Kas ja milles tunnete end kammitsetuna?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   12.03 kell 7:03
Eesti kingib Venemaale tuumarakette ja tuumaallveelaevu Igal aastal 10 miljardi euro eest.
Eesti maksab andamit Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu, igal aastal kingib 5 tuumaallveelaeva Venemaale.
Peatagem Venemaa nuumamine!

Forte artikkel "Elektriautod päästaks Eesti naftatoru otsas virelemisest. "

"
Eestis kulub igal aastal autokütusele umbes 10 miljardit krooni, mis teeb 7500 krooni iga inimese kohta (rinnalapsest raugani). „See raha läheb naftašeikide taskusse. Milleks me neile seda kümnist maksame, kui nutika planeerimise abil saaksime kõik oma sõidud tehtud kodumaal toodetud energiaga?” püstitab Tuisk küsimuse."

Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot.
Bensiini ja diisli asemel kasutatakse vesiniku mida saab HHO geneka abil tasuta.
Neid saab ise ehitada ja osta paarisaja euro eest, vaata otsingust "HHO generator".


     elektritsaabtasuta blogspot com   10.03 kell 0:58
Olen sama meelt nendega kes kurdavad reklaamide heli valjususe pärast. Reklaamid panevad kõrvad lukku, see on kohutav.

     elektritsaabtasuta blogspot com   10.03 kell 0:54
Forte artikkel "Elektriautod päästaks Eesti naftatoru otsas virelemisest. "

"
Eestis kulub igal aastal autokütusele umbes 10 miljardit krooni, mis teeb 7500 krooni iga inimese kohta (rinnalapsest raugani). „See raha läheb naftašeikide taskusse. Milleks me neile seda kümnist maksame, kui nutika planeerimise abil saaksime kõik oma sõidud tehtud kodumaal toodetud energiaga?” püstitab Tuisk küsimuse."

elektritsaabtasuta blogspot com 06.03 kell 19:56
Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot.
Bensiini ja diisli asemel kasutatakse vesiniku mida saab HHO geneka abil tasuta.
Neid saab ise ehitada ja osta paarisaja euro eest, vaata otsingust "HHO generator".

EPL-st :"
Siin tuleb mängu elektrolüüs – vesiniku saamine vee elektrilise lagundamise teel. Elektrolüüserite ehk elektrolüüsi teostavate seadmete kasutegur jääb sõltuvalt kasutatavatest materjalidest ja seadmete töötemperatuurist 50 ja 90% vahele. Samuti on elektrolüüserite abil võimalik veest vesinikku toota praktiliselt ilma keskkonnamõjuta.

Seda siiski vaid juhul, kui protsessi läbiviimiseks kasutada ainult tuulegeneraatorite ja päikesepaneelide abil toodetud elektrit või „üleliigset“ elektrit – elektrit, mille hind on ületootmise tõttu väga madal (või isegi negatiivne!) ja mis vastasel korral läheks lihtsalt raisku. Põhimõtteliselt võiks väike akude peal töötav elektrolüüser olla igas autos – sellest ka müüt „vee jõul liikuvatest“ autodest."

     Daisy  09.03 kell 17:00
Palume siin suure seltskonnaga, kes kõik kurdavad Kuku reklaamide liigset tugevust! VÕTKE OMETI MIDAGI ETTE - INIMESED PALUVAD!!!!

REKLAAMIDE VALJUS     Suurkõrv  09.03 kell 16:54
.
.

Tõepoolest, kuku raadios on rekaam eriti palju valjem, kui jutt. Samuti on muusika samuti natuke liiga vali, kui jutt.
MA ei taha kogu aeg raadio helivaljuse nuppu kruttida!
Sageli paneb see kanalit vahetama
.
.


piduriteta mendiriik      Orjastatud kodanik   09.03 kell 15:54
Politseiriigi seadusteväline ametnikeomavoli ja totallitarismi võidukäik on läinud üle igasuguse piiri.

Kõik need ilma nime, aadressi ja telefonita maailma suurima ametnikkond per elanikkond maailma ühe kallima hinnalipiku juures on üle igasuguse piiri.

     Kuulaja  09.03 kell 15:53
Olles minimumpalgal, on sama probleem nii kuidas pensionäär rääkis. Ja kuhugile pole ka minna, ja kui juurde küsid siis vastus, et otsi parem uus koht kui rphkem tahad

mürareostuse tõus Eestis on probleem!      Fupert Mõõk   09.03 kell 14:34
EESTI KOHE KINDLASTI EI OLE EU KÕIGE VAIKSEM RIIK.

Ehitus ja riigi mürareostuse terrori käes vaevlevas riigis on olukord halvenenud iga aasta drastiliselt, kus ehitajad on ära hoidnud Eestis KÕIGI mürareostust reguleerivate seaduste vastuvõtmise ainsa EU riigina.

Sinna otsa veel politsei täielik küündimatus ja otsene keeldumine oma tööd teha, mille tulemuseks sai just Tallinna linnavalitsuses vastu võetud alkoholi müügikeeld, mis lahendab otseselt mürareostuse probleemi sest riigis ükski funktsioon ei tööta peale raha väljapressimise ja kokkukorjamise.

Lugematu kogus öiseid töölubasid, piiramatu võimalus töötada vähemalt kella 11.00 üks kõik millisel nädalpäevadel seal hulgas peale kella 18.00 kõigi elektriliste või sisepõlemise tööriistadega on enneolematu.

Ehitajatele erastatud pilpaküla riigist me aga ei räägi siin üldse. Võtame täiesti ebaseaduslikel alustel ja moel rajatud Gonsiori tänava ja selle ehituse kas või näiteks, kus aastaid terroriseeriti inimesi 24h ööpäevas. Rääkimata tuhandetest sarnastest Merco või kes iganes maarajooni ehituskriminaalidest, kes kõik on Tallinna linna maarajooniks ümber ehitama saabunud, kui vaid kilekott ära viidud on ei kehti ühtegi piirangud.

Helbekeste korteritest pidutsemistest ja märatsemistest mida toovad linnadesse need „toredad“ poliithariduskeskusteks kujundatud "ülikoolid" oma maailma minakesksemate kahemeestega võiks kirjutada 100 köitelise sarja. Politsei üheselt keeldub probleemi lahendamast alati rünnates kannatajaid julgemata mürareostajate poole kunagi pöörduda ja mida tegemata.

Tööstusseadmetega töötavate ettevõtete rajamised kortermajadesse on täna enam kui tavapärane, mingeid piiranguid selleks rakendada pole võimalik nii nagu lasteaedade terrori puhul.
Eesti maailma kasvatamatumad psühho lapse kuni helvesteni välja, kelle ainus suhtelemis viis on röökivkõneviis mõnekümne cm kauguselt üksteisele näkku rääkimata elevant tüüpi kõnnak, kus iga helves üritab oma jalga igal pool kand ees läbi põranda lüüa, mis Eesti papist majades on ainuüksi probleem omaette juba.

Mürareostus mis ei püsi ostetud või renditud pindade piirides on kuritegevus kõigi inimeste vastu mida ei ole võimalik Eestis reguleerida. Seega probleemi lahendamise asemel tellida järgmiseid probleemi kaotavaid propaganda teadaandeid Eestile omaselt on täpselt samamoodi kuritegevus ja mitte midagi muud.

Tümmi autod ja tümmi reostus on siin juures ka kahtlusteta oma ette teema, mis ei saa olla OK aga mitte kuidagi seda pole võimalik reguleerida sest seaduseid pole rääkimata täidesaatvast võimust keda huvitab vaid kiirusemõõtmine kõige pikema sirgelõpus sadade maksu miljonite eest aastas riigile iga päev miljoneid kahju tuues, suutmata sõnastada mis probleemi lahendatakse ikkagi seal selle asemel, et tööd teha, milleks ühiskond nad on palganud. Maailma ühes kahtlusteta ebaviisakamas ja ühes minakesksemas ühiskonnas on väga suured mürareostuse probleemid ja nende lahendamata jätmine viib meid üha suurema konflikti poole, koos kogu selle lageraie ja samamoodi eitatava õhureostusega EU ühes räpasemas räpasema õhuga pealinnas nimega Tallinn.
Ei tea sellistest Eestis mastaapselt kuhjuvatest probleemidest enamus tsiviliseeritud ühiskondades mitte midagi. Et pole mõtet seda vale on alati tõde järgmist peatükki siin Eestis esitada, liiatigi veel salastatud uurimistulemuste ja kõigi algandmete juures. Pange KÕIK uuringu andmed neti vabalt saadavaks kogu arvutuste ja tõendus käiguga. Teisel juhul me räägime Majandusministeeriumi ja Swedbank tüüpi „majandusprognoosid“, kus majanduse tõusmise allikad on kõige rangemalt kaitstud riigisaladused, kuigi julmalt tõuseb kogu aeg jäädes alla inflatsioonile...

     Helgi  09.03 kell 14:13
Praeguseni mittemilleski.