Eriolukord läbi. Kuidas edasi?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Ants  18.05 kell 16:50
Loodetavasti jääb edaspidi vähemaks selliseid ärikaid, kes midagi ei tooda vaid teenivad elatist moekauba vahendamise ja bluffimisega. Samuti “Ma olen seda väärt” rikkuritest raiskajaid, kes kasutavad asfaldil liikumiseks neljaratta-veolist maasturit ning kes ei oska pikalt seisval autol mootorit välja lülitada.

komunistist turakas eetris      Oehhhh   18.05 kell 16:05
Kui sm.Timo ei näe märke siis äkki saame ülevaate kuidas väga halva ja kalli teeninduse ja 20% trismi majandusega peetakse üleval EU suurimat majanduslangust ja EU madalaimat konkurentsivõimet, EU madalaima eksporti ja suurima kaptialiekspordi juures. Eesti majandus oli juba maoli enne kriisi, kus raha teeniti vaid riigihanke ja sundtarbimise majanduses. Kuidas sellest välja tullakse ilma tööstuse ja hariduseta oleks äärmiselt huvitav kuulata uus-kommunistidelt üha kasvavate piirangute, totaltiarismi ja tasalülitamise taktis.

     Liis  18.05 kell 16:01
Edasi peaks inimene toimetama nii, et kui järgmine kord häda käes, siis oleks paari kuu rahatagavara kogutud, mitte ei elataks palgapäevast palgapäevani. Kõik need uhked liisinguautod, võlgu ostetud meretagused reisid ja muu "peen" jama ei ole pikas plaanis jätkusuutlik.
Ja jumal tänatud, et meil on selline valitsus. Tänud.

Dead End      Viuhhh   18.05 kell 15:55
Minema ainult ja ei kunagi tagasi enam salaja kodanikelt inimõigused varastatnud totalitaarsesse riiki.

     Juss  18.05 kell 15:55
Üle 60-sed tuleb teise laine korral koju sundida ning toit organiseerida. Kes ei kuuletu, riskib ise oma eluga. Vaktsiini tulekuni. Karm aga tõsi.

     Helgi  18.05 kell 15:51
Mina ootan millal Eesti Vabariigis hakatakse eesti keeles rääkima,s.t.MITTEVAJALIKU VÕÕRSÕNA "DISTANCE" KASUTAMINE MUUTUB TAUNITAVAKS.

Koroonaviirus on ju alles     kuulaja  18.05 kell 14:59
Ega siis koroonaviirus pole kusagile kadunud. Teeme jälle suurüritusi ja viirus hakkab uuesti vohama. Minu elukoha Mini-Rimi pood on isegi kätedoseerimisvahendi aparaadi eemaldanud. Ja ostukärudki lükatakse selles poes klientide poolt ühte kohta kokku, kuna on ruumipuudus. Las riik aitab siis kauplustele osta kätedoseerimisvahendeid, kui poeketid nii ihnsad on.

     Tom  18.05 kell 14:49
See valitsus võib tagasi astuda. Reformierakonna juhatusel saaksime hakata toibuma käesolevast seisakust.

     .  18.05 kell 14:38
Nüüd on hädaolukord,see on tunduvalt karmim eriolukorrast.Edasi tuleb käituda nagu senini ja piiranguid palun karmistada.Lennuliiklust enam mitte taastada ja piirid täielikult lukku.Aitab rikkurite rändamisest ja siia igasugu haiguste sisseveost ja looduse reostamisest.

Malakat!     Senna  18.05 kell 14:19
Töötute hulk kasvab sügiseks üle saja tuhande, aasta pärast on riik rahalistes raskustes ja kahe-kolme aasta pärast sisuliselt pankrotis, sest kui Kreekat ühiselt aidati, siis selleks ajaks on Euroopas pankrotis riike hulgaliselt ja mitte keegi pole nende aitamisest huvitatud, sest selleks ajaks on ameeriklastel õnnestunud Hiina kommunistid võimult kõrvaldada ja arenenud maailm on huvitatud ainult usinast Aasia tööjõust ja mitte Euroopa logarditest. Need võivad teha mis soovivad ja Euroliidu lõpp on sellega samuti saabunud, sest Saksamaa pankrotti minna ei pruugi, eriti kui ta end põhjavedavatest semudest lahti haagib.