Millise piirangu võiks lõpetada esimesena?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Helgi  23.04 kell 16:56
Mehed võiksid käärid ja peegli sahtlist välja otsida.

Riskirühma olukord     Merike Tamm  23.04 kell 16:27
Paljud väikeettevõtted pole piiranguid veel kasutamagi hakanud! Seepärast on osa riskirühma kuuluvaid pensioniealisi töötajaid sunnitud olema palgata puhkusel, sest tööle minna on neil ohtlik. Sellises töökohas ei kanna keegi maske, inimesed töötavad väga ligistikku, ruume ega kontaktpindu ei desinfitseerita, kokkupuuteid ei väldita, vahetustega tööd sisse ei seata, riietuskapid on ligistikku, tööriistu jagatakse omavahel, mingeid vahetustega töötamisi pole jne. Kui nüüd piiranguid kaotatakse, siis ilmselt leitakse, et ka riskirühma inimene peaks ikka tööle naasma või ta jääb kohast hoopis ilma? Lahendust pole, sest on ettevõtteid, kus riigiabi pole küsitudki ja ka töötajaid ei koondata, sest need peavad lihtsalt töötasuta kodus olema. Piirangud tuleks kaotada riigiabilt! Nõutakse, et vähemalt 2 tingimust peab olema abi tataotlemiseks. Aitaks ühestki, et korraldada riskirühma töötajaile töötingimusi loodud uudses olukorras, on oluline, et ka taolised väikeettevõtted ohutusmeetmeid kasutama hakkaksid!

Kas surm või elu     kuulaja  23.04 kell 16:26
Enne ravimi tulekut ei peaks siin midagi nii väga leevendama. Poed võivad teatud reeglite järgi küll lahti olla, aga suurüritused unustage sel aastal ära!

     jaanika  23.04 kell 16:21
Kõik piirangud peaks lõpetatama. Kes kardab, istugu toas. Terve Eesti heaolu, laste ja noorte haridus kannatab praegu. Vaimselt mõjub selline blokaad ängistavalt.

MNT hakaku eksameid tegema !     Soovitus   23.04 kell 16:00
Kindlasti perearstid peaksid hakkama vastu võtma oma patsiente. Praegu ei saa keegi isegi kõige lihtsamat tervisetõendit, et autojuhiluba pikendada või autokooli tulla. Riiklikke sõidueksamitega võiks alustada Maanteeamet. See oleks ka väga OLULINE ASI !!!

     Brendon  23.04 kell 15:58
Maanteeameti piirangud võiksid lõppeda, et arki sõidueksamid oleks võimalik teha.

aga     12345  23.04 kell 15:52
Piirid võiks avada. Ilmaasjata kulutatakse ressurssi näiteks Läti-piiri valvamisele.. Puhas riigi raha raiskamine.

     Rivo  23.04 kell 15:51
Põhimõtteliselt võiks kõik piirangud lõpetada. Las riskirühmad olla kodus ja teised hakkavad vaikselt majandust käima lükkama.

     .  23.04 kell 15:48
Piiranguid on vaja kõvasti karmistada,niikaua kui surmad lõpevad.

     Tom  23.04 kell 15:28
Kõik kriisieelne liikumine tuleb taastada. Kogu see paanika on ülereageering.

nn pandeemiat pole     mingit  23.04 kell 15:15
Ega riiki ei saa 45 inimese pärast seisma panna. Piirata saab ainult haigeid inimesi, mitte terveid. Võtke mõistusega, terveid inimesi ei tohi piirata ega nende tegevusi takistada. Kohe avada koolid, poed ja ettevõtted. Meie põhiseaduslikke õigusi ei tohi piirata. Miks siis eelmistel gripihooaegadel selliseid meetmeid ei rakendatud kui nüüd ? Mis on muutunud, et nüüd paanika on ? Ahh ja, novembris on Am-s presitendivalimised ja iga hinnaga on vaja Donaldi meeskond kõrvaldada. Nii räpane plaan see ongi.

     Max  23.04 kell 14:29
Rõivapoed võiks lahti teha. On aeg ilmale sobivamad riided selga panna aga paljudel inimestel on selline mõõt, et ilma proovimata internetist neid ei osta.
Ahjaa, ning kui need ükskord kohale jõuavad siis on juba kevad läbi.