Millist vabadust ja tegevust te hing enim ihkab?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Emakeel     Heidi  15.05 kell 15:28
Minu palve oleks, et vähemalt hea saatejuht suudaks rääkida korrektset emakeelt.
1.Olen väsinud sõnadest briifing-keiss-feim... jne
2.Kas mitmuse osastav on tõesti nii keeruline, et seda pole võimalik omandada?

     M49  15.05 kell 15:28
Oota võimalust orgiaid hakata korraldama uuesti. Suur puudus oli

Mnjahh     meie vaesus  15.05 kell 13:24
on nüüd meie tugevus:
Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa jne.,jne.,jne. on piirangud oluliselt karmimad,sest nende rahvas on oma valitsejad valinud päriselt.Ilma valimisi võltsides ja takistamatta kellelgi kandideerida..( üldiselt on usaldus)
Samuti on sealses demokraatias loogiline tava ,et võitjad moodustavad valitsused.
Karmid piirangud (sadustatult ja trahvidega) on seal sellepärast et on palju migrante (kelle kultuur ja kuulekus on teine)Ja igas miljoni linnas on Karantiine märksa keerulisem kehtestada (alati on vähem kuulekaid ,kaabakaid,pätte jne.)
Lisaks kui on terekäe asemel kombeks põsemusi...
Eestis on üldiselt haritud ja kuulekas populatsioon enamuses.Lisaks ongi hajus asustus,väiksed kogukonnad ja mitte väga rikas elatustase..(vanad inimesed ei ole kõik koos Villa Benita sarnastes hoolekodudes)

     To:Tahan oma inimoiguseid tagasi  14.05 kell 16:55
Paragraff´i teadmised lonkavad kahte jalga. Nii Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa jne.,jne.,jne. on piirangud oluliselt karmimad kui Eestis ja trahvid ulatuvad piirangutest mittekinnipidamise eest tuhandetesse eurodesse.

Leenu     Richard  14.05 kell 16:55
Tahaks lennata aga mitte eriti kõrgelt

     .  14.05 kell 16:48
Ihkab uusi piiranguid,muidu viirus laieneb.

Aina mina ja mina!     kuulaja  14.05 kell 16:45
Liiga ära hellitatult ja hästi elab see põvkond. Juba kaks kuud pisut tagasihoidlikumat elu tekitab neile suurt tragöödiat.

Sauna!     Lehte  14.05 kell 16:05
Ootan vabadust minna sauna. Pole juba 2 kuud sauna saanud. Mitte igall Eesti inimestel pole võimalust end dušši all pesta, rääkimata leilitamisest.

Tahan oma inimoiguseid tagasi     Paragrafff  14.05 kell 15:58
Tahaks vaga meilt ainsa EU riigina varastatud inim ja Pohioiguseid tagasi. Tehnikisrlt Eesti ei saaks tana yldse EU’see mitte oigusriigi pohimotteid sustava riigina kuuluda.

jaburalt     ellen  14.05 kell 15:36
Olin juba peaagu kuuskümmend täis, kui täiesti ootamatult tavalisel jalutuskäigul tekkis mu teadvuses küsimus: kuidas vóiksime defineerida móistet vabadus. Nii on mul siiamaani kahtlus, et vabadus tähendab määramatust. Sellest lähtudes vóiks küsida, mida head me selle määramatusega saavutada soovime. Paraku on ju vabadus meie ühiskonna póhiväärtus? Mina isiklikult sooviksin, et nii mul kui kóigil inimestel oleks arusaamine oma tegevuse póhjendatusest, et me teaksime, kas me liigume óiges suunas ja kuhu me üldse liigume. Loomulikult vóime saada televiisorist reklaami, et kui paigutame oma raha hoiuühistusse ja saame 12 proset intressi, siis vóime tegelda oma meelistegevusega ja meil pole vaja mótelda inimkonna vóimalikust hävingust, mille peatamiseks me niikuinii midagi teha ei saa. Ja kuigi käsitöö pidi mójuma hästi aju tervisele on minul isiklikult siiski raske loobuda mótetest, mis mulle kümmekond aastat sisestuvad. Nii pole minu jaoks probleem, kas ma peaksin ihkama mingit vabadust vói tegevust, sest inimkonna eksistens tundub samuti huvitavana.