Kuidas on koroonakriis ja piirangud mõjutanud teie igapäevaelu?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Liis  25.03 kell 16:58
Jälle üks helistaja kordas mantrat, et mask ei kaitse. Kaitseb Küll, kui on õige mask.
Küsimus vaid selles, kuhu need maskid äkki kadusi? Kas meditsiiniasutustel ei pea mingi varu olema, või jagati endile, tuttavatele, sugulastele ruttu laiali.
Dividende makstakse, aga poole aasta kaitsevahendite tagavara ei saa varuda. Riik ju maksab inimeste ravi eest kogu aeg.

     penskar  25.03 kell 16:18
Lähimas taarapunktis olid automaadid täis ja ruum koristamata, teises oli lukus uksel lihtsalt silt Avarii. Selle taga on kindlasti "päikeseviirus" :)Seletamatul kombel on vähemalt minu kandis Tallinnas korraga tänavailt kadunud "tumedanahalised eestimaalased"!

     Liis  25.03 kell 15:58
Käin poes 4 korda harvemini, pesen käsi hoolikamalt, suhtlen silmast-sima oluliselt vähem.

Valitsus võiks lõpuks teha avalduse, et kellel on kaitsemaske, need võiks neid kanda, sest mask kaitseb kindlasti piisknakkuse eest.

     Huviline  25.03 kell 15:57
Ei ole mingeid erilisi muutuseid tähele pannud. Hommikul on liiklust veidi vähem ja liigelda mugavam. Ära on jäänud tobedad kallistamised ja kätlemised.

     Tiiu  25.03 kell 15:56
Kas nüüd nõuavad maski need, kes on kõik maskid endale kahmanud. Enamik ei ole maske näinudki.

     Rein  25.03 kell 15:54
Helistajale: antiseptik peab sisaldama alkoholi. See pidavat viiruse tapma.

Mnjahh     nüüd võiks olla mõjutatud  25.03 kell 15:50
Tuletagem meelde :
27. veebr 2020 - valitsuse pressikonverents: Täna kinnitas terviseamet, et esimene juhtum on Eestis registreeritud.
-Mart Helme: külmetushaigus on nüüd siis ümber ristitud koroonaviiruseks. Mingit hädaolukorda Eestis pole( ja see hanerasva nali)
5 märts: Paanikaks pole põhjust,oleme tõkestamise faasis.( haigestunuid on 4 )
12 märts: Valitsus kuulutas riigis välja eriolukorra
13 märts oli viiruse saanud 41 inimest, Harju ja Tartumaa, Saaremaa kokku.
Selle lädala algus :
22 märts: (Pühapäeval) tuvastati 20 positiivset .
23 märts: (Esmaspäeval) tuvastasid laborid 17 koroonaviirusesse nakatunut
Tänane seis: Võrreldes eilsega lisandus 35 positiivset
Edaspidi ( testitute seast) leitakse sama palju positiivseid 24H jooksul , kui veel eile oli haigestunuid eestis 48h jooksul . homme siis on (testitute seast ) 70+ uut ? ( ca 500+ koroonaviiruse juhtu kokku.) Täna Eestis 404 koroonaviiruse juhtu, teste on kokku tehtud 4807.
Koroona viirus (Covid-19) on pandeemia mitte hüsteeria.(peaks/ võiks olema nüüd selge ka kõige rumalamale .. hane rasv enam ei aita ( paraku ei aitanud ka varem, aga uskujaid oli )
-veel 20 päeva tagasi lolli juttu ajanud Jüri, Mart, Martin ja Urmas )e. kolmikliit KE+EKRE+I , ja nende kommunikatsioon on olnud viga, mis mõjutab inimeste käitumist ikka veel. Vähem tähtis pole märkida : sama seltskond juhib kriisikomisjoni tööd täna ..(see ongi põhjus miks ikka leidub .... ) usun ,ei usu?


Ükskõiksus     kuulaja  25.03 kell 15:49
Käisin täna Rimi poes. Juba poes olles märkasin ühte vanemat meesterahvast niisama lettide vahel ringi jalutamas, kes aina köhis ja nina luristas. Jõudsin siis kassasabasse, kus teenindas vaid üks kassa ja nagu kiuste ilmus see köhiv mees, nüüd oma naisega, minu seljataha ootama köhima ja oma järge ootama. Ma ei saa aru, miks peab see mees naisega poodi kaasa tulema. Meie Rimi poes pole siiani mingeid pikivahesid mahajoonitud triipe ja müüjat ei eralda turvaklaas, rääkimata kätepesuaparaatidest.

     eriolukord ei saa kesta järgmiste valimisteni  25.03 kell 15:24
Karantiinieirajate nimed võiks AKs näha olla

et tekitada mingisugustki häbitunnet

     Rein  25.03 kell 15:22
Toiduainetega on keeruline, aga seda häirivam on kaubandusjuhtide ving valitsuse erakorraliste abinõude osas.Toidupoed ju avatud, ise tellin vaid internetis, poes ei käi.