Kas pooldate ajakirjanduse riiklikku toetamist kriisi tõttu?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Saab Eestikeelset muusikat     Kuulake Vikerraadiot  07.05 kell 11:49
..KUKU Raadio mõtleb tõesti, et mingi Ameerika neegrite ingliskeelse musaga meelitab raadiokuulajaid enda jaama kuulama, aga paraku Kuku eksib ! Miks Te KUKU Raadio toimetajad selliseid ämbreid teete ?

välja öelsdes...     Otsekoheselt  07.05 kell 11:43
Neid väljaanded, kes trükivad ära Vilja Kiislerit ei peaks riik toetama ! Kindel valik !

Ajakirjandus      Iko M.  07.05 kell 2:09
Täpselt ei tea, kust meie ajakirjandus uudised saab aga praeguses situatsioonis peaks ajakirjanduse töö käima umbes nii: kuna meie elektrooniline keskkond on enamuses Venemaa tegevuse tõttu rikutud ja igalt poolt tuleb internetist võlts uudiste portaale ja enamus uudisteportaalid on ülesse ehitatud ühesugusele ja odavale interneti lehekülje mootorile, mis ei saaks olla reaalne prestiižsetele uudiste portaalidele interneti keskkonnas, siis peaks näiteks elektroonilise posti teel kohale toimetatavate uudiste artiklite sisu telefoni teel üle kontrollima antud uudiste agentuurist kes selle uudisega välja tuli ! See käib just välisuudiste kohta.

Viirust kasutatakse ära     Iko M.  07.05 kell 1:46
Vaadake ka "Microsoft news" ja Illinois state Representative Kam Buckner stopped by police after leaving store while wearing mask.

Viirust kasutatakse ära     Iko M.  07.05 kell 1:43
Viirust kasutatakse ära halbadel eesmärkidel ! Praegune viirus-gripp on üsna sarnane eelmistega ja tavaliselt alati sureb viirusliku gripi tõttu inimesi mitmel pool ja üldplaanis kaovad viiruslikud gripid tavaliselt ise ära võrdlemisi lühikese ajaga ! Selle viirusega oli teist moodi: raadios ei räägitud mitte gripiviiruse vaktsiini kiirest väljatöötamisest vaid enamus kohtades räägiti esimesena , pikkadeks aastateks jätkuvast viirusest ja sellest mis me peame pikkadeks aastateks ette võtma antud viirusliku gripi puhul ! Kunagi jäi üks Juutide labor vahele gripi viiruste levitamisega üle maailma ja siis oli tegelik eesmärk paisata maailmaturule lihtsaid medikamente viiruste vastu ja et rahvas neid ostaks pidevalt ! Kui näiteks 30tb. Ibuprofeeni maksab umbes 5 eurot ja enamus inimesi maailmas ostab seda, siis selle pealt teenitakse suuri kasumeid ! Umbes 4 kuud tagasi tekkis Google otsingusse selline Hiina lehekülgede plejaad esmajärjekorras, kui pildi otsingu avasid Googles ja mingit toodet otsisid ja kõik Hiina lehed olid Eesti keelsed ! Nüüd tuli viirus ja kohe hakati ostma kaugest kommunistlikust Hiinast kallilt kaitsemaske ! Hiina on jäänud USAle patendivargustega pidevalt vahele läbi ajaloo . Kaks riiki kellega ei tasu tegemist teha on esmajärjekorras Venemaa ja teisena Kommunistlik Hiina kes ostab üle maailma juba suurfirmasid ära ja Hiinlased levivad hullupööraselt ! Hiinaga võiks koostööd teha ainult teatud tüüpi ja konkreetselt määratud majanduslike suhete kujul ja mitte midagi enamat... !Praeguse seisuga ja möödunu osas on selgelt tajutav , et see viirus on kellegi poolt paisatud keskkonda ja kui arvestada statistikat, siis on see kõige ebatäpsem asi millele sellistel puhkudel tugineda, sest meie elektroonilise infokeskkonna uudised ja portaalid ja statistikad on enamuses võlts jama aga see on pikem jutt ja ma ei jõua siin nii pikalt neid asju välja tuua, sest läheb väga mahukaks...

     .  06.05 kell 17:03
Ainuke,kes vääriks toetust,on Katrin Lust.Tema teeb rahva heks üksi rohkem ,kui err ja teised kokku ja on väheseid ausaid.

     .  06.05 kell 16:55
Ei toeta ja ei toeta ka Tallinki rikkurite kamba toetamist rahva raha eest.

     oioi  06.05 kell 16:45
Mis toimub KuKuRaadio muusika valikus? Jube rock, kloppimine terve päev. Nii on juba mõni päev olnud, teeb täitsa närvihaigeks. Kaas keegi normaalne muusika valija on lahti lastud või?

     Mõtlik  06.05 kell 16:45
Ei toetusele!
Vene ajal koolis käinuna tean öelda, et toonane propaganda, mis allus Moskvale võrdub praeguse Brüsseli propagandaga. Kus on uudised? Neid pole ilma eksitava vasakpoolse soustita kusagil riigi rahastatud väljaannetes.
Kogu meedia on nii vasakpoolne, et varsti on ilmselt jälle kasutusel väljendid "roiskuv kapitalism" jt. Väga piinlik.
Uuskomsorgide väljaandeid ei toeta mitte mingil juhul.
Uued uudised ja Objektiiv on vähemalt ausalt oma rida ajavad ja ei pretendeeri erapooletusele, sp suhtun hästi. Neid pigem toetaks, eriti Objektiivi.

     Karu-Kati  06.05 kell 16:32
Ei poolda. Mida vähem seda on, seda parem: meie oma on kuidagi mannetu, uuriv ajakirjandus praktiliselt puudub, oma arvamust ei ole (on vaid sotside ja reffide oma). Lisaks koroonakriisile ei olnud enamus ajakirjanikke võimelised millestki kirjutama. Ja sellestki kirjutamine-rääkimine oli täiesti ebausaldusväärne: ühel päeval naerdakse poest suuremaid sisseoste tegevate inimeste ning maskikandjate üle, teisel ollakse vait, kui kuldid rukkis või räägitakse vastupidist. Mannetu!
Kui tehakse sisukamat tööd, küll siis ka makstakse ja tellitakse.

VOX POPULI     Leelotaja  06.05 kell 16:29
Riik on toetanud kõiki just nii nagu vaja. Töötajatele tööturumeetmed, et nad saaksid oma makse ja muid vajalikke kulutusi katta kriisitingimustes. Ettevõtetele antakse laenu, et ettevõte uuesti peale kriisi tööle saada ja kasumeid teenima hakata.
Reklaam on üks vahend ettevõtete taaskäivitamiseks ja sealt peab tulema ka ajakirjanduse reklaamiraha + tellijad, lugejad.
Kui erameedia ei suuda oma tooteid ja teenuseid müüa, siis nad peavadki pankrotti minema.
Vaba ja sõltumatu erameedia ei peaks riigilt toetusi nuiama. Siis nad pole enam vabad ega sõltumatud.
Vajadusel müügu siis oma meediaettevõte erakondadele maha, pangu vastav logo ja küsigu oma partei käest toetust. Sellisel juhul ei eksitata inimesi loosungiga " Vaba ja sõltumatu".
Kelle peost sööd, selle laulu laulad ja kogu lugu.

     ei mingit toetust   06.05 kell 15:57
Ei poolda. Ajakirjanduses pole enam uudiseid, on vaid vasakule kaldu arvamusavaldused. Eriti sotsialistlik on ERR.

Kui Ak-s, lehtedes jms oleks kuiv uudisinfo, muudaksin ehk seisukohta.

Info saan internetist eri riikide uudiseid lugedes ja sellest panen kokku oma pildi. Lisaks loen Objektiivi.

Kasum läheb firmadest välja     kuulaja  06.05 kell 15:29
Alles oli, kui räägiti, et igal inimesel peaks mustadeks päevadeks olema 3-6 kuu rahaline varu. Sama peaks kehtima ka firmade kohta. Oleme olnud ainult üle kuu aja koroonakriisis, kui firmad lunivad juba riigilt raha ellujäämiseks ja osad on kohe ka pankrotti minemas. Kus on nende kasumid? Kasumid on väljakanditud oma isiklikeks vajadusteks. Vaadake firmajuhtide eravara ja laia elustiili, siis on pilt selge, kuhu kasumid on paigutatud!

     Rein  06.05 kell 15:27
Kindlasti mitte.Miks peaks näiteks Peep Pahvi toetama?Et ta suust veel nõmedamat välja paistaks?Nõrgad ja viletsad lihtsalt kaovad.Jõmmajakirjanikud samuti.

     Tarbija  06.05 kell 15:14
Kindlasti mitte. Kui ajakirjandus on aus ning objektiivne toetavad seda lugejad. Ka rahaliselt. Pseudoajakirjandust ja propagandat tehku omaniku rahakoti peal.