Kus võiks naisi rohkem silma paista?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   08.03 kell 14:58
Isamaa tõstis elektri hinda 40 % ja sellega tekitas hinnatõusu
Rootsi panganduse kasumi tarbeks millega tekitas tohutu kahju Eesti elatustasemele.

Hinnatõusu tekitatakse sisendhindade tõstmise abil keskpankade kasumi tarbeks ja selles peitub kuriteokoosseis mis on karistatav Kelmuse kuriteo alusel.

Isamaa pani elanikkonna maksma võlgu mida pole võetud .

     elektritsaabtasuta blogspot com   08.03 kell 5:57
Bensiini ja diisli asemel kasutatakse vesiniku mida HHO geneka abil saab tasuta.
Elektrolüüsi aparaati saab ise ehitada ja osta paarisaja euro eest, vaata otsingust "HHO generator".
HHO genekas ehk elektrolüüsi aparaat annab kütust tasuta .

     elektritsaabtasuta blogspot com   07.03 kell 16:22
Forte artikkel "Elektriautod päästaks Eesti naftatoru otsas virelemisest. "

"
Eestis kulub igal aastal autokütusele umbes 10 miljardit krooni, mis teeb 7500 krooni iga inimese kohta (rinnalapsest raugani). „See raha läheb naftašeikide taskusse. Milleks me neile seda kümnist maksame, kui nutika planeerimise abil saaksime kõik oma sõidud tehtud kodumaal toodetud energiaga?” püstitab Tuisk küsimuse."

     elektritsaabtasuta blogspot com   06.03 kell 19:56
Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot.
Bensiini ja diisli asemel kasutatakse vesiniku mida saab HHO geneka abil tasuta.
Neid saab ise ehitada ja osta paarisaja euro eest, vaata otsingust "HHO generator".

EPL-st :"
Siin tuleb mängu elektrolüüs – vesiniku saamine vee elektrilise lagundamise teel. Elektrolüüserite ehk elektrolüüsi teostavate seadmete kasutegur jääb sõltuvalt kasutatavatest materjalidest ja seadmete töötemperatuurist 50 ja 90% vahele. Samuti on elektrolüüserite abil võimalik veest vesinikku toota praktiliselt ilma keskkonnamõjuta.

Seda siiski vaid juhul, kui protsessi läbiviimiseks kasutada ainult tuulegeneraatorite ja päikesepaneelide abil toodetud elektrit või „üleliigset“ elektrit – elektrit, mille hind on ületootmise tõttu väga madal (või isegi negatiivne!) ja mis vastasel korral läheks lihtsalt raisku. Põhimõtteliselt võiks väike akude peal töötav elektrolüüser olla igas autos – sellest ka müüt „vee jõul liikuvatest“ autodest."

     Jussike  05.03 kell 16:56
Kõik naised peaksid riietuma valgesse nagu iga teine kodumasin.

Mnjahh     ka  05.03 kell 16:56
Ilmselt peab ära ootama pea ekretiini luba midagi positiivset öelda naiste kohta,päris paljud helistajad (mehed) on lihtsalt jämedad...
Naine inimesena on tänases ühiskonnas juba ammu tõestanud ,et pole meestest ei parem ,ega ka halvem.

     nii  05.03 kell 16:08
Et eesti keeles tähendab sõna "naine" nii sugu kui ka abikaasat, siis tihti hakkavad inimesed rääkima naisest selle sõna viimases tähenduses ehk naisest kui romantilisest partnerist või abikaasast, aga mitte naisest kui inimesest, kellel on oma elu, eesmärgid ja unistused.

Minu meelest võiks olla rohkem naisi poliitikas, asjalikes tele- ja raadiosaadetes (mitte "stuudios ainult mehed"), konverentsidel esinemas, spetsialistina kommentaare andmas, vastutust nõudvatel ametikohtadel töötamas, tulutoovatel ametikohtadel, IT-sektoris jne. Ei pea olema naisi ja mehi päris pooleks, sest palju oleneb isiklikest eelistustest, kuid palju mõjutab ka ühiskondlik suhtumine ja lastele erinevate erialade tutvustamine. Kui ei teata, et mis võimalused üldse olemas on, ei osata nende vastu ka huvi tunda. Kuigi keskmine naine ja mees võivad olla erinevad, on soosisesed erinevused indiviidide vahel suuremad kui sugude vahel.


     Naine  05.03 kell 15:59
Kus? Igal pool. Millega? Naiselikkusega.
Naistepäev on ellu kutsutud kommunistidest naiste poolt, kes võitlesid omal ajal õige asja eest - meestega võrdsete võimaluste ja õiguste eest. Need on nüüd olemas!
Aga praegune võitlev feminism on väga kaugel selle mõiste algsest tähendusest ja üleüldse naiselikkusest.

Tippjuhtidest naised ja sajandi häving      Fakt Faktorovich   05.03 kell 15:59
Suudab keegi nimetada mõne naise juhtivpositsioonilt ja seda läbi sajandite kelle tegevuse tulemusena ei oleks sündinud sajandi katastroofid ja seda eranditult? Mõne muinasjutu pritsessi vb leiab aga tõendatavate faktide maailmast leiame vaid võimust hulluks läinud kesksoolisi sm. Buratiinasid, Merkeleid ja Clintoneid rääkimata kõigist nendest rumaluse mõõtühikutest Eesti valistustest eranditult. Wanabe aristrokraat sm. Ursula von der Leyen garanteerin toob Euroopale sajandi kahju. Võin kohe siia kihlveole miljoni vahele panna.

     Tiiu  05.03 kell 15:54
Senised helistajad on muidugi mehed, kes oma sõnades naisi ülistavad ja leiavad, et neid peaks väga hoidma. Ainus, mida nende arvates naisel teha ei tohiks lubada, on nende sõnutsi naise vaba valik elus.

Naised naise rollis      Malle   05.03 kell 15:53
Oleks kena, kui naised naistena veel Euroopas silma suudaks paista. Selles plaanis on väga keeruline täna enam naisi täheldada, mujal on naisi juba rohkem, kui mehi eriti Eestis sest neid puht füüsiliselt on Euroopas kõige enam Eestis.

     Helgi  05.03 kell 15:49
Päeva parim nali:"Ei ole ennast niimoodi diagnoosinud".

faabula     jesuiit  05.03 kell 15:35
Ühiskond hindab siis peamiselt karjeriste ja muid silmapaistvaid isikuid? Kas keegi hindab ka ema rolli laste kasvatajana. Koolidel on ammu käed püsti, neil on aega vaid teadmisi jagada ja lapsed kasvavad ise ning perekonna osa laste kasvatamisel ei oma tähtsust nagu ka emade roll. Lastest kasvavad kehva emakeele oskusega telefonides tuhnivad poolekeelsed segakeelsed isendid, kelle võimekus midagi korda saata on tihti nigel. Meie aga hüppame rõõmust lakke, kui mõne naisterahvaga oma relvajõude täiendada saame.

Kaval ussisugu     kuulaja  05.03 kell 14:49
Nad on niigi meie riigis hoitud ehk seaduste ees võrdsemad. Igasugused tasuta sõeluuringud on vaid naistele, mitte kunagi meestele! Kohtulahendid - laste hooldusõigus ja alimentide maksmisel on kaotajaks pooleks pea alati mees. Ja mis puudutab naisi, siis nemad maksavad kätte palju julmemalt kui mehed. Keegi tark mees on öelnud, et kui anda võim maailmas ainult naiste kätte, siis läheb peagi tapluseks ja kättemaksmiseks, mis hukutab loodu.