Kas hakkate olukorraga harjuma?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   24.03 kell 4:24
Eelmises kommentaaris kirjutasin "arengupeetusega ajakirjanikud".
Mihkel Smeljanski lahkumise puhul Jyri Vlassovi intervjuus ajakirjanik kysis temalt :" Mis tunne on ? Millised on emotsioonid ?".
Selline ajakirjanik on palju haigem kui arengupeetusega isik. Kapitalism teeb inimestest vaimuhaiged. Kapitalism programmeerib inimesi haigeteks.
Kapitalism on vaimuhaigus.


     elektritsaabtasuta blogspot com   24.03 kell 4:13
Esmalt tuleb likvideerida liigkasu pangandus sest selle produktiks on kriisid.

Haigekassa peab korvama kahjud mida tekitab koroona viirus.
Haigekassa otstarve ja kohustused on kirjas Haigekassa seaduses.
Istugem kodus seniks kuniks viirus on likvideeritud ja las Haigekassa maksab kinni kodus viibitud aja.

Krooniviirus on liigkasu panganduse produkt.
Liigkasu panganduse produktideks on kriisid,terrorism,sõjategevus ,narkootikumid,kodutus,arengupeetusega lapsed,arengupeetusega ajakirjanikud,
hinnatõus,paanika jpms.

Viiruseid toodetakse laborites.
Viiruse tellis see kellele see toob kasumit.
Viiruse levitamisega liigkasu pangandus tekitas paanikat hinnatõusu tekitamise tarbeks.
Liigkasu pangandus teenib kasumit hinnatõusu pealt.

Hinnatõusu tekitatakse selleks,et rahvas kes pole laenu võtnud maksaksid
võlgu.
Saad aru, sa pole laenu taotlenud ega soovinud aga ikka maksad sest hinnatõus hoiab sind võlgades mida sina pole tekitanud.

Peatagem liigkasu pangandus


     M48  23.03 kell 17:55
Muidugi harjunud. Hea on linnas liikuda. Tööle saab poole kiiremini. Kauplustes läheb veel aega kuna palju rahvast

Kas hakkame harjuma?     Toomas  23.03 kell 17:06
Tere!

kuulan teie saadet igapäevaselt, pole siiani sõna võtnud. Kahjuks on nii, et hetkel rakendatud meetmed ei tööta mitte mingil juhul. Liiga paljud inimesed ei ole enesele ikka veel teadvustanud, mis haigusega on tegu ja on oma liikumisi küll ehk piiranud, aga sõpradel käiakse külas endiselt, söögikohad on endiselt rahvast täis, poodides on pikkades järjekordades nakatumise võimalus lausa ideaalne ... Maailmas juba kogetu on juba näidanud, et ainus toimiv võimalus on totaalne isolatsioon 3-4 nädalat. Peame harjuma mõttega, et karantiini mõiste ja tõenäoliselt ka piirikontroll jäävad kehtima veel pikkadeks kuudeks. Oleme näinud, et ka 5 nakatunut on liiga palju ja asi läheb jälle laiali varsti, kui kulutuli. Terviseamet on oma leebe hoiakuga ja pidavalt hilineva reageerimisega tekitamas Eestile korvamatut kahju. Kõik reageerimised on olnud mitte ennetavad vaid nentivad.

Andke mõistust meestele!     Lauri  23.03 kell 16:56
Hr. Saatejuht! Tehke palun inimestele selgeks, et vaataksid ka mis maailmas toimub! Just Itaalia ja Hispaania näitavad probleemi tõsidust.

     Tiiu  23.03 kell 16:55
Eeter lastele ja ongi terved? Ilmselgelt eetrit lapsed küll lonksata ei oska. Kui selle eetri lonksamise puhul on helistaja jutu järgi terve, siis miks küll on selle tava piirkondades kordades rohkem töövõime kaotuse tagajärjel toetuse taotlejaid?

Mnjahh     pole võimaluski pääsemiseks.  23.03 kell 16:55
Haiguse tõsidusest pole enamus rahvast arugi saanud.Visatakse aasivat nalja ja väidetakse (ikka veel) et asi pole sugugi nii hull kui räägitakse. Sedavõrd kõvasti istub see hanerasva sõnum ja paanikaks pole põhjust sõnum inimestes( neid sõnumid on antud ministrite poolt veel 1,5-kaks nädalt tagasi)
Samuti räägiti et riik on kriisiks valmis,no pole see kaugelt ki nii..
aga nagu ise kuulete kõik on ilus ja pole hullu midagi..
-no ootame siis veel pisut.
Küllap saavad need julged ( üleolevad ülbed)oma õppetunni.Isiklik tragöödia on see mis sunnib muutma meelt.
Aga jah on inimesi kes räägivad eetrist,viinast,ja hanerasvast edasi..võiduka surmani.

     Liina  23.03 kell 16:24
Harjuma peab, valikut ei ole. Imestama paneb, et meil ei ole liikumiskeeldu kehtestatud. Ometi on seda tehtud riikides, kus nakatunute arvu suhe elanikkonna arvusse on väiksem.
Ja veel: üha enam paneb see praegune olukord taas kord mõtlema, et peaks kuidagi lõpetama urbaniseerumise. Inimesed peaksid elama hajutatult, mitte üksteise kukil. Mida rohkem inimesi koos, seda paremini ja kiiremini levivad haigused.

     Prohvet  23.03 kell 16:13
Kõige Kõrgema Jumala kaitsega Piibliseadusi järgivad inimesed on kõiges kaitstud aga kahjuks need kes inimesi ja loodust hävitasid ja hävitavad saavad oma väljateenitud karistuse kus pääset ei leia kuskilt.

     Liis  23.03 kell 15:58
Tasapisi harjume. Palve valitsusele: iga pere peaks KINDLASTI ka saama ühe paki maske kriisiabi arvelt, et poes turvalisemalt käia.
Taerviseameti jutt, et mask ei kaitse on pehmelt öeldes vale, sest miks siis arstid, politsei, piirivalve jne. neid kannavad. Siis pole ju paanikaks põhjust, kui need ei kaitse.

Suur kogunemine     Lasnamäelane  23.03 kell 15:56
Eile õhtul hilja oli Smuuli Maximas tohutult rahvast. Praegu kahetsen, et koju tagasi ei läinud. Nälga poleks ju jäänud.
Kole oli vaadata kuidas üks kamp noorukeid lärmas, hüüdis , lausa karjus suvalisi inimeste nimesid, et võimalikult kaugele piisad jõuaksid. Suurest poest tagapool olles ei saa välj ka kohe. Turva on kaugel 100m eemal. Ta ka ei näinud.
Minu meelest on levitatud valeinfot kaua aega, et nakkust levitab sümptomitega inimene vaid. Nüüd alles on kuulda olnumd, et nakkub ka juba ennem.


Tere.     Krista   23.03 kell 15:53
Kohaneme, püüame vältida haigestumist. Meeldib, kuidas maailm muutub. Luiged ja delfiinid Veneetsia kanalites, Madridis tänaval paabulinnud.Head!


     Helgi  23.03 kell 15:50
Mina käisin ka varem enne kl 10 poes ja jätkan seda.

     ats  23.03 kell 15:47
hakatakse harjuma ja juba arutatakse, mida valitsus on valesti teinud või tegemata jätnud.

jube olukord     haige  23.03 kell 15:47
Selle olukorraga ei saa ükski raskelt haige ja traumahaige rahul olla ; Isegi telefonist pole kasu ja perearst vastab,et sööge valu
vaigisteid ,Küll ükskord saate ka ravile..

     Uku  23.03 kell 15:42
Mulle isiklikult on antud olukord vallandanud inspiratsiooni ja peas keerlevad alljärgnevad luuleread:

Armas, kallis, isand Covid, unusta kõik ilged soovid. Lase rahval elada, igat päeva nautida.
Muret, vaeva on meil niigi, hoia ikka alles seegi. Oleme kõik igaviku teel, seni aga - ELAME VEEL!

Elagu elu...

Eriolukord     kuulaja  23.03 kell 14:30
Mulle pole kunagi meeldinud rahvarikkad kohad. Pigen naudin loodust ja liigun kohtades, kus ei kohta ühtegi inimhinge. Inimene on paraku karjaloom, siis meeldivad neile kogunemised, moodustades masse ja ummikuid. Kui kuulutatkse välja eriolukord, siis on väga palju vastutustundetuid, suure "MINA-ga" egoiste, kes eiravad kõike! Rohkem võiks kajastada olukorda Itaalias ja Hispaanias, et ka teised riigid saaksid lõppude lõpuks aru, kui tõsine ja laastav on kproonaviirus.

mhõh     juhan  23.03 kell 14:12
Minu olukord muutunud ei ole. Poeskäimist pole kunagi nautinud, ühistransporti ei pea kasutama, tööl käijes kedagi ei kohta, enesekaitsevahendid otsas ei ole ja kogu päev maski ei kanna. Inimtühjas looduses kolasin enne ja kolan nüüd samuti. Rahvakogunemisi pole kunagi nautinud. Muusikat naudin internetist ja oma raamatukogu raamatute lugemiseks seltsi ei vaja. Sotsiaalmeediat ka ei vaja. Kedagi ei vaja.