Kes ei tohiks relvaluba saada?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Mõttetus?     ene  08.06 kell 16:52
Mõrvari vastu ei aita mingi relv ega relvaluba. Milleks siis neid väljastada?

     põss  08.06 kell 16:46
salmistu laskmine, mees tuli koju ja naine üritas meest maha lasta, mõlemal oli mitmeid registreerimata relvi, mees tegeles ekrelaste relvaõppustega

Võrdleme?     ants  08.06 kell 16:44
Autojuhid mõrvavad rohkem kui relvakandjad, seega pole meil relvakandmine veel selliseks ohuks muutunud nagu ta on USA-s. Ja midagi ei muutu.

Miks?     julius  08.06 kell 16:39
Kuna profesionaalsed psühiaatrid pole võimelised seda määrama, siis pole seda võimelised ka raadiokuulajad. Küsimus on hoopis selles, miks poliitikud selliseid ohtlikke lubasid sätestanud on. Ilmselt jagavad nad õigusi ikka selleks, et riigikokku või valitsusse saada?

     Vallo   08.06 kell 16:25
Relvaluba ei tohi saada peale hullude ka need kellele arst on kirjutand välja antidepresante. Aga iga normaalne inimene peaks omama relva. Eriti tänapäeval. Antifašistide jõugud märatsevad Sorose toel kõikjal. Küllap jõab see ka meile. Ei tasu ennast uinutada, et nad oma plaanitud sabati 20. juunil Vabaduse platsil ära jätsid või edasi lükkasid. Nagu näha, seal kus relvastatud inimesed seisid oma vara kaitsel, antifašistid ei julenud rünnata.

     Huvilinr  08.06 kell 16:19
Relvaluba ei tohiks saada relvade vastu liigselt huvi tundvad inimesed. Praktika näitab et need kipuvad olema kiiksuga. Tavaline kodanik peaks igal juhul saama relvaloa peale koolitusi kui ta soovi avaldab oma vara ja elu kaitseks.

     ats  08.06 kell 16:08
Kui nüüd ka siseminister tagasi ei astu ei õigust maamuna peal

     ....  08.06 kell 15:54
nagu aegajalt uudistest ka kuulda, siis ei tähenda relvaloa puudumine seda, et inimesel ei ole relva ja ta seda ka ei kasuta.

Põhjus tagajärg      Anna Püss   08.06 kell 15:53
Eks see olukord on puhalt polisei tegemata töö vastutus nende neelatud miljardite eest, millega tegeletakse vaid kõige pikema sirge lõpus kiirusemõõtmisega.

Kui aga vaadata kelle käes on relvad ja autod ostunud kõige ohtlikemateks vahenditeks on ikkagi ja jälle, kus relvade, mootorsõidukite väärkasutuse ja politsemõrvade mahud on Vaheri tegevuse tulemusena ikkagi täiesti kosmosesse tõusnud ja ikka ei vastutust.

     rein  08.06 kell 15:50
Tundub, et relvaluba antakse meelehea eest,Lihula ja Salmistu näitel.Siseminister vait kui kult rukkis.

Relvaluba     kuulaja  08.06 kell 15:42
Inimene, kes relvaluba totleb, tema hinge sisse ju ei näe, kui ka eelneb paturegister on puhas. Kummaline, et selle Lihulas asetleidnud kurjategija hilisem paturegister polnud sugugi enam puhasja ikka kehtis tal relvaluba, omades suisa 4 relva. Kui inimesele ei piisa ühest relvast ja ta soetab neid rohkem, siis tekib küsimus, milleks tal neid nii palju tarvis on? Nüüd tuleks kõikide relva omavate isikute paturegister üle vaadata.

Mnjahh     ka  08.06 kell 15:32
Küsimus pole relvades..vaid inimestes kelle käes on relvad:
samuti inimestes kes annavad relvalube,kes teevad relva seaduseid,kes teostavad järelvalvet.
2017a oli oma tööd tegemas:Nii
Elmar Vaher( täna tänitab mis kole)
kui ka Raivo Aeg jt.

Süsteem ei tööta...
Pole ju mõtet küsida :Kes ei tohiks...
Tegelikult on samad küsimised :
Kas Jüri ratas sobib peaministriks ?
Kas Martin Helme sobib rahandusministriks?
Kas Mart Helme siseministriks?
Kas Raivo Aeg Eesti Vabariigi justiitsministriks ?

Kui nüüd järgi mõelda..mis on vastus?
Kas Demokraatlik parlamendi matemaatika on andnud tulemuse millega saab riik parem? Kas täna toimuv on OK?

     Prohvet  08.06 kell 15:30
Relvaluba ei tohiks saada arenematud ja psüühiliselt haiged aga kahjuks Eestis on see tavaline, et mitmetes riigiametites isegi politseis saavad raha eest mistahes lube igasugu süüdimatult haiged kes oma tegude ja tagajärgede eest ei vastuta.
Võib öelda, see on Eesti Nokia ja selliseid väärakaid peetakse Eestis veel kangelasteks kes varem või hiljem nende endi vastu pööravad.

     .  08.06 kell 15:22
Tere ! Relvaluba , ega relva ei tohiks omada eraisik , sest need joovad tihti , kuna mitukümmend aastat on rahvast õhutatud jooma . Teine variant on alkoholi tootmine ja omamine keelata . Ütles ju üks minister , et alkotootjad kauplevad inimeludega .

     Hipi  08.06 kell 14:59
Milleks üldse tsiviilisikule tulirelv? Selleks, et kaitsta end teise, relvastatud tsiviilisiku eest?