Kes on pädevaim järelvalveorgan?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     kuulaja  19.05 kell 16:50
Pädevaim järelvalveorgan on politsei. Koos kõige kaasnevaga.

vastu voolu     leena  19.05 kell 16:26
Inimeste jaoks ei saa olla pädevat järelvalveorganit, mis koosneks inimestest, sest inimestel on huvid ja seega on nad manipuleeritavad. Inimkond vajab järelvalveorganit, mis oma olemuselt poleks bioloogiline ja lähtuks otsuste tegemisel puhtast mõistusest ning mille eesmärgiks oleks biosfääri stabiilsuse säilitamine. Inimühiskonnas, kus kõik keerleb raha, riiklike ja isiklike huvide ja muu egaloogilise regulatsiooni mõjul saab ka pädevaim järelvalveorgan tegelda ikkagi suures osas vaid varjamise ja pettusega, sest tal pole võimalust huvidest mööda vaadata, ta ei saa eirata vajadust lisaks aus olemisele ka aus näida.

     Andrus  19.05 kell 16:25
Tere! Meil puudub järelevalveorgan nii arstidele kui IT sektori tegemistele. On arstide liit kes vaid laidab või kiidab heaks arstide tegevuse. IT sektor on väga hall ala. Sisuline kontroll puudub. Päästeamet on ilmselt pädevaim järelevalveorgan.

     oioi  19.05 kell 16:25
Saatejuht lausa mangus Janar Holmilt vastust, et Riigikontroll ikka ei saa teostada järelevalvet parteide rahastamisele.
Enam ei vihasta ka selline kallutatud ajakirjaniku jutt. See ajab juba lausa naerma.
Postimees: teostage oma ajakirjanike üle "järelevalvet", et nad vähemalt näiksid objektiivsed ja erapooletud.

     Udo Kõiv  19.05 kell 15:57
Reffid ja sotsid kardavad, et võivad avalikuks tulla nende suuremad kilekotitehingud. Organ, mis kontrollib riiki, sobib ka erakondi kontrollima ! Ilmne rahaline kokkuhoid !

     oioi  19.05 kell 15:51
Riigikontroll on piisavalt pädev.
Ja mis valu Reformierakonnal selle järelvalvega on? Kas on midagi varjata või?
Mida vähem igasuguseid järelevalvajaid, seda parem. Ja Riigikontroll on täiesti pädev, hästi spetsialistidega mehitatud organ.
Milleks veel neid erakondade puukidest komisjoni vaja on?

     .  19.05 kell 15:25
Kõige pädevam ja sõltumatum ja ausam oleks järelvalvajad kutsuda mõnest teisest , suuremast riigist . Siin kõik tunnevad kõiki ja on läbi korrumpeerunud mõnekümne aastaga .

Ei usu!     kuulaja  19.05 kell 15:06
Elu on näidanud, et igas valdkonnas on aeg-ajalt seda, kus rahadega on susserdatud. Olen kindel, et koroonakriisi ärakasutates saavad ka mõned juhtpositsioonil olevad erakonnad oma suurtest valimisvõlgadest lahti. Paberil liigub raha ühte kohta, aga tegelikult jõuab osa rahast ka teise kohta!

     Tiit  19.05 kell 14:38
Ref ja sotsid kargasid jalule kui hirm kaotada oma erakondade rahastamine musta rahaga,mis ämma öökapides tulnud.