Kas ja kus näete sõnumeid olukorra paranemisest?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Tom  05.05 kell 15:46
EKRE-l lastakse mängida kahe otsaga mängu.Oma valijaskonnale räägitakse üht ning üldsusele teist. See on ebaaus nii rahva,kui valitsuskoalitsiooni suhtes.

     Ats  05.05 kell 15:25
Peaminister endiselt munadeta, ei saa vaenulikku siseministrit ega ebaõnnestunud terviseameti juhti vabastatud.Vabastatakse aga seni kõige edukam minister....Olukord halveneb, parteid täidavad oma valimislubadusi laenumiljardi abil.Tulevik on väga tume.

sõnumei pole     pigem kõhutunne ja kevad  05.05 kell 13:04
Rail Baltica ja riigimaanteede ehitus (2x2) on langeva majanduse elavdamise jaoks justkui taevast saadetud objektid. samuti on sellele valitsusele nn, koroona kriis justkui taevast saadetud. samuti on rahva luba kriisi ajal ca. poole riigi eelarvejagu laenu võtta justkui taevast saadetud..Saab nüüd kõike mida oma unenägudes sooviti ellu viia.
Paraku see taevast saadetu ,ei aita tänaseid töötuid ja raskustes ettevõtjaid kuigi kaua. Jürka polnud suurem asi majandaja ja eelarve tasakaalus hoidja ka eelnevatel aastatel,pole seda ka täna..tulevik on veel ees saame näha(usku pole)..
Need miljardivõlad (mille võtmise vajadus tekkis pandeemia tõttu) tuleb tagasi maksta ikka meil kõigil,aga tehtavad otsused ei tundu kuidagi andekad.samuti polnud eesti pandeemiaks kuigi hästi valmis..(kuigi seda meile väideti)
Laurile- Riiki on lihne juhtida, kui on laenuvõimekust! ja saab laenata tänu eelnevalt hästi hoitud eelarvepoliitikale...
Üldse on kõik mis kulutamisse puutub väga lihtne.

     .  04.05 kell 20:01
Kõige parem sõnum on,et seda Rein paltikut ei tulegi ja kogu see eurojura kukub kokku.

Andke mõistust meestele!     Lauri  04.05 kell 16:57
Mõned helistajad on ikka läbi kõikide teemade end teabejumalate staatusesse sättinud. Ka tänane, valitsuse tegevust halvustav igapäevane klient, võiks KUKU telefoninumbri ära unustada. Ilmselgelt on ta üks nendest kes peaks kordki tundma seda valu mis paljud on tundnud. Kas tema oskaks paremini riiki juhtida?? Olen kindlalt seda meelt, et sobib vaid halvaks kojameheks (halvustades meelega).

     penskar  04.05 kell 16:38
"Sonumeid" on, aga need ei vasta tegelikkusele. Faktidest teame ju ainult, mitu on haiglas, intensiivis, surnut. Ylejäänu on vaid oletus. Kyll näen siin Tallinnas hooletuse kasvu: yhistransport täis, tänavail arusaamatud seltskonnad jne. Politsei ja mupo patrullid pea kadunud. Ka varem ei olnud neist mingit kasu. Läbiti vist ainult kilomeetreid. Ei usu, et nad on debiilikud, kes ei saa aru, mida nad tegelikult näevad. Järelikult? Linnapea ilmselt "jagab matsu" ja on leevenduste suhtes ettevaatlik.

Totaalne terror      Tahan vaba kodanik olla  04.05 kell 15:55
Autokraatne olukord paraneb siis, kui meilt tahtajatult varastatud inimoigused tagastatakse koos kodanike pohioigustega ning parlamentaarse demokraatiaga.