Millele on aeg nüüd atra seada?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   05.07 kell 17:17
Robotid toovad rikkuse.

Eesti elukeskkonna viib tagasi maale looduse keskele robotite kasutamine.
Eestlane on metsa ja maainimene,ning sestap aina kipub loodusesse.

1)
Robotexestonia on suuteline ehitama roboti mis kevadel paneb kartulaid mulda ja sygisel nopib neid. Kombainid on liiga rasked ja kallid, ning tapavad mulla huumuse ja toidu kvaliteedi-inimkonna tervise.

2)

Robotite ühistud lahendavad probleemid

Robotid maksavad kusagil 1500 eurot kuni mitu miljonit.

Robotite ühistute abil saab osta kalleid roboteid milliste hind ainsale talule käib üle jõu.     Malle  29.06 kell 15:52
EKRE võib ju oma adra valmis seada ja püssid palge panna, aga tühipaljaks paugutamiseks see jääbki.

Ammu on aeg     kuulaja  29.06 kell 15:47
Sotsiaalhartat tuleb täitma hakata!

     Tom  29.06 kell 15:36
Tagumine aeg on selgeks teha kuipalju on ekre-s tõsiseid rahvuslasi ja kuipalju Mart Helme suguseid poliitaferiste,kellele on oluline vaid võim.

     Uku  29.06 kell 15:09
Tagumine aeg oleks hakata tõsisemalt ja järjekindlamalt atra seadma eesti keele, kulturi ja rahvuse püsimajäämise nimel. Ainus lootus selleks on veel jäänud EKRE ja peatselt ametisse määratav uus erakonna liider, MARTIN HELME. Tahaks loota, et kui nimetatud noor ja energiline eestimaalane adrakured oma pihku haarab, siis saame peagi näha, kuidas kvaliteetne uudsevili sirgub ja küpseb. Annaks taevas, et eestimaalaste paremik hakkaks jõulisemalt ja sihikindlamalt EKRE plaane ja püüdlusi toetama, ning erakonna ridu täiendama. Hoiame õige kokku, siis oleme tugevamad ja haavamatud. Isegi pühakirjas on öeldud: mitmekordset lõnga ei kista nii kergesti katki. Elagu EKRE ja Eesti rahvusriik!

     ats  29.06 kell 14:59
selle saasta kündmisele, mille koalitsioon on maha pannud.