Millise piirangu kadumist kõige enam tervitate?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Mis probleemi lahendatakse ikkagi?      Adolf Semijonovich  05.05 kell 17:02
Kuidagi peaks saama nüüd üle nendest täiesti harimatutest juhtidest kelle plahvatuslik hulk ühiskonnas selle kriisiga väga selgelt avaldunud ning sellega kaasnevate probleemide hulk alates meilt varastatud inimõigustega, põhiõigustega nii nagu Hitleri võimule pääsmisel oli üheks suureks teguriks hyper korruptsiooni kõrval 1918 aasta gripi epideemiagi tuleb välja tänasest Independentist. Kogu see kokku lavastatud show mis on iga aastasest gripist endiselt 40x väiksem ei ole kohe kindlasti mingis puutumuses teisejärgulise viirusehaigusega. Eriti selgeks saab see kui läbi lugeda sm.Dressidendi eile kinnitatud abipolitseniku seadusede läbi lugemisel. Sarnaseid aspekte nagu parlamentaarse demokraatia jokk meetodil tühistamine ning ühe sekundiga riigis ühegi tõkendita autokraatia väljakuulutamine peaks ju ka kõige lollimal rahval panema mõistuse liikuma aga tundub, et mitte.

     .  05.05 kell 16:49
Enim tervitan piirangute rangemaks muutmist,muidu läheb nagu Singapuris,Saksamaal,Usas jm.

     Tiiu  05.05 kell 16:30
Tervitan muidugi igasuguste piirangute kadumist, aga seda mõtestatult ehk analüüsi tagajärjel. Hämming on mul tekkinud Terviseameti suhtes. Ma ei tea, kas seal peaksidki töötama äärmuslikult flegmaatilised inimesed, kes alguses ei saa vedama ja siis ei saa pidama, aga arvan, et sellises situatsioonis kui maailm praegu viibib, ei ole see hea. Põhimõtteliselt on ju kõikidele selge, et Saaremaal toimunud võrkpallilahing ja õnnetul kombel sellele järgnenud mullifestival algatas kogu draama meie riigis. Võrkpallimängule loa andnud Terviseamet pidi ju teadma, et Põhja-Itaalias olid sellised asjad juba keelatud. Olgu peale, tehti viga. Miks aga esimeste haigestumiste järel ei hoiatatud üldiselt, et kõik, kes käisid seda mängu vaatamas või festivalil, peaksid ennast isoleerima? Muidugi oleksid pidanud ka kõik inimesed, kes seal olid, ise selle peale tulema, mõtlevad inimesed ju ometi. Nüüd, kus paljudes maakondades ei ole meil juba paar nädalat haigestumisi registreeritud on niigi piirangud kadumas hoolimata selle ameti hoiatustest. Ma ei tahaks kuulda ei valitsuse ega ameti heietamisi. Ma tahaks teada miks leitakse ikka veel üksikuid haigestunuid. Tahaks teada, kust pärineb nende nakatumine ja miks need nähud avalduvad nii hilja. Tahaks kuulda tavalist üleskutset, et kõik, kes kahtlustavad enda haigestumist, oleksid igaks juhuks isolatsioonis ja laseks ennast analüüsida. Lihtne ju ometi praegu, kus massilist haigestumist ei ole.

     Tom  05.05 kell 16:20
Töörändest. Kas tõesti on tähtsam lubada oma rahval minna Soome ,kui seista Eesti majanduse eest ning lubada riiki vajalikke töölisi Ukrainast ja mujalt?


NL ületanud kultuurigenotsiid      Tshello Bertone   05.05 kell 16:17
Oleks väga vaja eemaldada piirang kuni 1000 inimese üritustelt siseruumides ehk klassikalise muusika kontsertsaalid lahti teha, et lõpetada täiemahuline professionaalse kultuurikatkestus üritades seda ajupesu, palagani ja isetegevusega asendada.

Millest viimasel on sama pöördumatud tagajärjed nagu lukustamisel rahvatervisele tervikuna.