Kas tänases eriolukorras ka midagi head on?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Helgi  15.04 kell 14:16
Õhk on värskem.
Soome asjus on vist nii,et mõisteti,et väljaspool Uusimaad on juba sama palju nakatunuid.
Eestlane ei pea spekuleerima sest ta oletab või arvab.

laimata Vene abi läänele.     pole mõtet tõesti.  15.04 kell 12:55
sest kui Itaalia ja USA võttis vastu selle mida pakuti,siis on see nende otsus ja nende asi.. milleks meile see laim.Kas oli 20 või 80% mõttetu abi..kas oli humanitaarabi,või oli odavalt müüdud..pole ka kellegi teise asi..fakt. nõustugem.
Vot seda infot kuidas venemaal ruineeritakse Альянс Врачей-d
Союз независимых врачей в России:
võiks edastada küll:channel/UC6f9knQkt_u8c6g_fZPYnnA

     .  14.04 kell 16:55
Ei maksa laimata Vene abi läänele.

     amanda  14.04 kell 16:53
nüüd on märgatud ka teenindajaid: müüjad, registraatorid, kullerid.


Haavatavus     kuulaja  14.04 kell 16:37
Loodan, et maailm hakkab selle kriisiga aru saama, et oleme väga haavatavad ja tootmine peab ka omal olema. Mitte nii, kus kaitsevahendeid peame saama suure raha eest Hiinast.

     penskar  14.04 kell 16:22
Hea on see, et loodetavasti on hakanud inimesed kahtlema globaliseerumise, solidaarsuse,solidaarsuse jt mullide "väärtuses".
Hea on,et nii maailma kui Eesti majandus loodetavasti puhastub mittetootlikust tegevusest (nt turism ja muu meelelahutus).
Hea, et avalikuks said nii HTMi kui Terviseameti ilmne ebapädevus. Vast näeb seal edaspidi rohkem spetsialiste kui poliitkuulekaid robotametnikke.

Nälg on teel lollidemaal      Lõpppeatus kommunistidega   14.04 kell 15:51
Mitte midagi ei ole hästi üksikisiku aktiivi hävitavas ja 1% vasakäärmuslaste endale ümberjagamise huve teenivas totalitaarses ning tähtajatult inimõigusteta riigikorras.

     Kristi  14.04 kell 15:49
Aega on rohkem- enda jaoks, laste jaoks. Magada saab rohkem. On aega raamatuid lugeda jälle. Inimesed tarbivad vähem. Raha on kulunud oluliselt vähem. Positiivset on kõvasti rohkem kui negatiivset.

     Peep  14.04 kell 15:49
Hea on, et industriaalühiskonnast pärit "tehaseskäimine", mis kandus üle infoühiskonda, on lõpuks kahtluse alla pandud. Ise olen viis aastat kodukontoris edukalt hakkama saanud. Absurdne olukord, kus kontoritöötajad kulutavad iga päev tund või rohkem töökuubikusse ja sealt tagasi jõudmisele, on ehk möödanik. Kodus, kui pidada distsipliini ja ehitada endale keskkond, on teadmustöö tegemine palju efektiivsem

     Tiit  14.04 kell 15:29
Head on niipalju,et need targad Ossinovskid,Paedid,Ansipid,Mihkelsonid ja teised liberaadid on viimasel ajal väga targaks saanu,et pidevalt Kuku raadiosse esinema kutsutakse,aga kuskohas olid nad siis kui 17aastat riiki laostadi nende endi erakondade poolt

     .  14.04 kell 15:12
Kõik on hea.Eriti hea on,et lennukid enam ei lenda ja ei reosta,ega hirmuta loomi,ega inimesi.Hea on,et rahvas ei hulgu,vaid püsib kodus ja ei vägivallatse,eriti Tallinna ja Tartu joomaurgastes.Nii võikski jääda ja veel karmimaks peaks piiranguid timmima.

     hiinlased on geniaalsuse tipud  14.04 kell 14:27
mõelge ometi, kui lasta surmav viirus massirahutuste ajal lahti

     hüpo tees  14.04 kell 14:23
hiina lasi viiruse lahti, kuna lumepallina kasvav vägivald oli hongkongis vaja jonksu saada

enne viiruse lahtilaskmist kasutati meeleavaldajate vastu kanister pipragaasi minutis     ahto  14.04 kell 13:36
ei ole