Millised meetmed aitavad me majandust elus hoida?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   04.04 kell 15:36
mis kuradi faktid need võimurid ja nn teadlased on täiega peast soojad ja lamplollid? Et siis loevad normaalseks põlevkivist diisli tootmist ?????????? Võta põllunurgast kivitükk ja katsu sealt tilk vett kätte saada? põlevkivi on samuti kivim ! Selleks et sealt midagi saada tooge välja palju on vaja maaalt põlevkivi välja kookida transportida ,purustada molekulitasemele ja siis et saada mingi min kogus SOLKI ???? et saada 1 tonn seda solki, on vaja üle 100 tonni põlevkivi seega mitu radteevagunitäit !vennikesed on ikka täiega peast soojad kõrval naabri juures voolab maa seest sulinal naftat ,osa naftat jamali poolsaarelt on selline nn kollane nafta mida saab hädapärast kohe nn tankimootoris kasutada! nii et tüübid tooge mõistus koju kui annab ja selle asemel hoolitsege eesti inimeste käekäigu eest! aga seda on palju tahta!

HHO generator annab kütust tasuta

Tsetseenias samuti nafta jookseb maapinnale.

Kuuskede taruvaik on poolnafta. Lembit Merila puugaaasi autodel on palju sugulasi.

HHO generator annab kütust tasuta

30 aastat tagasi eksisteeris Veemajandus ministeerium millel polnud aadresssigi. Selle kaudu Eesti riik varastas miljardeid USD maksumaksjate raha.

     elektritsaabtasuta blogspot com   04.04 kell 15:05
Veemajandus ministeerium

30 aastat tagasi eksisteeris Veemajandus ministeerium millel polnud aadresssigi. Selle kaudu Eesti riik varastas miljardeid USD maksumaksjate raha.

     elektritsaabtasuta blogspot com   04.04 kell 13:30
See on maksumaksjate raha varastamise projekt.
Leidku endale erainvestorid ja pangad mis oleksid valmis investeerima aga seda nad ei suuda sest tegemist on kahjumliku projektiga.


must stsenaarium     julius  02.04 kell 17:23
Kui politseil pole õigust kontrollida nakkuselevitajaid selliselt, et need järgiksid isolatsiooni ega lahkuks kodust, siis pole mistahes liikumispiirangute kehtestamisel mingit mõtet. Seni kui Euroopas piirangud kestavad ei saa meie riigis turismi- ja toitlustusasutuste ja ka transpordisektor kuidagi taastuda. Samuti ei saa meil taastuda suur osa ekspordiks tootvatest firmadest. Meie riigil ei pruugi jätkuda vahendeid, et kogu seda impordil põhinevat majandust püsti hoida. Sellele vaatamata võib Euroopale tuginev turismi- ja teenendussektor kunagi uuesti tekkida ka juhul kui selleks on vaja alustada nullist.

     Marx  02.04 kell 17:14
Töötan Norras ja kuulan iga päev teie saadet.Aitäh teile selle tegemise eest!

     Marx  02.04 kell 17:02
Tabel.
No kuulan seda sõgedate jura, KUi mesilasi ei ole siis ei ole ka mingit põllumajandust.
Muttide poolt kiidetud nn parim saatejuht Timo Tarve ei ole isegi parimate saatejuhtide nimekirjas...mis on karjuv vägivald ja need mutikesed ja vanamehehed võiks hoopis sinna oma alles jäänud energiat jagada.

     Liis  02.04 kell 16:49
Inimestele peaks riik leibkonna peale mingi summa kätte andma, nagu USA (2400 USD pere peale+500 USD iga lapse kohta) ja Jaapan (kus elanikkonnale postitatakse ka maskid. Eriti kahju on pensionäridest, kes on enim ohustatud inimgrupp praegu.
Raha peredele kätte elavdaks kindlasti majandust.

Parastamine     kuulaja  02.04 kell 16:48
Amet meest ei riku ja pensionäridel ei tasu sel teemal küll ilkuda.

Palga tõus on signaal     mitte kunagi,mitte miski  02.04 kell 16:34
ei muutu,kui saad tüüri juurde.
Vahet pole mida rääkisid enne valimisi,või kes rääkis...
Mina vaataks milline on RK ja valitsuse palga langus 2021 a. ?
Kui majandus selle seltskonna kehva töö pärast langeb ca. 10% ?
Ja kuidas võiks kajastuda riigi reservide (e. nende puudumine)ja võla tekkimine..Kas näeme kunagi palkade korrigeerimist alla?asjast     julius  02.04 kell 16:27
Arusaamine,et riigi ainsaks ülesandeks on rämpsmajanduse elushoidmine ei pruugi õige olla. Põhimõte, et riigi ülesandeks on ainult infrastruktuuri arendamine muidugi kena ja õilis roll, kuid see ei pruugi olla piisav et arenevas maailmas tasemel olla. Riik peaks leidma võimaluse luua ühisettevõtteid arenemisvõimeliste kõrgtehnoloogiliselt võimekate teadlaste ja ärimeetega, selleks et luua tooteid, mis oleksid kõrgtehnoloogiste toodetena maailmaturul konkurentsivõimelised. Madalalt lendajatel ei kasva õigeid tiibu mitte kunagi ja lisaks igasugu pudipadi-tootjatele ja üliriskantsele turismiturule võiks Eestis olla ka midagi mõistusepärast ja väita, et Eestis pole võimalust kõrgeks lennuks on õige olukorras, kui riik piirdub kokkuhoiureziimiga ega pea vajalikuks olulistesse protsessidesse sekkuda. Nagu kujunenud olukord näitab, võib selliselt ülesehitatud rämpsmajandus lõppeks selle ehitajatele vägagi kalliks maksma minna.

     Tiiu  02.04 kell 16:16
Panin tähele Timo ohet viimase helistaja kriitikale, et palgatõus kõrgetele ametnikele ikka toimub, aga muu riik peab püksirihma pingutama. Tean ka, et see seadus tehti eelmise RK koosseisu poolt. Samas ei ole ma Timo moodi ohkaja vaid selgelt kriitiline ja väidan, et seesugused seadused on nimme tehtud sellised, et need inimesed saaks raha juurde olenemata muudest oludest. Kui oleks tahetud KOLMAS kord taasiseseisvusmise ajal samasse ämbrisse astumist, siis oleks sinna seadusesse sisse kirjutatud, et seda palgatõusu ei toimu kui riik on majanduskriisis. Ma kohe kuidagi ei usu, et ei RK liikmed ega neile nõu andvad juristid on olnud nii sinisilmsed, et sellest aru ei oleks saanud.

kes päästab firmat     kes päästab inimest  02.04 kell 15:57
Täna peaks igaüks vaatama, et ta ise ei osutuks viiruse edasiandjaks(püsi kodus või tee kõik mis suudad et mitte olla nakkusallikas). Kui Sa annad viiruse edasi, siis pikeneb just Sinu süül eriolukord(ja võimalik et põhjustasid kellegi surma). Valitsus peaks vaatama, et need inimesed, kes nüüd paratamatult kriisi hammasrataste vahele jäävad,( juba on jäänud) ei jääks oma muredega üksi.Eriolukord on vajalik et päästa elusid ,kuid kuidas päästa indiviide?
Neid kelle jaoks on eriolukord kehtestatud?
Tahaks öelda : pole mingit raskust juhtida kriisi komisjoni kui on võimalik laenata peaaegu piiramatu hulk raha,aga kui seda raha jaotatakse lennukilt,kui selle eest osatakse osta vaid populaarsust,sahkerdada oma kasu silmas pidades,siis mina olen küll "kuri".
Kuidagi ei usalda otsuste tegemist ainult koalitsioonile,täna on olukord kus tuleks kaasata kõik poliitilised jõud kontrollimise ja otsustamise juurde.

Vaadake millised on kommentaarid,aina verejanulisemaks lähevad,põhjust pole kaugelt vaja otsida.Töötukassa andmetel oli Eestis 29. märtsil töötuna arvel 40 125 inimest. Registreeritud töötuse määr on 6,2 %. Töötute arv on nädalaga kasvanud 4% ja kuuga 9% võrra.Euroopas lisandus kahe nädalaga miljon töötut,aga see tendents pole peatunud.     Prohvet  02.04 kell 15:51
Kahjuks jätkub see kontrollimatult parasiitriigiametnike, nende vahendajate ja pugejate nuumamine Eesti riigi rahva rahadega.
Aga Kõige Kõrgemale Taevaisale ei ole selline tegevus meelepärane.
Palume Taevaisa, et koristaks neid kuritegelike riigiametnike siit ilmast omamoodi ära, hoiatusi on saanud kuhjaga needki pole sellistele mõjunud.
Taevaisa ei armasta ebaõiglust, tema veskid on aeglased aga jahvatavad õiglaselt.