Mis on tegelikult selle kevade põletavaim mure?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Uku  21.05 kell 18:41
Selle kevade põletavaim mure on kohanemine tekkinud uue reaalsusega. Ulatusslikke ümberkorraldusi vajavad pea kõik eluvaldkonnad, alates meditsiinist kuni välispoliitikani. Karta on, et sellega pole veel meie ja kogu maailma kannatuste rada veel lõppenud. Palju tõsisemad katsumused seisavad ilmselt veel ees. Elame, näeme...

ei veel     jüri  21.05 kell 17:56
Me ei kujuta ilmselt ette, mida tõeline mure tähendab, muidu saaksime aru, et tõelist muret tuleb veel aasta või paar oodata. Ega siis lõputu riigi raha raiskamine igavesti õnnelikult ei lõpe. Aga noh vaestel majutusettevõtjatel on mure muidugi juba saabunud, kuid asi ongi selles, et mure jõuab lõpuks isegi pensionärideni, kuid enne muutuvad murelikuks töötuid ja neid üha lisandub ja lisandub.

     Maaja  21.05 kell 16:09
Põletavam küsimus on ikka meie rahva tervis, pole mõtet hulluks minna nende maasikaärikate nuttu kuulates. Kõige esimesed maasikakorjed lähevad neil ikka rootsi jne maadesse, aga mitte oma eestlastele. Ja siis lõpumüügid on oma rahvale ning hind loomulikult kõliseb hamba all! Kasvata kartulit või muud söödavat, pole see eesti maasikas nii mürgipuhas ühti!!!

Ega rohkem polegi vaja      Dead End   21.05 kell 16:01
Hulluks läinud maailma ebaviisakam ja rumalam elanikond ning pankroti lastud ning tänaseks täielikult hävitatud inimõigusteta riik, kus tänaseks enam mitte midagi ei toimi maailma kõrgemate hindade juures. Ehk iga päev kasvavad miinused ja põhjustatavad kahjud parasiitriigi varasteste kui kas või Europarkide ja ühisteernust tüüpi varasteni välja EU madalaima elaniketiheduse juures EU kõrgemate parkimisetasude ja trahvidega ei saa kuidagi viia mujale, kui põhja. Nii ei saa ühiskond ennast häitamata kunagi töötada ega tööle hakata, kus ainult keelud, käsud maailma suurimad trahvid igas valdkonnas vaid on kogu "juhtimiseks" nimetatav tegevus, inimeste poolt kes elus midagi kuskile kui põhja pole roolinud. Orjadest arad eestlased on maailma ühed rumalamad inimesed ja vargad ning see on tänaseks jämedalt ka kõik tegelikult. Võin näidake palun mõni toimiv mitte vaid kahju tekitav üksus selles pommiaugust?

     Tiit  21.05 kell 15:40
Muret teeb üha laienev süvariigi eaolu kui aina üha otsitakse praeguse valitsuse olematuid vigasid,aga Refide ja Sotside kuritööd maetakse paksu kalevi alla 75 aastaksja üksi rott ei köhi enam.10 milli.R-hooldus Ossinovski korteri remondi töölistele mustalt maksmise jne.

Privileeritud seltskond     kuulaja  21.05 kell 15:39
See,et riigikogulased siirduvad varsti pikale kolmekuulisele suvepuhkusele ja saavad täispalka! On alles elu!

mnjahh pr.     Majanduses toimuv  21.05 kell 15:03
Valitsuse tegevus täna, enne suurt majanduslangust..
Erakondade rahastamise järelvalve on vajalik,kes seda teostab pole nii oluline..pigem on kontrolli teostava organi olematus võimus probleem.
Erakondade toetsed riigieelarvest on täna jõudnud 5,4 miljoni euroni.Kuidas see jaotub:
Reformierakond - 1 788 534,65

∙ Keskerakond - 1 367 702,97

∙ EKRE - 999 475,25

∙ Isamaa - 631 247,53

∙ Sotsiaaldemokraadid - 526 039,60

∙ Eesti 200 - 100 000,00

Sellest peaks olema küllalt, sest enamust (parteisse kuuluvaid inimesi) ei sunnita liikmemakse maksma,st. raha pole erakonnale vaja..
Tegelikkus on aga teine, suured nimekirjad võimaldavad erakonna juhtidel juhatuse valimistel teha sohki ja mängida demokraatiat..ja kõik need muud mängud vaata:Ühtne Eesti Suurkogu
watch?v=OAWXUvVh2I8
-aga täna valitsuse tegevus ,pärast koroona kriisi.. enne suurt majanduslangust..
raisata aega erakondade rahastamise järelvalvaja muutmisele..see ei näi olevat siiras ..
See arvamus ,et REF on loonud eelnevate( koalitsioonis) valitsemise aastatega nn. süvariigi.. ja et tänane koalitsoon tegeleb selle lammutamisega ..pole enam usutav..
Samuti pole usutav või vähemalt ei näi siirana koalitsooni tegevus töötuse ja majanduse ees seisvate probleemide lahendamisel( see tööjõu probleem põllumajanduses jne.)

Koalitsoon KE.EKRE,Isamaa ..loovad oma süvariiki,mis ei tundu sugugi tulla parem kui see eelmine..mida mindi lammutama.


     .  21.05 kell 14:32
Tere ! Põhimure on alkohlism ja joodikjuhid .