Kuidas te end tunnete?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   18.03 kell 3:35
Andro Roos : " Niikaua kuni eksisteerib riigiväline intressiga keskpank ja tema raha, seni ei saa olla ka vaba turumajandust ega tõhusust."

Andro Roos :” Mõtteid parteidele maksukoorumuse radikaalse vähendamise elluviimiseks (aga ärge lootkegi, parteidel ei jätku mõistust ja mune):

Alates aastast 973 toimus Inglismaal raha ümbermüntimine iga kuue aasta tagant. See toimus järgnevalt: kuninglik rahapada muutis iga kuue aasta järel olemasolevad vaegväärtuslikud mündid maksevahendina kehtetuks, kogus need kokku ja müntis uue välimusega müntideks. Seda aga nii, et iga nelja vana mündi vastu andis välja ainult kolm uut münti ehk 25% vähem. Iga kuue aasta tagant korrigeeris kuninglik rahapada ka ringlusse lastavate müntide koguarvu, lähtudes otsuse tegemisel järgmise kuus-aastaku planeeritavast riigi üldisest rahavajadusest reaalmajanduse käitamisel. Sellel ümbermüntimisel oli kaks peamist mõtet. Esiteks toimis ümbermüntimine riigi alamatele ühe ja ainsa maksuna. Maksumääraks oli seega 25% kogurahamassist 6 aasta peale ehk 4,17% aastas ehk 0,35% kuus. Teiseks positiivseks nähtuseks ümbermüntimise juures oli see, et kuni münte ümber vermiti, ei kaotanud valuuta ise väärtust, st puudus inflatsioon ja see toetas majanduse jätkuvat kasvu. Selline ümbermüntimisel põhinev süsteem kattis õige pea lisaks Inglismaale terve Lääne-Euroopa."

Kas leidsite Andro Roosi tekstist selle lause ?:

puudus inflatsioon ja see toetas majanduse jätkuvat kasvu.

P.S. Eesti nuumab Venemaad.

Bensiini ja diisli asemel kasutatakse vesiniku mida HHO geneka abil saab tasuta.
Elektrolüüsi aparaati saab ise ehitada ja osta paarisaja euro eest, vaata otsingust "HHO generator".
HHO genekas ehk elektrolüüsi aparaat annab kütust tasuta .

Forte artikkel "Elektriautod päästaks Eesti naftatoru otsas virelemisest. "

"
Eestis kulub igal aastal autokütusele umbes 10 miljardit krooni, mis teeb 7500 krooni iga inimese kohta (rinnalapsest raugani). „See raha läheb naftašeikide taskusse. Milleks me neile seda kümnist maksame, kui nutika planeerimise abil saaksime kõik oma sõidud tehtud kodumaal toodetud energiaga?” püstitab Tuisk küsimuse."

Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot.
Bensiini ja diisli asemel kasutatakse vesiniku mida saab HHO geneka abil tasuta.
Neid saab ise ehitada ja osta paarisaja euro eest, vaata otsingust "HHO generator".

HHO generator annab kütust tasuta


     elektritsaabtasuta blogspot com   18.03 kell 3:13
Kuna Kaitsepolitsei on Venemaa teenistuses siis pole imestada,et nad lasksid liikvele paanikat tekitava informatsiooni. Tegemist on kuriteoga.
Kaitsepolitsei on juba ammu Venemaa teenistuses.
Tiit Veeber tahtis Tartu linna kütta kohaliku turbaga mis on odavam vene gaasist 9 korda ja selle eest kapo arreteeris ta...

Kaks kapo ametnikku varastasid toolid. Kohus karistas toolide omanikku 100 tuhande krooniga.

5G     Anonüümne  17.03 kell 18:17
Vaadake, et sel ajal kui meie kõik kodus passime, kõikidesse asutustesse meie selja taga 5G-d ei installita.
Räägitakse et 22 märts kuni 6 aprill võib olla total internet shut down. Kui nii läheb, siis see ongi see aeg selle plaani elluviimiseks.

Kardinate tagune     Anonüümne  17.03 kell 18:07
Variant 1: https://occamsrazorterrorevents.weebly.com/blog/coronavirus-hoax-jan-2020

Variant 2:
https://youtu.be/KVeDKuHPDK8
ja
https://www.youtube.com/channel/UCthJtvcJZQgfCHG9QOWXjqw/videos
Soovitan alustada videost 1-5 ja siis 9-10. Kui on tugevat talumise kõhtu, võib ka keskmisi osi vaadata.

     Tiiu  17.03 kell 15:59
Päris hästi tunnen, tänan küsimast. Üks probleem tekib kui on päikesepaisteline päev. Pean ilmselt minema apteeki ja ostma allergiatablette. Tundub, et kevad on käes ja aevastamine on hoogu võtmas. Küll on kahju kui kedagi hirmutan sellega, aga ehk ma siiski ei ole mõned korrad toidupoes käies nakkust saanud piirkonnas, kus viirust vähe. Minusugused võivadki teistes paanikat tekitada, aga see on igakevadine "rõõm".

     kodanik  17.03 kell 15:54
Tunneme end väga hästi ja turvaliselt Mart Helme jagatud õpetustest tavalise gripi raviks.

maailma ebausaldusväärseim riik      Adolf Demokeles   17.03 kell 15:48
Tunnen, et riik sisendab iga päev süsteemselt ja teadlikult ebakindlust ja aegades suurimat ohtutunnet sest ilmselgelt tegeleb Ratas millegi muuga, koos riigi surmavaimat jõudu kasutades (kelle vastu?), kui maailma teisejärgulisema viirusega tegelemisega.

Pole lootustandev tulevik     kuulaja  17.03 kell 15:20
Nagu ütles üks teadlane, et koroonaviirus jääb ringlema alatiseks ja seda välja juurida on võimatu. Inimkonnal on nüüd üks haigus juures. Kuna tegemist on väga kergesti nakkuva ja kiiresti leviva viirusega, siis igasugused massikogunemised jäävad ohuks nüüd ja ka tulevikus. Kui arvestada, kui paljud eluvaldkonnad on seotud suuremate rahvahulkadega ja nende liikumistega (teatrid, kinod, muusikaüritused, reisimised, töökohad, poed jne.), siis tulemus on kurb ja majandust laastav!

     .  17.03 kell 15:15
Teist päeva sama küsimus.Mis bardak toimub ?

Politseiriigi Dead End     Mynd Pöördub   17.03 kell 14:26
Seda mida riigipööraja Ratas praegu tegi ei saa andesta Eestile mitte iial ja siit edasi minna enam pole voimalik mitte yhelgi alusel vaga selgelt.

Usaldust saab kaotada vaid yks kord      Vikat   17.03 kell 14:23
Et sm.Ratas ja Eesti “riik” on meid sajandi johkramal moel petnud, vagistanud ja varastanud mahus, mis meie riigi majanduse ja eksistensi lopetab taiesti sugavalt arulagedatel ja harimatutel pohjustel.

Tavaparaselt taiesti mitte toimiv riigisysteem maailma suurima parasiitametnike armeega toestas lopuni nenende vajalikust vaid iseendale ja taieliku jarjekordset funktsioneerimis voimetust koos EU’ga.

Jargmist voimalust siit edasi sm.Kiikede riik kindlasti mitte kunagi enam saada ei saa. Ise iseendale lihtsalt niisama, et tahaks inimestega arvutimangu mangida toodetud WWII olukord ei saa olla mitte iial andestatav sm. Ratasele ja tema riigipoorajate jougule.

Kuidas tunnen     mina ennast  17.03 kell 13:22
..see polegi nii oluline..loodan ,et suudan haiguse mis ohustab mind möödapääsmatult,kuigi( olen juba(4-ndat päeva) isoleerunud seljatada:
-Tüüpiline COVID-19 patsient ilmutab ainult kergeid sümptomeid kuid mitmepäevast lõhna- ja maitsetaju kadumist nii et toit hakkab maitsetu tunduma esineb 2/3. 91 % nakatunutest on ainult kerged kuni mõõdukad sümptomid, kuiv köha ja lõpuks palavik. 30 % juhtumitest esineb nakatunutel ka kõhulahtisus, mis on tavalisem, kui seni arvati.Ülejäänud vajavad intensiivi ja 3% paraku sureb kopsu põletikku või hingamisteede turse tagajärjel..
Ülejäänud maailm ei saa kuidagi paremini viiruse pidurdamisega hakkama kui Hiina .Paraku ajutine sulgumine aitas neid kõige enam.Seega kui ise ei isoleeru ,tuleb teha seda käsu peale..kui see ka ei tööta...no siis nägemist ..järgmises elus
Hinnanguliselt on surnud 6065 inimest, neist 3085 Hiinas.Aga see on(EU-s) teine kuu ,kui haigus on levimas.Hiinas avastas (haiguse arst kes ise on tänaseks surnud ) detsembris aga esimesed haiged olid olemas Novembris ,seega ca 5 kuud tagsi ! Surmade arv suureneb sadu %-te
Aga jah küsimis pole ainult haiguses..
Küsimus on kõige muu kõrval ka julgeolek.
-Mida teeb Venemaa lähimate kuude jooksul?
Diktaator Putin võib oma konstitutsiooni muudatuste vastaste rahulolematuse takistamiseks ja situatsiooni ära kasutamiseks midagi sepitseda..Kas oleme valmis?
Kuhu on mõistlik raisata laenuraha?
Kas koalitsioon suudab üldse (omab kompetentsi) hallata seda situatsiooni?
(riigi eelarve elati miinusesse,likviidsusreservid nulli. Kust nüüd see tarkus peaks tekkima?)