Mida te kõige enam viiruseleviku puhul pelgate?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Venemaa sõjaväe tegevus     Raadiokuulaja Iko  30.03 kell 16:57
See on uskumatu, et Venemaa lasti enda sõjaväega strateegiliselt piirkondi märgistama praeguses situatsioonis ! See on nagu Putini mootorratturid kes tulid vabadust tooma euroopasse ! Puhas spionaazi tegevus ! Kuidas teised riigid sellist asja lubasid Euroopas ? See on kuritegu !

     JAANA   30.03 kell 16:53
Kardan kõige rohkem, et hingamisaparaate haiglates ei jätku ning med.töötajat sinna kõrvale. Ainus mis mind üldse rahustab, on see et lapsi see tõbi väga ei puuduta.

     .  30.03 kell 16:50
Pelgan seda,et mõned halvustavad Venemaa appiminemist Itaaliale .

     penskar  30.03 kell 16:31
Hoiatused pole siiani joudnud venekeelseteni. Täna poes ei saanud mutikene aru, mida tähendavad teibid ja tekst (A-4) porandal (kui ta seda uldse lugeda nägi), bussi sisenes 8-9-liikmeline kamp 12-13-aastaseid vene poisse-tudrukuid (ilmselt klassikaaslased). Kui paneks tööle meie nn massikommunikatsiooni eksperdid, kes koos kunstnikega töötaksid välja idioodilegi arusaadavate piktogrammidega (2 m nii piki- kui poikivahe!) suured plakatid (a la Spirtnomu net!), mis kleebitaks igale poole avalikesse kohtadesse? Ka plakatid, mis keelaksid kassasabas porandal ostukorvi togimist jalaga, mis kindlasti on tänaval sammunud läbi suljelärakate.

Tere!     Andrus  30.03 kell 15:55
Kõige rohkem kardan kui viirus muutub tugevamaks ja hakkab tõsisemalt ohustama kõiki vanusegruppe. Ja rumalaid inimesi kes ei adu situatsiooni tõsidust ning nullivad eesliini pingutusi.

     kuu  30.03 kell 15:52
et viirusest suurt midagi kasu ei ole. planeedil maa on inimesi liiga palju.
kui ei tehta järeldusi õhusaaste vähenemisest viiruse levialal.

Positiine     Vaatleja  30.03 kell 15:51
Räägime ka kriisi positiivsetest mõjudest, milledest kahtlemata on:
1. Looduskeskkonna sääst.
2. Mõttetu tarbimise vähenemine.
3. Trööpava turismi lõpp.
4. Kaugtöö ja kaugõppe süvenemine. Pole vaja nõnda palju ruume vaid töö tegemiseks.
5. Linna õhu puhtamaks muutumine.Vastutus ja hoolivus     kuulaja  30.03 kell 15:50
Seda, et osad vastutustundetud kodanikud ei pea koroonaviiruse leviku tõkestamise keeldudest kinni. Alles laupäeva õhtul peale 21:00 nägin Türi araudteejamma juures suurt umbes 10-liikmelist seltskonda, kes olid ninapidi koos.

     Liis  30.03 kell 15:49
Kõige rohkem kardan seda, et kellegi mõtlematu käitumise pärast saavad mu eakad lähedased viiruse ja surevad.

Riik peaks eriti tähelepanu pöörama ÜKSI elavatele eakatele, kelle pereliikmed on kaugel või ise karantiinis.

Jookse     Riigipoorde sponsor  30.03 kell 15:48
Riiki

     Uku  30.03 kell 15:33
Mina isiklikult pelgan seoses viiruseleviku puhul seda, et keegi ambitsioonikas võimuesindaja kasutab tekkinud, või tekitatud olukorda kurjasti ära ja üritab oma väärastunud mõjuvõimu kogu maailmas laiendada. Kusjuures seda kõike võidakse teha mistahes vahendeid valimata. Kui seda ei tehta juba täna, siis lähitulevikus on reaalne oht täiesti olemas. Annaks taevas, et ma eksin...

must stsenaarium     holger  30.03 kell 14:53
Kõige suurem oht on kriisi venimine, mis põhjustab riigitulude peatumise ja siis tuleb riigil valida prioriteedid, millele raha kulutada, sest kõigile lihtsat ei jätku. Kas tuleb lõpetada haridus- või hoolekande(pensioni)sektor, selles on küsimus, sest jõustruktuure miikui-nii piirama ei hakata nagu ei hakata piirama ka tervishoiustruktuure, kuigi praeguse haigekassa süsteemi kokkukukkumine majanduse kokkukukkumise tingimustes on paraku reaalne. Nii ongi suureks ohuks, et riik ei saa sellistes tingimustes töötutele, invaliididele ja pensionäridele enam midagi maksta ja peab erakorralist olukorda pikendama juba seetõttu, et suurel osal valijatest puudub sellistes oludes usaldus riigi vastu ja valimiste korraldamisel pole eriti mõtet. Sellised tagajärjed võivad olla majandusel, mille peamiseks sektoriks pole mitte tootmis- vaid teenindussektor. Eesti tootmissektor täidab alltöövõttu ja sellel ei pruugi antud olukorras tellimusi olla. E-kaubandus meid sellest august kuidagi välja aidata ei saa, olenemata sellest et ta ei vähene. Riigitulude vähenemist ei silu isegi mitte piiramatu metsalangetamine.

mulkst mulkst     poliitika ka siin  30.03 kell 14:32
Meil on täna valitsus .Kolm erakonda,nimetame neid kolmikliiduks:
teame ja mäletame veel Veebruari lõpust neid hanerasva nalju, jutte et kriisiks oleme valmis ,paanikaks pole põhjust jne.
Kuidas käitub ja mida kommunikeerib meile võimul olev koalitsioon ja ministritest perekond Helmed täna ; terviseamet on kõik maha maganud . Ja ainult desinformeerib. Ja jätkab seda..
Raporteeringud, mis tehti valitsusele kuu aega tagasi , kuidas kõik on olemas, materjalid, testid ja valmisolek, osutusid täiesti valel hinnangul põhinevaks.jne.
Tänaste meetmete kohta: Haiguskolle tuleks kohe ära lokaliseerida,. Et ei oleks ülejäänud Eesti elu vaja seisma panna nii nagu ta praegu seisab. See ei ole jätkusuutlik mudel . jne.
-Laias laastus on ka minul need küsimused,ainult et mina küsiksin seda sellelt koalitsioonilt.Helmed ei saa ikka veel aru kes teostab võimu !
Kuidas saaks neid kolme, koalitsiooni ja võimu teostavaid usaldada.? Eestile võetakse suured laenud,kuidas seda kasutama hakatakse? Kes võtab vastutuse?


     .  30.03 kell 14:29
Kardan kõige rohkem opositsiooni tegevust,kelle ametik orgunnis Saaremaale need pallitagujad viirusekoldest.

     mulk  30.03 kell 14:09
Kardan harimatute inimeste juhtimise vigu, kus erilise paistab silma Sots ministeerium koos oma saamatu tegemisega. Mees, kes oma ministeeriumist üle ei käi, peaks lahkuma koheselt. Terviseametit juhib tädi, kellel pole haridust ega kompententsust. Kantsler Priske peaks ammu olema sellisel töökohal, mis vastab tema ajusuutlikusele. Rumalad juhid on kõige hullem oht!