Mille suhtes oleksite ettevaatlik?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Riik     kuulaja  26.05 kell 16:51
Ei usalda seda riiki ja riiklikke ametkondi!

     .  26.05 kell 16:44
Eilse kuuuurija järel peaks eriti ettevaatlik olema repressiivorganite vastu.

     Keskkonna  26.05 kell 16:34
Eesti Keskkonnateenused harrastab ka võlgade tekitamise businessi.
Pole vaja imestada: juht ju kriminaal.

     eh  26.05 kell 15:57
eriti naljakas on Kukust kuulda telefonimüügihala - Kukus endas on selliseid reklaame, mis võtavad lausa hinge kinni! Olevat ju tegu raadioga mõtlevale inimesele! Mingeid ime-päikeseprille proovitakse pähe määrida, midagi olen veel kuulnud, korrutatakse üht telefoninumbrit, väidetakse, et mingi erihinnaga on vaid loetud arv tooteid - seda siis nädalaid jutti jms. Nojah, ega raha ei haise...

     Malle  26.05 kell 15:48
Ettevaatlik tuleb olla hilisõhtuste rullnokkade suhtes, kes arutult linnatänavatel kummi vilistavad. Politseid ei kuskil!

ebaprofesionaalselt     julius  26.05 kell 15:29
Kas ettevaatlik inimene on eelkõige kartlik ja pelglik või oleks mõistlikum kui lähtuksime otseselt sõnast endast: eeldaksime, et ettevaatlik inimene oleks see, kes vaatab ette, püüab tulevasi tendentse aimata ja vastavalt oma võimele ette vaadata ka käitub. Ette ehk tulevikku vaadata kuluks meile kõigile ära. Meile kuluks ära isegi teadlaste argumenteeritud arvamuste vastu huvi tunda, ka selliste arvamuste vastu mida tänases Postimehes avaldasid meie akadeemikud. Kui me jõuaksime ühiskonnana sinnamaani, et meie ainsaks tegutsemise põhjuseks ei oleks enam ahnus ja hirm, vaid pigem teaduslikust mailmavaatest tulenev soov vältida kurjust, siis oleksimegi piisavalt ettevaatlikud. Kuid niikaua kui meie põhiväärtused on raha, heaolu, vabadus ja kapitalism ei ole meil võimalik ilma hirmuta kaugemasse tulevikku vaadata.

Totalitarismi võidukäik      Tik ja Tak   26.05 kell 15:20
Väga murelikuks teeb inimõiguste vargus, põhiõiguste vargus, totalitaarse kommunistliku politseiriigi avalik ja piiranguteta rajamine.

Väga murelikuks teeb kuidas üks inimene sai teha 12 märtsil riigipöörde lõpetada parlamentaarse demokraatia töö ühe sekundiga nagu ka kõik muu. Kuidas Põhiseaduse garandid kolaboreerusid sammuti sekundiga ning riik kadus sama kiiresti nagu EU.

Eriolukorra peremanentseks olukorraks kuulutamine ning Hiina RV kolaborantide valitsuses vabalt ringi liikumine ning oma veendumuste meedias regulaarne kuulutamine sm.Reinsaluga eesotsas.

Me liigume orjandusliku kommunismi ja totalitarismi kursil - see teeb väga murelikuks, et kodanikud on nii rumalad, et midagi ei tehta ei demokraatia ega Põhiseadusliku korra kaitseks nagu orjadel kombeks, kes iial ei ole suutnud oma riigi peremehed olla.

Eesti on täna suurima võimukuritarvitustega riik Euroopas. Miks meedia ei kirjuta sellest? See teeb väga ettevaatlikuks. Kapital, ajud, teenused, tooted kõik lahkuvad üha kiiremini sest asjad ei ole hästi.

Sm.Helme rahapesubüroo kahtlusteta lõpetab Eestis ettevõtluse nii nagu see on juba EU's kõige keerulisemaks tehtud, kus täiesti ebaseaduslikud nõuded on ületanud kõik maailmarekordid. Sm.Pätsu 12.märtsi riigipöörde stsenaarium kordub kõik meeletu kiirusega. Kõik takistusmehhanismid on ammu aga süsteemis juba Refi sotside poolt kõrvaldatud. Ühtegi parempoolset majandsuparteid pole aga Eestis kunagi olnud eranditult vaid vasakpoolse harimatu rusikas taskus ümberjagajatest prole esindajate kõrval. See peaks iga veel haridust omava inimese muutma väga ettevaatlikuks. Mendimaffia tegevus aga kasvab iga päevaga üha pidurdamatult.

Koroona järgne maailm     Mis on hirmsam  26.05 kell 15:00
Jüri ootamatult algatatud erakondade rahastamise kontrollimise reeglite muutmise soov on tänase Koroonaksiisi põhjustatud majanduslanguse ja kasvava töötuse juures ,väga murettekitav.. Põhjuseid, miks Keskerakond seda teeb on mõistetav..kuid kas polnud üks loosung (kui loodi koalitsioon KE+EKRE+I) võitlus vaenlasega NR 1. süvariigiga ..Nüüd siis on selgunud Eesti vabariigi kõik õudsed vaenlased: kevad, suvi, sügis, talv ,tasakaalus eelarve , Kaarel jt. ERJK-liikmed ! Kiiresti ! tuleb luua oma süvariik