampaania ja mass-paigaldamised. Inimesed kukuvad seal kokku ja jäävad hapniku puudusesse. Miks? Sest 60GHz surub kokku hapniku molekulid ja tekitab tõsiseid hingamisraskuseid. Enamus "Corona Viiruse" ohvritel puudus palavik. Millise külmetushaiguse puhul puudub inimesel palavik???

Viiakse garantiini suuri ärihooneid, hotelle, eramaju jne, mille lähedal on 5G mastid. Nüüd järgmine küsimus. Kuidas see mõjutab kindel hulk inimesi aga mitte kõiki? "Elusaid" viiruseid (mis õhus mitte kunagi ei levi) ja raskemetallilisi ühendusi süstitakse inimestele sisse vaktsiinidega.
Teatud vaktsiinidel leiti iseg infolehest, et see spetsiifiline "Corona Viirus" ehk DNA/RNA proteiin, mis on tulnud kas ahvidelt, sigadelt, loote jäänustest või tont teab millest mida meile lapsest saadik sisse süstitakse juba koguaeg olnud meie sees olemas. Nüüd kui inimese biomagnetväli saab 60GHz pihta ja tema DNAsse on klammerdunud see sisse süstitud viirus ehk võõr-proteiin või mõni muu raskemetalliline ühend (mida metallilisem on organism seda hullem), siis mõjutab see hemoglobiini taset veres, hapniku molekulid surutakse kokku, verevoolavus kehas ja ajus aeglustub, inimene muutub näost valgeks, keha lillaks ja kogu närvisüsteem ütleb üles. Olen kuulnud ka, et B veregrupi inimestel on sellele jamale parem vastuvõtlikkus.

Kindlasti olete kuulnud sellest suurest kruiisilaevast, mis pandi "Corona viiruse" pärast garantiini, sest esines ohvreid. Ülla ülla, mis väja tuli. See oli esimene suur kruiisilaev kus katsetati sateliidiühendusega erilist 5G tehnoloogiat, et inimestel oleks seal ookeani kohal parem ja kiirem interneti levi. Kokkusattumus?

"Corona Viirusesse nakatunutest" omavad sümptomeid nagu: Hingamisraskused, suur peavalu, suur väsimus, iiveldus, külmavärinad, neerud ütlevad üles, kopsupõletik, spetsiifiline käre köha, rinnas tugev valu, südamepekslemine.

5G 60GHz - kõrvalmõjud - ÜKSÜHELE SAMAD!!!

Ma soovitan hakata väga tõsiselt nendele vastuseid otsima. Antud olukord on tõsisem kui me seda arvame, sest peavoolumeedia ja BIG PHARMA ettevõtted, kes 100% omavad peavoolumeediat teevad kõik selleks, et te seda infot ei kuuleks ja mängivad mingit maskide ja viiruse mängu mida tegelikult ei eksisteeri!!!

See on kõik üks suur COVER UP!!!

Ei ole olemas mingit Corona viiruse grippi ja see ei levi inimeselt inimesele NEVER!!! Meid ümbritseb ja me koosneme ise miljarditest viirustest. On olemas meile vajalikud viirused ehk orgaanilised ja originaal- DNA/RNA proteiinid ja siis on need tulnuk-proteiinid, mis on meile sisse süstitud ja mis ei ole organismi jaoks head, mille tagjärjed saavad olema katastroofilised kui need aktiveeruvad teatud sagedustel!

Kõrgsageduslikud millimeeterlainega Hertzid vahemikus 50GHz-60GHz võivad olla inimese jaoks surmavad. 5G mastid on kõik häälestatud just spetsiifiliselt sellesse vahemikku. Huvitav küll MIKS????

Plaan on inimkond ära hirmutada "Corona viirusega", mille tagajärje tegelik põhjustaja on 5G mastid ja madalsageduslikud võnked, mis põhjustavad kõikvõimalikke bioloogilise eluvormi rikkeid (Isegi linnud kukuvad taevast alla nende läheduses). Siis tuua välja uus imerelv - VAKTSIIN, et inimeste DNA/RNA saaks veel rohkem võõrproteiini ja raskemetalli, ning seeejärel paigaldada ülemaailma 5G võrgud.
Sellisena oleme me juhitatavad ja mõjutatavad mitte vähem ulmelisemalt kui teatud Hollywoodi ulmefilmid on seda meile juba ette näidanud! Üks nupuvajutus ja sa kukud tänaval kokku. Ja kui siia juurde tuua ka mikrokiibistamine, mis täna ka reaalselt juba toimub (ja inimesed on nõus neid panema isegi vabatahtlikult) siis saab sinu bioorganismiga kaugjuhitavalt absoluutselt kõike teha.

Wake up people!!!

Ja vaadake kindlasti see lõpuni ja jagage seda infot oma lähedastega kellest hoolite!

     elektritsaabtasuta blogspot com   27.02 kell 17:57
Loodetavasti viirus likvideerib finantsbörsid ja liigkasu panganduse.

Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10miljardit eurot.
Vene gaasi asemel saab hooneid kütta ja sisepolemismootoreis kütusena kasutada vesiniku mida HHO geneka abil saab tasuta
.
Vene maagaasist on odavam kohalik turvas ja vesi.
Veest vesiniku lahutada on lihtne.
Vesiniku kasutatakse sisepolemismootoreis kütusena ja hoonete kütmiseks.
Vaata otsingust "HHO generator ". Tsiklile paigaldad auto aku jne.

     Idee  27.02 kell 16:58
Miks perearstikeskustes ei desinfitseerita ruume vähemalt korra päevas? See peaks olema kohustuslik. Sinine lamp peaks olema tööpäeva lõpus kohustuslik sisse lülitada.

     Prohvet  27.02 kell 16:42
Kindlasti tuleb tunda ohtu viiruste pärast. See peaks peast haige inimene olema kes ohtu ei tunne või on teadlik, et need haigused on bioloogilised relvad mida katsetatakse inimeste peal.

     penskar  27.02 kell 16:30
Ei tunne muret, vaatamata paanika tekitamisele. Iga ajakirjaniku auasi peaks olema edastatava teabe tasakaalustatus. Lisaks kooroonaviiruse "rindeteadetele" tuleks anda sama täpseid andmeid nt tavalisse grippi nakatanute, haigestunute ja surnute kohta. Ehk siis liikluses viga ja surma saanute kohta.
Muide; Aasias kannavad maske haiged, et mitte teisi nakatada. Mask ei kaitse kandjat nakkuse eest!

     Tiiu uuesti  27.02 kell 16:23
Naljanumber. Sotsiaalminister teatab, et midagi kardinaalselt ette ei tasu võtta kui meil ei haigestu samapalju inimesi kui Hiinas. See on ikka midagi täiesti uut kui meie rahvastikku võrreldakse Hiina rahvastikuga.

parem on karta     alati saab ka ju kahetseda  27.02 kell 16:22
2020 Aasta 3. nädalal e.perioodil 13.-19. jaanuar kasvas grippi haigestunute arv 30 5 võrra, kokku pöördus ülemiste hingamisteede viirusnakkuste tõttu arstide poole 2696 haigestunut...Covid-19 e. see viimane nn. Koroonaviiruse haigus on oma olemuselt ka gripp..
Vahe on selles, et seda pole õpitud vaktsiiniga tagsi hoidma ja oma olemuselt on kordi nakkavam...
See kas viirus on ravitav või mitte pole tegelikku teadmist.Fakt: esimesed korduvalt haigestunud on olemas,seega pole viiruse läbipõdenu saanud /saavutanud immuunsust.
See teeb selle viiruse ohtlikuks,aga jah kui on tervis OK põed nagu ikka gripi ära ja lähed eluga edasi.Kui tervis kehva,vanust ka on või oled väike e. ohurühmas..siis on halvasti.
Siin pole paanikat vaja..aga seda viirust pole võimalik tuvastada kui puuduvad sümptomid,aga samal ajal võid juba olla haiguse kandja...
Kas meie spetsialistid on teistest targemad ? I do not think so


Vaatame käed rüppes pealt !     Põliseestlane  27.02 kell 15:56
Inimesed ei tea tegelikust koroona viiruse ohust ! Ebkompetentsus ei vabasta valest mõtlemisest ja meie tervihoiusüsteem vaatab käed rüpes pealt, kuidas ohtlik viirus haigestab varsti tuhandeid inimesi. Viiruse tagajärjel tekib kahepoolne kopsupõletik, millest ei prrugi enam paraneda üle 45 aastased inimesed ! Ravi pole ja ükski antibiootikum ei ravi koroona viirust.

     Lisan eraldi  27.02 kell 15:56
Eestis haigestus Terviseameti andmetel 2018/2019
hooajal grippi hinnanguliste arvestuste järgi 45 - 55 000
inimest ja suri gripitüsistustesse 57 haigestunut.
(suri 94 haigestunut hooajal 2017/2018).

Miks siis ei olnud sellist paanikat?

     Tiiu  27.02 kell 15:54
Mure tundmisest ei ole kasu ja suuremat hirmu ka ei ole hoolimata sellest, et hetke tervise seisu tõttu ilmselt lõpeks see haigus mulle letaalselt. Samas on meie Terviseameti ja valitsuse veidrad ja ülbevõitu seisukohad väga veidrad. Ma saan aru, et paanikat külvata ei tohi, aga kas tohib ajada iba, et meid asi ei puuduta.

     Liisa  27.02 kell 15:46
Ei tunne muret, sest gripp on oluliselt enam muret tekitav. Grippi on sel aastal surnud Eestis juba 3 inimest (2 nädala tagune info) ja veebruari teise nädala jooksul vajas arstiabi 4009 inimest (terviseameti info).
Kogu maailmas põhjustavad igaaastased gripiepideemiad hinnanguliselt umbes 3–5 miljonit
rasket haigusjuhtu ja umbes 290 000–650 000 hingamisteede haigustest tingitud surma
(WHO - maailma terviseorganisatsiooni andmed).

Koroonaviiruse surmade arv praeguseks epideemia algusest alates ca.2800 kogu maailmas.

Eestis haigestus Terviseameti andmetel 2018/2019
hooajal grippi hinnanguliste arvestuste järgi 45 - 55 000
inimest ja suri gripitüsistustesse 57 haigestunut.
(94 inimest hooajal 2017/2018).

Samas on USA-s grippi surnud 2019/2020 gripihooajal juba vähemalt 14 000 inimest, hospitaliseeritud 250 000 ja gripisümptomitega haigestunuid 26 miljonit. Koronaviirust USA-s 60 juhtu(s.h.45, kes toodi kruiisilaevalt koju), mitte ühtegi surma.
Järeldused tehke ise.


ei karda     tädi maali  27.02 kell 15:45
Nagu kaabuga suur juht ja õpetaja juhendab, siis tuleb endale hanerasva pähe määrida ja viina. Sokid jalga panna.

corona19     T-19  27.02 kell 15:17
Ei taha öelda, et alareageeritakse, aga miks näiteks ei tehta soovitust mis aasias kümneid aastaid levinud, kanda igasugustel tõbistel avalikus ruumis viibides maski.. ?
Kuna peiteperiood nii pikk ja igaüks külmetusega arstile ei lähe,ei imesta, et see viirus ammu juba kohal on. Aga eks targemad teavad paremini.

Vajadusel sulgeda piir.     eesti mees  27.02 kell 15:17
Kindlasti tunneme kõik suurt muret . Ja just päev tagasi minister ütles ,et Eesti on selleks valmis ,,siis mees valetas?
Tugevdada piiri kontrolli ja
mitte enam reisida .


Kaasaja katk     kuulaja  27.02 kell 15:10
Loomulikult! Kui see viirus vohama hakkab, siis võib ka kogu tööstus seisma jääda, kuna tööl käivad inimesed on haiged! Uskumatu, et meil kõike nii rahulikult võetakse ja isegi ennetustööd ei tehta! Juba praegu peaks keelama ära kõik suurüritused ja reisimised! Aga äkki riik tahabki selle sammuga meie suurt pensionärdide hulka vähendada, kes on maksusüsteemile koormaks? Nagu on teada, siis surevad sellesse viirusesse just vanemaealised ja nõrgema immuunsussüsteemiga inimesed.

Covid-19 on väga nakkav     seega epideemia tuleb  27.02 kell 14:26
Üleeilne uudis:kontrollitakse koroona suhtes kõiki riskipiirkondadest reisilt tulnud inimesi, kellele avalduvad nakkusele viitavad sümptomid..

eilne uudis oli :
kui koroonaviirus peaks Eestisse jõudma, siis on eesmärk nakkuskandjad kohe üles leida ja viiruse levikule piir panna....
Tänane uudis: Leidis kinnitust haigus positiivne...
Samas on ja oli teda:
Sümptomiteta inimest testida ei saa(aga ta võib olla samal ajal nakkusallikaks)
Haigusel on peiteperiood >2 nädalat(ja samal ajal pole haigust juba haigestunult(viiruse kandjalt) võimalik diagnoosida,e.haigust kantakse edasi)
-tuleb rangelt hügieeninõudeid jälgida... (aga seni sündinu ja eespool toodu, ongi selgituseks miks on oodata järsku haigestunute hüpet)
see paraku juhtus juba ära...aga ilmselt on meil seda raske veel tunnistada..
ootame homse ära.