Mida eriolukord on teile tänaseks õpetanud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   01.04 kell 14:29
Eesti elektri autode tootja vajas toetust 100 tuhat eurot.
Riik ei toetanud ja pani garaazidele tule otsa.
125 miljonit andis põlevkivi õlitootmise tarbeks-fossiilide tarbeks.
Eesti kingib Venemaale 10 miljardit eurot igal aastal tanklate ja gaasitorude kaudu.
Kapo arreteeris Tiit Veeberi mil ta tahtis Tartu linna kütta kohaliku turbaga mis on odavam vene gaasist 9 korda.
Stanley Meyer USA-s võttis patendi HHO generatorile mille abil bensiini ja diisli asemel kasutatakse vesiniku mida saab tasuta.
HHO generatorit saab ise ehitada ja osta paarisaja euro eest.

Ricardo Azevedo Brasiilias paigaldas tsiklile auto aku ja elektrolüüsi aparaadi (HHO generator ) ja bensiini asemel kasutab vett.

Bensiini ja diisli asemel kasutatakse vesiniku mida HHO geneka abil saab tasuta.
Elektrolüüsi aparaati saab ise ehitada ja osta paarisaja euro eest, vaata otsingust "HHO generator".
HHO genekas ehk elektrolüüsi aparaat annab kütust tasuta .

Forte artikkel "Elektriautod päästaks Eesti naftatoru otsas virelemisest. "

"
Eestis kulub igal aastal autokütusele umbes 10 miljardit krooni, mis teeb 7500 krooni iga inimese kohta (rinnalapsest raugani). „See raha läheb naftašeikide taskusse. Milleks me neile seda kümnist maksame, kui nutika planeerimise abil saaksime kõik oma sõidud tehtud kodumaal toodetud energiaga?” püstitab Tuisk küsimuse."

Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot.
Bensiini ja diisli asemel kasutatakse vesiniku mida saab HHO geneka abil tasuta.
Neid saab ise ehitada ja osta paarisaja euro eest, vaata otsingust "HHO generator".

HHO generator annab kütust tasuta

     elektritsaabtasuta blogspot com   01.04 kell 13:52
Eesti elektri autode tootja vajas toetust 100 tuhat eurot.
Riik ei toetanud ja pani garaazidele tule otsa.
125 miljonit andis põlevkivi õlitootmise tarbeks-fossiilide tarbeks.
Eesti kingib Venemaale 10 miljardit eurot igal aastal tanklate ja gaasitorude kaudu.
Kapo arreteeris Tiit Veeberi mil ta tahtis Tartu linna kütta kohaliku turbaga mis on odavam vene gaasist 9 korda.


     elektritsaabtasuta blogspot com   31.03 kell 22:41
Laev kasutab kütuseks merevett. Elektrolüüsi aparaat lahutab veest vesiniku mida kasutatakse sisepõlemis mootoreis bensiini ja diisli asemel.
Selline laev külastas Tallinna,nimetuseks on tal Energy observer.
Autode tarbeks
Elektrolüüsi aparaat annab kütust tasuta ja maksab vaid paarsada eurot.
Paigaldatakse auto mootorile ja lahutab veest vesiniku mida kasutatakse sisepõlemis mootoreis bensiini ja diisli asemel, ning hoonete kütmiseks.

     elektritsaabtasuta blogspot com   31.03 kell 21:21
Elektrolüüsi aparaat annab kütust tasuta ja maksab vaid paarsada eurot.
Paigaldatakse auto mootorile ja lahutab veest vesiniku mida kasutatakse sisepõlemis mootoreis bensiini ja diisli asemel, ning hoonete kütmiseks.


oeh     nii on  31.03 kell 17:02
õõvastav arvamus: võib olla tuleb Itaalia esimesena viirusest välja..ja võib olla võitjana.
Et siis : Võitis hukkunute hulga poolest esikoha?!

Kommentaari andja on varem jaganud EKRE seisukohti,seega tüüpiline arvamus: Tähtis pole indiviid ,tähtis on ühiskond.
Tema on ühiskond,ük massist..tubli tõrvik kätte ja tuleriidale" üks kõigi eest"...
(selles ütluses on ka teine pool "kõik ühe eest" ,ag mis temal sellest

Mnjahh     ka  31.03 kell 16:37
Seinast seina arvatakse.Usun ei usu võistlus käib.
Loodusjõudu alahinnanud edukaim liik rehitsetakse nõrgemate isendite jagu väiksemaks..fakt.
Tundub olevat meie tänane seis.
Vaadates kommentaare on usk see mis segab asjast mõistusega läbi tulemist.
Pooled ei usu, et viirus kui selline olemaski on,ja pooled arvavad ,et pääsu pole.( põeme läbi)
Lisame valitsuse puuduliku kommunikatsiooni,lisame skeptitsismi vaktsineerimise osas ja arsti abi võimekuse osas..ja mis me saame:
Suure hulga asjatuid ohvreid,kokku kukkunud majanduse, võõraviha, naabri kadeduse ,lagunevad perekonnad ja poliitilise ebastabiilsuse.
Miks ma nii arvan:Meil on Valitsus mida on valinud vähemus( Ref+SDE+E200+ ERE+ROH+EVA+ÜKSIK =261 000 + 322 382 kes ei käinud hääletamas)koalitsooni poolt valis 293 508( kaugeltki kõik ei osanud arvestada et edasi minnakse sellises koosluses)
Selles kriisis pole näha, et vägisi koos püsiv koalitsioon oleks ühel meelel ( ainus mis siin kaasa aitab on tõsiasi, et ka opositsioon pole ühtne).
Sellest kriisist pole võimalik tulla välja samasse maailma(piltlikult) kust meie pärit oleme või tuleme...
Edaspidi tuleb meil maksta ka võlad..
Selles olukorras on targemad riigid( valitsused) otsuseid koos opositsiooniga teinud.Meil tundub viha ja vaen suurenevat.


     penskar  31.03 kell 16:34
Tuli veel meelde, et epideemiate korral kasutati vanasti sissepääsude/uste juures nn desomatte voi -vanne.

Riik hävitas jälle meie elud      Tik Tak   31.03 kell 16:23
Eestis ei ole riik mitte kunagi peale Pätsu terrorit oma kodanike nii palju ohustanud ja tahtlikult jäädavalt kahjustanud, kui see on juhtunud võimukuritarvituse läbi pöördumatult täna.

See on päris valus õppetükk ja wakeup call, et tegelikult riikides midagi ei muutu, kõik kordub, kui arenema ei olda võimelised ja see on tänase tohutu õnnetuse peamine põhjus ja õppetükk.

     penskar  31.03 kell 16:22
Noukaaegse inimesena, kes on ule elanud kumneid epi- ja pandeemiaid, pole tänane olukord mulle midagi opetanud. On aga taas meelde tuletanud iidset teadmist, et on vaja hugieenist ja sanitaariast lugu pidada. Isegi raskel vene ajal pesti (mitte ei piserdatud!) tänavaid pesuautodega (ja kojamehed konniteid voolikutega). Ka see oli voitlus nakkustega. Miks seda enam ei tehta?

PS Tänavale ei sulita mitte tervisesportlased, vaid slaavi rahvusest "eestimaalased". See olevat nendel mehelikkuse tunnus. Näen koduaknast, et vene noormees sulitab bussipeatuses keskmiselt iga 5-6 sekundi järel. Ka siis, kui ta on "prutaga". Eriti aga siis, kui ta suitsetab.

Dead End diktaatorship      Vikat   31.03 kell 16:19
* Õpetanud on eelkõige, et raskes võimuhaiguses väga rumal juht on suurim õnnestus riigile ja rahvale isetekitatud kriisiolukorras, kui esindusdemokraatia, kui maailmas suurimat kuritegeliku mehhanismi on võimalik juba nii kuritarvitada, et üks isehakanud inimene saab kuulutada välja autokraatse võimu välja ühe sekundiga nii nagu isehakanud president saab kirjutada sekundiga välja käsu kasutada oma kodanike vastu riigi surmavaimat jõudu. Ühtegi pidurit ei ole. Parlamentaarne demokraatia kukutati silmapilgutusega. Ükski kodanik ei teinud piiksu ka mitte. Kas sellistel inimestel üldse ongi õigust oma riigile?

* Meedia paanika propagandaga asendamine on soovitult surmav riigile ja rahvale, kust sisuliselt pääsu pole sest viimanegi aju hangub 100% meedia toodetud hävitusprodukti edendamise juures.

* Haridusgenotsiid hävitab viimase lootuse tulevikule, kui enamusel elanikkonnast puudub reaalselt keskharidust, et orienteeruda mingilgi määral loodusteaduste tegelikkuses absoluutselt teisejärgulise respiratoorviiruse puhul millesse selline sekkumine toob aga endaga küll kaasa suure katastroofi varem või hiljem. Ehk Eesti riiki juhivad täna endiselt maailma rumalamad ja harimatumad inimesed, kes on Eesti vastu langetanud Euroopa kõige destruktiivsemaid otsuseid, mis täna vältimatult toovad Eestisse ühe vähese riigina Euroopas nälja ja ületamatu vaesuse. Kõik see sai võimalikuks valimisüsteemi kuritahtlikkuse ning kodanike lohakuse tõttu valimiste mulaashis anda hääli kunagi elus tööd mitte teinud täiesti nullkompetentsetele inimestele nagu seda on Jüri Ratas, kes 18 päeva jooksul pole suutnud teha ühtegi vajaliku otsust küll aga võtta kodanikelt suurema osa kodaniku, Põhiseaduslike ja inimõiguseid. Nii halvasti ei ole Eestis peale Pätsu kunagi läinud, kui täna sest võimu on võimalik ilma ühegi pidurita nii jõhkralt kuritarvitada nagu seda Saksamaal üks Austria juut tegi. Kuidas me sellisesse olukorda sattusime, kus vähimalgi määral pole võimalik elanikel tehtavaid üks kõik millised „seaduseid“ peatada või reguleerida, kui sinna kirjutatakse sisse üks kõik kui kuritegelikud mehhanismid, mida on maailmas kõige lihtsam ühegi pidurita kuritarvitada nagu Eestis ka juhtus, kõige halvemal kujul. Suvaline iseliikuv õnnetus oma paari tuhande kokku võltsitud häälega Välimisnisteeriumi katastroofist läheb lihtsalt ühe sekundiga kadunud EU’sse kus mingi suvaline tshinovik tühistab ühe allkirjaga kõigi Eesti kodanike inimõigused on kuidas OK ja proportsionaalsuse printsiip austav riigijuhtimine?
Midagi on kuskil väga, väga halvasti läinud. Meil on roolis seltsimees, kes pole kunagi elus olnud võimeline langetama kompetentseid juhtimisotsuseid arvates, et poliseriigiga enda kehtestamine on juhtimine. 30a majandust hävitas üks inimene 18 päevaga ilma, et see inimene juba vanglas oleks! Seda lihtsalt niisama sest see 20x gripis väiksem RNA viirushaigus ei ole vähimalgi määral midagi erilist mida on Eestis toimunud iga aasta tuhandeid aastaid. Midagi nii väikses mastaabis olgem täpsed pole kunagi olnud 45 000 – 55 000 grippi lainete juures, kus hukkub regulaarselt rohkem inimesi, kui liikluses iga aasta. Et mis probleemi lahendatakse?
See kõik tundub kuidagi OK endiselt sadade tuhandete inimeste elude jäädavalt purustamise ja kõigi aegade Euroopa suurima enesetappude rekordi saatel? Ehk kompetentsi välistav esindusdemokraatia, kui maailma suurim kuritegelik mehhanism on jäädavalt ja igaveseks oma elu lõpuni ära elanud. Kui Eesti sellest kõigest välja tuleb mis on äärmiselt ebatõenäoline on esimene töö muuta kogu Eesti juhtimismehhanism kompentsi ja Põhiseaduse põhiseks igasugust sisepoliitikat välistavalt, mida Eesti ei ole mitte iial vajanud ja millest ei ole tänaseks Eestile peale sõdade mitte midagi suuremat ja purustavamat kahju toonud. Salakaval ainult elu aeg valetanud kriminaal, kes pole kordagi risti vastu teinud lubatule ja räägitule riigijuhiks, mis saaks valesti minna?

* Eestis on rusikas taskus küüditajaid rohkem, kui kunagi iial varem, kes lapsinimestena unistavad vaid ja ainult kõvast käest ja mis saaks selle juures totalitaarse võimu välja kuulutanud inimõigusteta riigis valesti minna?

* Kui jõustruktuure ei olda võimelised juhtima siis juhivad nemad sind eriti selliste seadusteväliste kriminaalide positsioonidele paigutumisel nagu sm.Pehvkuri Kummik. Mis saaks valesti minna nagu tavaliselt?


     elektritsaabtasuta blogspot com   31.03 kell 16:13

Püsti, maa neetud
Püsti, nälga vangid
Põhjendage äikest selle vulkaanis
See on lõpu purse.
Tehkem minevikust puhas kiltkivi
Orjastatud massid, püsti, püsti.
Maailm on muutmas oma alust
Me pole midagi, olgem kõik.

Koor
See on viimane võitlus
Rühmitagem kokku ja homme
Rahvusvaheline
Sellest saab inimkond.

Ülimaid päästjaid pole
Ei Jumal ega Caesar ega tribüün.
Tootjad, laske end päästa,
Otsustage ühine päästmine.
Nii et varas aegub,
Nii et vaim tõmmatakse vanglast välja,
Fännitagem endale oma sepikoda
Lööge triikrauda, ​​kuni see on kuum.

Koor

Riik rõhub ja seadus petab.
Maks veritseb kahetsusväärset.
Rikastele ei kehtestata tollimaksu;
Vaeste õigused on tühi fraas.
Piisavalt vahi all!
Võrdõiguslikkus soovib teisi seadusi:
Ilma kohustusteta pole õigusi.
Samuti pole mingeid kohustusi ilma õigusteta.

Koor

Varjatud nende apoteosis
Kaevanduse ja raudtee kuningad.
Kas nad on kunagi midagi muud teinud?
Kui varastada tööd?
Jõugu seifides
See, mille teos oli loonud, sulas.
Kui nad käskisid selle tagasi anda,
Rahvas soovib ainult oma tähtpäeva.

Koor

Kuningad tegid meid aurudega purju,
Rahu meie vahel, sõda türannidele!
Las armeed streikivad,
Varud õhus ja murda auastmed.
Kui nad nõuavad, siis need kannibalid
Tehes meist kangelasi
Varsti saavad nad teada, et meie täpid
Kas meie enda kindralite jaoks.

Koor

Töölised, talupojad, meie oleme
Tööliste suur pidu.
Maa kuulub ainult inimestele;
Tühikäik läheb mujale elama.
Kui palju meie liha nad on tarbinud?
Aga kui need krantsid, siis need raisakotkad
Kao üks neist päevadest,
Päike paistab ikkagi igavesti.

     Helgi  31.03 kell 15:53
Ostsin kunagi paki (100 tk) kummikindaid,mida nüüd igal poekäigul kasutan,õnneks nina pole sügamist nõudnud.Pakendid pesen kodus kuuma veega üle.

ajusoojade festival      hullumaja puhvet   31.03 kell 15:48
Just kõnelenud loll, arg ja usin on kõige hullem inimesetüüp maailmas, kes suudavad kõige rohkem maailmas kahju teha. Ja lollidest, argadest ja lollidest meestest on Eesti smaailmas kõige väiksem puudus.

     Pupu  31.03 kell 15:45
maailma majandus langeb kolmekohalise protsendi võrra

     skeptiline  31.03 kell 15:34
On kord õpetanud, et ei tasu uskuda meedia poolt levitatud sensatsioonilisi teateid viirusest, haigetest ja surnutest. Kuni puudub korrektne ülevaade, kes mis põhjusel sureb ja kui paljud inimesed tegelikult on juba nakatanud (mida rohkem seda parem ju oleks), ei saa me väita, et cov19 on nii jube ohtlik.

Vastutustunne     kuulaja  31.03 kell 15:32
Seda, et kõik ei pea kinni liikumispiirangulisest eriolukorrast, vilistades valitsuse ja meedikute tööle, võitlemaks koroonaviiruse leviku eest.

     HEIDI  31.03 kell 15:26
Õpetab elama loodusseaduste järgi, mitte edu-tarbimis-laenuorja elu!
Õpetab, et hea elu on see, kui suudad teha kedagi õnnelikuks ja olla ise tänulik, mitte hulluda himudest!

     Max  31.03 kell 15:25
Minule on see andnud tarbimise õppetunni. Varem elasin nii, et kuu lõpus oli raha alati otsas. Seda tänu emotsiooniostudele. Ostsin igasugust mõttetut pahna mida tegelikult vaja ei olnud. Külmkapis läksid asjad vanaks jne. Praegu on arve normaalselt plussis ja samas pole millestki puudu!

     .  31.03 kell 15:24
Käesolev olukord näitab,et kriisi korral euroliit,ega muud lepped ei kehti,vaid iga riik on omaette ja teeb mis tahab,ega hooli teistest.

ebapraktiliselt     jobu  31.03 kell 15:09
On õpetanud, et arenenud riikide ühiskond koosneb idiootidest, kes jooksevad selles suunas, mis neile suunanäitajate poolt ette näidatakse ja kui mingit olulist ohtu pole meedia ega sotsiaalmeedia poole ette näidatud, siis nad seda ohtu ei tea ega tahagi teada. Kui massihävitusrelvade kasutamise oht tuuma- ja keemiarelvade osas on poliitikute poolt suuresti kõrvaldatud, siis bioloogilise relva kasutamise oht kõrvaldatud ei ole. Kas nüüd tänase olukorra kujunemises võib olla mingi osa terroristlikul maailmakäsitlusel, seda me muidugi ei tea, kuid meil on võimalus seda eeldada. Kui arenenud riigid oleks seda eeldanud, siis oleks nad saanud ka vastavaid meetmeid (strateegiliste varude loomist ja juriidiliste tingimuste loomist) eelnevalt rakendada. Praegu rapleb kogu arenenud maailm olukorras, mille põhjustas tegevusetus. Tagajärjed võivad eriti majandusvallas olla väga halvad.