Kuidas turgutada kriisis majandust?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Tiiu  02.06 kell 16:46
Mida või kuidas mõtleb esimene kommeteerija? Kuidas päästa inimesi kui ei ole majandust ehk süüa ja riideid?

     penskar  02.06 kell 16:19
Turgutada saavad ainult ettevotjad ise. Tuleb oma senised ärimudelid ule vaadata. Välisturism ei too meie majandusele sisuliselt midagi - välisturistid toovad meile aastas 1,6 miljardit, ise viime välismaale turistina 1,4 miljardit eurot. Ja kui veel arvestada, et välisturistid on reeglina reeglina meist rikkamad ...
Ristlusturistid teevad vähemalt Tallinnas kohalikele pigem kahju. Igasugune vahendamise-teenindamise pudi-padi tuleb korvale heita ja tegelda sellega, mis annab käegakatsutavat lisaväärtust. Märksonadeks olgu automatiseerimine, robotiseerimine jne.

,,,     Tädi uuno  02.06 kell 15:56
Nüüd on paras aeg kasutusele võtta headel aegadel kogutud reservid 😂

Antakse ja võetakse     kuulaja  02.06 kell 15:48
Päris suur osa pensionäre hakkas ju esimesest aprillist majandust turgutama sellega, et pensionite pealt hakati makse võtma!

     Ats  02.06 kell 15:37
Hanerasvaga määrida ja kõigile kaabud jagada.Tuuleparke rajada, sel aastal vaid tuulised ilmad, raha läheb meist mööda.Laene, mitte toetusi jagada.

Võimalus     julius  02.06 kell 15:36
Hea lahendus oleks, kui meil oleks ravim, millega soomlased viirushaigusest terveks ravida. Siis tuleks meile esiteks rohkem soomlasi ja kui sensatsioon leviks siis ka kõiki ülejäänuid rahakaid turiste. Kui oleksime kogu maailma terveks ravinud poleks ka tööstuse jaoks tellimuste saamisega probleeme. Kuna meil midagi sellist pole, peame tegutsema umbusklikus maailmas, kus nõudlus on hangunud ja langeva nõudluse tingimustes majandus taastuda ei saa. Pikkamisi nõudlus muidugi taastub, kuid selle tõstmiseks imevahendit pole, kuigi rahatrükkimine ja riiklikud investeeringud on antud olukorras hädavajalikud.

     .  02.06 kell 15:18
Majandus on teisejärguline võrreldes inimeludega.Pole seda nõrgukest vaja midagi turgutada.Kõigepealt koroonale lõpp teha,siis alles võib mingist majandusest hakata rääkima.