Millisest infost olete eriolukorra ajal puudust tundnud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   16.04 kell 13:06
Normaalsest lahedast tavalisest muudikast.
Teie raadiost tuleb aina paska nii,et ajab nutma. Miks piinate kuulajaid kurvameelse masendust tekitava muusikat meenutavate helidega ?

     elektritsaabtasuta blogspot com   16.04 kell 13:01
Hinnatõusu tekitatakse eriolukorra loomiseks. Hinnatõusu abil imetakse riigist välja miljardeid eurosid.
Hinnatõusu tekitatakse sisendhindade tõstmise abil.

Eesti kingib Venemaale 10 miljardit eurot igal aastal tanklate ja gaasitorude kaudu.

HHO generator annab kütust tasuta.

HHO generator annab kütust tasuta ja maksab vaid paarsada eurot.
On müügil paarisaja euro eest internetis.

HHO generator eraldab veest vesiniku mida kasutatakse sisepõlemis mootoreis bensiini ja diisli asemel.

     elektritsaabtasuta blogspot com   16.04 kell 12:56
Kuula loengusarja "Bürokraatia diktatuur ".

     elektritsaabtasuta blogspot com   16.04 kell 1:56
Liigkasu panganduse produktideks on krooniviirus, sõjategevus,
terrorism...kriisid...kuritegevus, hinnatõus,ajupesu ,loe Siioni tarkade protokolle jpms.

     oioi  15.04 kell 16:55
Tahaks infot, kui palju Eestis on vale-negatiivseid Covid-19 teste juhtunud?

     Liis  15.04 kell 16:51
Kui küünilised on helistajad, kes arvavad, et kõik ongi korras kui noortelt nakkuse saavate vanurite surm on paratamatu ja sellega peab leppima. Väga küüniline.

Mnjahh     ka  15.04 kell 16:51
Näiteks: Täna on raske vaielda infoga mida eile veel ei teatud..
Kvaliteetne Isikukaitsevahend on vahend, mis on projekteeritud ja toodetud inimesele ühekordseks kandmiseks..Aga neid on võimalik pärast desinfitseerimist siiski ka taaskasutada...
video-mis-vahe-on-tolmumaskil-ja-kirurgilisel-kuidas-korduvkasutada-maske-marek-strandberg-selgitab?id=89552733
Sertifitseeritud maskidel on kasutatud spetsiaalseid filtermaterjale, mille filtreerimisomadused säiluvad kui kasutatakse õigeid võtteid desinfitseerimisel.
Täna on see hetk ,kus oleks nii mõistlik teha!

     Rein  15.04 kell 16:44
Kuressaare peaarst oli üks neist, kes võrk-allurid saarele lubas/tõi endale tööd
loll-eadest ametnikest võiks küll -praegu lahti saada, siseministrist ka.

     penskar  15.04 kell 16:23
Infost tegeliku olukorra kohta. Yks helistaja soovis, et vahele tuleks seada filter, st tsensuur. See vist juba on olemas.
Tervishoiuameti ametnikud pressikonverentsil reeglina ei tea voi ei oska vastata lihtsatele kysimustele. Talllinnas elab pea kolmandik Eesti elanikest. TA ei vasta/ei oska vastata, mitu neist
on toestatult nakatunud, mitu hospitaliseeritud, mitu surnud.
Minu lapsed ja nende abikaasad on korgharidusega. Ei mina ega nemad pole seni aru saanud, mis hakkab toimuma nende kooliealiste lastega pärast 15. maid. Kas meie oleme idioodid? Voi on vohikud HTMs?
Vast oleks aeg ministeeriumides ja ametites vahetada ametnikud asjatundlike spetsialistide vastu?

hämmastav ja ebaõiglane     Rein  15.04 kell 16:08
Meeleldi kuuleksin või loeksin teadet saarlaste tänulikkusest. Isegi A. Popovi pakutud abi neile enam ei kõlba. BBCs ja mujal aga kuulutab Kursessaare haigla arst, et pooled saarlased on haigestunud ja oigab "Me vajame abi!"... mainimata midagi sellest, mis nende jaoks tehtud.

     m48  15.04 kell 15:55
Puudu on infost viiruse algallika kohta. Väidetavalt on juba juba Hiina enda ülikool tunnistanud, et viirus pärineb nende biolaborist. Miks üksiki eesti uuriv ajakirajnik ei esita neid küsimusi? Samuti miks Eestis ei kuule küsimusi 5G võrkude katsetamise ja viiruse leviku kohta.

Soovitus Kukule     Soovitus   15.04 kell 15:54
Kuku raadio võiks rohkem Eesti muusikat lasta, mitte aga USA neegrite souli ! Väga häirib ja panen tihti raadio kinni kui jälle inglisekeelset massmuusikat lastakse. Muidu olen uudistega väga rahul.

Kahjude hüvitamine     kuulaja  15.04 kell 15:48
Ootan juba uudist, millal Hiina riik hakkab teistele riikidele kinni maksma seda kahju, mida nende riigist alanud koroonaviirus põhjustas. Räägitakse vaid, kui kallis ja väärtuslik on inimelu, mida rahasse on raske ümber panna. Kui vaadata neid, kes USA-s tavalistes puukastides ühishauda pannakse, ongi see hind, kuidas ühiskond oma inimest väärtustab. Mõnd lemmiklooma maetakse ka väärtuslikumalt.

Autokraatne riik 12.märts      Vikat   15.04 kell 15:48
Objektiivset, kompetentsi ja haridust omavat. 100% paanika ja propaganda.

AK pressikonverentsist     vallo  15.04 kell 15:34
Infot selle kohta, et meie riigil ikkagi on oluline riigi säilimine, selle julgeolek ja majanduse taastumine, milleks ta rakendab viiruselevitajate elektroonilise jälgimise. Selline info, mida täna jagas viroloogia professor viiruselevitajate jälgimise kohta pole mitte asjakohane. Inimese õigus elada ei peaks olema väiksema tähtsusega inimõigus kui õigus oma liikumist varjata.Info eriolukorra ajal peaks sisendama rahvale usku, et midagi ikkagi olukorra parandamiseks tehakse, kuid näidata viroloogia professorit, kes ei saa ega taha aru saada, mis poliitikute käitumises valesti on ei ole mõistlik.

     .  15.04 kell 15:25
Tere.Olen puudust tundnud ausatest uudistest,mida peevoolumeedia ei edasta.Siis avastasin Uued uudised ja Tre raadio,kus avaldatakse selliseid asju,mida teised ei tohi avaldada.

Oma rahvas olgu number üks!     kuulaja  15.04 kell 15:07
Usjumatu, kuidas valitsus planeerib aidata Itaaliat ja Hispaanait kaitsevahendite ja rahaga. Samas, kui meil töötus aina kasvab ja igasugused enesekaitsevahendiki tuleb sel raskel ajal vaid endal soetada. Meil pole nii omast rahvast hoolivat riiki nagu Austria, kus kõikidele poodi sisenejatele pakutakse tasuta kaitsemaske -ja kindaid. Riiga riigi kohustus on kaitsta eelkõige oma rahvast!!! Seda enam, et meid (eesti verd) on maailmas niigi vähe, lausa alla miljoni