Mis on teie visioon Eesti kaugemast tulevikust?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   05.07 kell 18:48
Robotid toovad rikkuse.

Eesti elukeskkonna viib tagasi maale looduse keskele robotite kasutamine.
Eestlane on metsa ja maainimene,ning sestap aina kipub loodusesse.

1)
Robotexestonia on suuteline ehitama roboti mis kevadel paneb kartulaid mulda ja sygisel nopib neid. Kombainid on liiga rasked ja kallid, ning tapavad mulla huumuse ja toidu kvaliteedi-inimkonna tervise.

2)

Robotite ühistud lahendavad probleemid

Robotid maksavad kusagil 1500 eurot kuni mitu miljonit.

Robotite ühistute abil saab osta kalleid roboteid milliste hind ainsale talule käib üle jõu.


Maailm ei ole vaid must ja valge     kuulaja  17.06 kell 14:37
Loomulikult ei hakka ma siin neid nimesid välja tooma. Mind rahuldab teadmine, et ekre ei ole ühtemeelt erakond. Alati kuulub nende ridadesse neid, kes ei jaga pealikega (helmed)ühte arvamust. Küll tuleb veel aeg, kus ka ekre ridades tekivad sisepinged ja isegi mässud.

üldiselt     julius  17.06 kell 9:07
Kui me ei anna endale aru, et meie rahvuse säilitamiseks ei piisa vaid meie soovidest ja isegi mitte vastavalt meie soovidele loodud põhiseadusest, vaid meil oleks vaja arvestada nii globaalseid probleeme kui ka nende probleemide kõrvaldamisel valitsevaid tendentse, siis paraku juhtubki see, et üleüldise homogeniseerumise tingimustes oma identiteedi kaotame. Kui meid huvitab samaaegselt nii puhas loodus kui ka heaolu tõus ja meie jaoks on ainus jumal raha siis pole meie riigi tulevik eriti helge. Mulle meeldib kujutada globaalühiskonda, mida juhib mittebioloogiline intellekt, kus selline ühiskonna regulaator nagu raha on asendunud intellektuaalse planeerimisega ja kus rahvused ja muud sotsiaalsed ühendused saavad eksisteerida tänu inimese vabaduse piiramisele, kus piiratakse näiteks inimeste migreerumist ja kus ühiskonna regulaatorina ei toimi raha ja riik vaid tehisintellekt, mille mõju inimesele on adekvaatne ja suudab säilitada biosfääri ning inimese konservatiivsed vajadused ning reguleerida tema paljunemist ja vajadusi. Ei usu, et Eestil oleks võimalik eksisteerida ja rahvust säilitada ilma neid globaalseid probleeme teadvustamata.

     .  16.06 kell 17:00
Kuulaja , mis nende nimed on ?

Mitmepalgeline     kuulaja  16.06 kell 16:55
See Keila õelust täis vanamees, kes on ekre suuvoode, käib juba pinda. Ta võiks teada, et ekre pole sugugi nii ühtemeelt homode vastu. Millega seletada siis seda, et ekre liikmete nimekirjas on nii mõnedki tuntud homoseksuaalid?

     mees48  16.06 kell 16:38
Tulevikus nii aastate 10 ja enam kaugusel näen Eesti liitumist uue Ida- Euroopa plokiga kuna Lääne -Euroopaga me leiame järjest vähem ühist väärtuste põhiselt. Seega EL laguneb kaheks või suisa kolmeks.

     .  16.06 kell 15:51
Tere ! Ilmselt liitutakse tulevikus SRÜ ja Euraasia Liiduga . Läänega pole midagi ühist .

Õel rahvus     kuulaja  16.06 kell 15:49
Segunemine ja väljasuremine. Selles on süüdi eestlane ise. Nagu öeldakse, et eestlase parim toit on teine eestlane!

...     tädi uuno  16.06 kell 15:49
Hea stsenaariumi korral toimub ühtlane majanduslik areng ja heaolu kasv. Kui jätkab praegune võimulolev režiim, siis toimub tasahilju kruvide kinni keeramine, ajakirjanike ja teisitimõtlejate tagakiusamine, Eesti eraldamine muust euroopast SRÜ riikide poole ja Venemaa mõju alla.

     Uku  16.06 kell 15:48
Minu visioon Eesti kaugemast tulevikust on sedavõrd tume, et jätan selle kirjeldamise eestamaalaste hingerahu huvides vahele. Fakt on aga see, et antud küsimuse esitamisega on lootusetult hiljaks jäädud. Seda oleks pidanud tegema vähemalt paarkümmend aastat varem, siis kui oli veel võimalus üht-teist eesti keele, kultuuri ja rahvuse säilimise nimel ära teha. Tänaseks on rong juba läinud ja me oleme nähtamatute köidikutega sedavõrd seotud, et hingamisruumi jääb aina vähemaks. Karta on, et juba lähitulevikus muutub ülemaailmne olukord sedavõrd keeruliseks, et väikerahvad hääbuvad suurvõimude haardesse. Seni aga elame veel ja loodame kõige paremat.

     Ats  16.06 kell 15:39
Riigil peaksid olema juhid, keda rahvas usaldab.Ei saa olla, et 10 % juhib valitsust ja need tegelased keeravad rahvast üles.ja kui venkud meid rahule jätavad, suunata enam kaitselkulusid teadusesse ja uute ärivõimaluste loomisesse.Ja kui metsad rahule jätta, siis ka loodusturismi edendamine.

     Tom  16.06 kell 15:09
Lähenemine meile kultuuriliselt sarnasematele Rootsile ja Soomele. Nõukaaegne suhtumine peab jääma minevikku.Ka pole meil peale sovjetiaegse perioodi midagi ühist Poola või Ungariga.