Kas muretsete enda vaimse tervise pärast?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Ära seda unusta     haige  01.07 kell 16:42
jah 16:35... Nõukogude Eestis raviti inimest ja Arst tegi tööd oma kuldsete kätega !
Ise tean dr,Tiku kunstitööd
selja operatsioon ja tänaseni kõnnin oma jalgadel

     .  01.07 kell 16:35
Olukord maailmas on nii hull , et rahvas peab väga muretsema oma tervise pärast , sest arstiabi pole enam tasuta , nagu oli Nõukogude Eestis .

     Tiiu  01.07 kell 16:35
Oma vaimse tervise pärast ei ole vaja muretseda vaid see on vaja korras hoida kõikide võimalustega. Paljusid meid häirivaid asju, mida me muuta ei saa, ei tohi enda eluküsimuseks teha. Võidelda saab sellega, mida saame ise muuta. Mind pani kirjutama intervjuu advokaadiga, kes viitas, et kui riik eksib, siis justkui ei saagi kodanikelt seaduskuulekat käitumist nõuda. Riik ei eksi, eksivad poliitikud või ametnikud. Me ei saa lubada endile, et me lubame endale mida iganes seetõttu, et seda on lubanud endale keegi teine. Korrigeeri oma arvamusi või käitumisreegleid kui leiad, et oled eksinud ja keskendu sellele, et oled nii maksimaalselt endale meeldiv inimene kui suudad. Küllap siis on su vaimse tervisega kõik korras.

Jah.     Anni  01.07 kell 16:06
Muretsen väga. Olukord riigis on hull, arstiabi kättesaamatu - eriti eakatele. Miks on vaja perearste, kes on mingid vahendajad ja ärikad. Selle raha vöiks suunata eriarstidele, haiglaravisse ja EMO-le. Väga raske olukord on omasehooldajatel. Puudub igasugune sotsiaalabi. Paberil ja reklaamides on köik kaunis, aga kui tegelikult on abi vaja, irvitatakse näkku.


     Muhkel  01.07 kell 16:01
Nagu tänasest perearstiintervjuust samuti selgus, on rahustite tarvitamine väga levinud. Meil on rangelt karistatav joobes juhtimine, aga ilmselt igal hommikul on väga palju unerohtude ja rahustite uimas autojuhte... see ei ole paraku mõõdetav, ega karistatav.

vaimne tervis     hull  01.07 kell 15:54
Ei muretse enda vaimse tervisepärast. Hääl peas ütleb et ma pole hull ja kõik on korras.

     Ago  01.07 kell 15:52
Enda vaimne tervis on küll väga korras, aga need kes tõsiselt jumalat või muud muinasjuttu usuvad, nende vaimse tervise pärast ma muretsen küll

Ttervis on väga tähtis     penskar Eedu  01.07 kell 15:43
No sellises Röövlite riigis ,
Pole mingit võimalust terveks jääda !
Olid rasked ajad ja probleemid krooni ajal . Aga nüüd on veelgi suuremad tervise hädad ja kui saad arstile-- makske ka raha

     Uku  01.07 kell 15:03
Enda vaimse tervise pärast ei peaks küll keegi liialt muretsema, kuna igasugune muretsemine on juba iseenesest vaimset tervist kahjustav tegevus. Targem oleks vaimse tervise eest pigem hoolitseda ja üritada kontrolli all hoida oma mõtteid, tundeid ja emotsioone. Sellega väldime nende negatiivset ja laastavat mõju oma enesetundele ja seeläbi ka füüsilisele kehale. Igasugune vaimne tasakaal algab eelkõige iga indiviidi kahe kõrva vahel, kus toimub lakkamatu sisediaaloog, millest omakorda sõltub suuresti meie reageeringud välismaailmas toimuva suhtes. Mida vähem negatiivsust, seda tervem on vaim ja vastupidi. Olgem siis olude kiuste maksimaalselt positiivsed, siis oleme nii vaimselt kui füüsiliselt terved ja elurõõmsad.

     Tom  01.07 kell 14:47
Mul on kõik korras. Kuid naabrimehel käivad väikesed kuradikesed külas. Olen seda ise näinud !