Millisena eesseisvat suve ette kujutate?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     .  27.04 kell 16:33
Tere ! Parim kõigist eelmisest tuleb see suvi.Rahvas püsib kodudes,ei laaberda ringi.Lennukid enam ei lenda ja mürista,ega reosta Maarjamaa õhku,ega hirmuta enam loomi,linde,inimesi.

     õnne, 13a  27.04 kell 16:10
Lähen jõusaali pumpama ja õhtuti landid loodetavasti tibisid ööklubis.

kultuuritu suvi     Merle  27.04 kell 16:10
Väga kahju ja loodan,et asjad muutuvad ürituste osas.Inimesed vajavad kultuurisündmuseid muidu on vaja varsti sôjavàe haigla üles panna mentaalsete haigete tarvis.Pered on surutud nelja seina vahele ja see ei ole lihtne teha kodutööd ja koduôpet koos kôige sinna juurde kuuluvaga.
Me vajame oma kultuuriinimesi-lauljaid,näitlejaid jne.Me vajame street foodi.Ka nendel on sissetulek ära lõigatud ja ei kuulu mingisuguse riigipoolse abi alla.
Eeslmises saate osas helistasid need,kes ise ealeski kontserdil ega teatris ei käi ja kuuluvad riskigruppi.

     tervisesportlane  27.04 kell 15:59
Loodetavasti tuleb kuum suvi, mis aitaks ka viiruste vastu. Väga loodan, et avatakse trennisaalid, sest tervist turgutada tuleb igal võimalikul meetodil, nii õues joostes-jalutades-ujudes kui sisetingimustes. Broneeringutega saab spordiklubides ju garanteerida, et rahvast liialt ei koguneks.

     Tom  27.04 kell 15:35
Nii,kui võimalik lähen suveks Rootsi !

Kassid ja koerad     kuulaja  27.04 kell 15:28
Loodan, et suvi toob rohkem päikest ja soojust. Minu jaoks ei muutu midagi. Massiüritusel olen käinud üliharva. Looduseski otsin paiku, kus oleks võimalikult vähe rahvast. Inimtüübid jagunevad laias laastus kaheks. Ühed, kes otsivad ja vajavad seltskonda ning teised, kes uitavad oamapäi, eelistades privaatsust.

     paadipõgenik  27.04 kell 14:19
rootsi kolimine ikka aitab hädas ajal

     Max  27.04 kell 14:17
Minul on selge plaan. Kuna autoga igale poole ei pääse ja jalgsi ei jõua, siis puhusin oma seisma jäänud kaherattalisele hääled sisse. Suvel topin kaamera seljakotti ja edasi meie looduskaunitesse kohtadesse fotojahile!