Milline häda hüüab tulles?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Mnjahh     ka  09.06 kell 17:06
Kõik demokraatiad on saanud elamise oma riigis turvaliseks tänu kaaskodanike tähelepanelikkusele ja korrakaitse usaldamise...
Ainult post sovjetikus peab politsei aitamist koputamiseks või liigseks riski võtmiseks..
Küll aga täna politseid juhtiv Elmar ja Justiits Raivo ja siseminister Mart tänitavad asjatult... See juhtus mis juhtus sest midagi jätsid nemad tegemata,või tähelepanu oli kõvaklappidl,samasooliste suhetl või poemüüjatest roosadel valitsusjuhtidl ...

Ollaks kül võimul aga peale võimu pole muu oluline.

Kuri inimene     Einar  09.06 kell 16:56
Tervist! See, kui Lihula tulistaja ütleb, et ta arvas, et tegemist on politseinikega, on eriti jõhker mõtlemine ja tegutsemine.


     külamees  09.06 kell 16:55
Meil Salmistu külas hakati õnnes üksteist sihtima, karude ja mootrratturiteni ei jõutud.Ekre tipplaskurid.

tõsijutt härral      Clock   09.06 kell 16:51
Härra räägib õigust, relvad on muudetud kasutuskõlbmatuks juriidiliselt. Nii nagu võid Eestis vaid pealt vaadata kuidas sinu naist vägistatakse ja midagi teha või, võid pärast avalduse Vaherile teha ja tema võimekus probleeme vaid toota ja mitte midagi lahendada on ju üld teada.

Põhjus tagajärg      Vinnas Kukk   09.06 kell 16:05
Venemaa piiri ääres on väga vaja, et elanikel on vaja kaitsevõimet. Teine asi on sm.Ratase ja sm.Reinsalu sugused inimesed, kes varastavad kodanikelt inimõiguseid ja kodanikuõigused mida Ameerikas ei saaks tänu relvadele mitte kunagi juhtuda. Jah siin on väga tõsine miinus pool USA väga madala haridusprobleemi ja kultuurituse juures aga seal on ka väga suured plussid, mis hoiavad riigi alles üle öö totlitaarseks muutumast.
See võrrand pole nii lihtne. Eestlaste desarmeerimisega tegelevad seltsimehed nagu Anvelt kannavad väga segelt totaltiaristslikut vasakpoolset agendat olles turuust vandunud totalitaarsetele reshiimidele ja sellesse tuleks suhtuda väga tõsiselt.

Kui väga madalal tasemel politsei juhtimine on probleem ei saa olla elanikond tervikuan süüdi jälle. Üks inimene väärkäitub teeme kogu ülejäänud elanikonnale trahvi nagu see käib liikluses maailma ühel shokeerivamal tasemel kuid samas ei ole võimeline PPA tegema ühtegi endale ettepantud müüt tööülessannet sadade miljonite eest aastas. Samas poltiseimõrvad ja relvade, sõidukite väärkasutus sh. inimeste tahtlik surnuks sõitmine või sõita üritamine on hetkel riigi suurimaid selle teemalisi probleem mis kõik vaikitakse maha jällegi. Alustaks ikkagi sealt, kus probleem asub vaatamata sellele, et Eestis on väga keeruline saada hakkama põhjuse ja tagajärjega.

See kui kaitselliitlasel puudub koolitus aga tahaks kangesti miilitsat mängida ja selle eest saadakse tina jätmata politsei tööd politseile ei ole ei kangelase ega ausamaba teema vaid harimatus ja egotrip. Maha lastud pere on omaette teema mis juhtus ja selle pärast ei saa kogu ühiskonda ümber korraldada sest miilitsad jagavad relvalubasid vaimselt haigetele narkomaanidele. Et alustame ikkagi kummikuvarga läbi abikaasa kommunikatsioonijuhtimise äri juhitud PPA ning varastatud tunnnistutega inimeste riigi suurima asutuse juhiks saamise probleemidest, kuhu see inimene mitte iial poleks saanud isegi mitte kadideerida. Probleem ei ole relvades vaid riigis, riigi aparaadi ja seadusest ning vastutusest vabastatud parasiitametikud on probleem. Lahehndame selle. Covid tõestas seda nüüd enam kui üheselt miljard pluss ärikahjud koos hinnaga, kus sadade tuhandete inimeste elude hävitati harimatute ametnike ebakompetentuse tulemusena. Kahemehest raskelt haige PM peaks olema aga inimene kes läheb esimesena vaimsetervise kontrolli nii nagu ei tohiks saada ükski inimene Eestis riiki või riigiasutuseid juhtima kellel puudub vaimsetervese sügav ja põhjalik kontroll koos IQ ja hariduse tõendamise vajadusega. Me ei saa enam nii jätkata. Eestit juhivad EU harimatum Riigikogu aasta kümneid, mis saaks valesti minna.

Võeti vastu uus abipolitseniku seadus, mis küll ajatati nüüd aga see tuleb tagasi. See seadus võimaldab sõita vaeoautoga Lasanmäle ja jagada inimestele relvad kätte kus abipolitseniku sildi rinda kleepimine vabastab igasugusest vastutusest, mine linna hakka inimesi tapma valitsuenimel. On kõik hästi, võitleme viirusega? Mis probleemi riik lahendab? Räägime asjast inim ja põhiõigusteta riigis.

Veel ebaolulisest     joonas  09.06 kell 16:05
Kui häda on häda vaid siis kui ta hüüab Eestis, siis on asi halb. Häda, mis hüüab kogu maailmas, peaks hüüdma ka Eestis. Inimkonna hädaks on ülerahvastus ja sellest tulenev. Tõsiasi, et eestlaste jaoks pole inimkonna eksistens probleem on ka tegelikult häda, kuid oma hädaorus tegeleme oma naba imetlemisega. Tegelikult ei näe ka inimkond ülerahvastuses probleemi ja inimkonna eksistens on probleemiks vaid kliimaga seoses. Paraku on maailma demokraatlikud poliitikud huvitatud vaid valimisedust ja seega pole adekvaatne poliitline eksistens võimalik.

     oioi  09.06 kell 15:51
Tulles hüüab see häda, et väga varsti on valge rass hääbunud. Kui ikka juba Pipi Pikksukka hakatakse "kohendama" parketikõlbulikuks, siis on ikka midagi siin maailmas väga valesti.

Häda     Peeter  09.06 kell 15:48
Kõik hädad hüüavad tulles ja mõned lausa karjuvad.

     Tom  09.06 kell 15:45
Ebastabiilse närvikavaga poliitikud a`la Mart Helme on nagu paroodia sellele,millist ühiskonda soovime.

     Tiiu uuesti  09.06 kell 15:42
Kui keegi arvab, et minu viide seadusloomele on ekslik, siis lisan, et kujutage nüüd ette vajadust lisada karistusseadustikku punkt, mis keelab oma ameti tõttu uurimisinfot omaval inimesel suu kinni hoida. Lausa häbi.

     Tiiu  09.06 kell 15:16
Mu arvamus on Siimuga sarnane ja ma ei ole suuteline mõistma Mart Helme sarnasust turumooridega. Ta ei tee ju seda esimest korda vaid kõmulisemate kuritegude andmeid on ta ju esitanud varemgi ja see oht õigusloomele. Ma kohe kindlasti ei taha, et sellised kuriteod jääksid tõendamata, sest üks EV minister ei suuda suud kinni hoida. Sündmus Lihulas ei ole ilmselt ühelegi inimesele ei mõistetav, kahtlusaluse vabandused, et ta tappa ei tahtnud kedagi on ilmselt advokaadi töö tulemus. Kui inimene tulistab žiguli pihta, siis ta ikka tahab kedagi tappa ega arva, et seal on politsei.

     Uku  09.06 kell 15:15
Arvamus, et mis tahes häda või õnnetus saabub valju pasunakoori saatel, on sügavalt ekslik. Juba vanarahvas teadis öelda, et õnnetus ei hüüa tulles. Kui aimatav häda või õnnetus üldse mingit häält teeb, siis on see vaevukuuldav sosin tundliku inimese kõrvades. Sageli avaldub pahaendeline eelaimus kõhu- või seljatunde kaudu. Mõned sensitiivsed inimesed näevad prohvetlikke unenägusid või lausa pikaajalisi tulevikuvisioone. Praegune maailma on täis tekkivaid pingekoldeid ja õhus on tunda ärevusttekitavat "surinat". Ei tahaks kuidagi ära sõnada, kuid sisetunne ütleb, et ees ootavad meid üksjagu keerulised ja katsumusterohked ajad. Elame, näeme...

Seadused     kuulaja  09.06 kell 14:58
Ikka sealt, kus on seaduseaugud ja riigikogulaste praaktöö!

     Siim  09.06 kell 14:42
Kui siseministril katus sõidab