Mis kogunemised ja üritused tuleks tingimusteta ära keelata?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     saatejuhile  22.07 kell 15:27
et hetkel käimas oleva saatelõigu juures kommenteerida ei saa, siis kirjutan siia. Nimelt saatejuht nimetas, et peaminister saavutas rahade osas eurokokkuleppetes Pyrrhose võidu. Kaheldav, et see kokkulepe on seda! Nimelt mõistetakse Pyrrhose võidu all mingis olukorras edu saavutamist väga ränga hinnaga. "Veel üks selline võit ja ma olen kadunud." oli öelnud Molosside kuningas Pyrrhos 279. aastal eKr Itaalias peetud võiduka, aga kaotusrohke Ausculumi lahingu järel.

Suured puudujäägid     kuulaja  22.07 kell 14:29
Kuidas on see võimalik, kui kolmandatest riikidest ja neist riikides, kus koroonalevik on suurem kui tarvis, tulevad siia inimesed, keda ei pandagi 2. nädalaks garantiini? Kuidas need inimesed saavad üldse Antsla hipilaagiris viibida?

Tuligi ära     püha lehm  22.07 kell 13:47
"Mingi eraomaniku maalapikese õigused" ei saa prevalveerida" riigi ja rahvuse" õiguste ja huvide üle.
mai !
Liigume siis edasi :
Edaspidi siis lihtinimesi ei tohi niivõrd vastutusrikka asja kui võimu juurde lasta. Seetõttu viime sisse valimistsensuse, alustame kindlustama, et vaid vastutusvõimeline osa ühiskonnast saab poliitika üle otsustada.

Et tugev riiklus on iseenesestmõistetav?
Konservatiivid leiavad ilmselt , et riigivõim peab olema tugev ja säilitama kontrolli muude ühiskonnaelu väljendusvormide üle..

Hitler keelas Valged Saksa lambakoerad ka.
mai ...edasi !


tõelisest ohust     rein  21.07 kell 17:25
Patsifistliku propaganda levitajad on Eestile ohuks ja nende isikud on loodetavasti välja selgitatud.

pühast lehmast     mai  21.07 kell 17:07
Kuna Eesti piirilt on tagasi saadetud vähemalt üks Euroliidu riigi kodanik, kelle tegevust peeti Eesti riigile ohtlikuks, siis peaks Läti piiri ja õhu- ning merepiiri kontrollima nii et riigile ohtlikud isikud siia ei satuks. Mingi eraomaniku maalapikese õigused ei saa prevalveerida riigi ja rahvuse õiguste ja huvide üle.

Mnjahh     olen nõus   21.07 kell 16:58
Hipiliikumine oli noorsoo stiihiline protestiliikumine, Hipid ehk lillelapsed olid kodanliku tarbimisühiskonna ideaalides pettunud, peamiselt kodanlikest või väikekodanlikest perekondadest pärit noored...
selleaastane Vikerkaare kogunemine oleks olnud protest tänase poliitika ja rahva suhtumise vastu erisustesse.
Surume selle maha ..saame uue ja tugevama väljenduse ..iga protest mida ei lubata toob vastu protesti

kehv masinavärk     vallo  21.07 kell 16:36
Asi pole põhiliselt mitte kogunemiste ja ürituste ärakeelamises vaid olukorras, kus majandusele väga ohtlikus seisus pole Eesti Vabariigi valitsus soovinud tagada riskipiirkondadest saabuvate isikute isolatsiooni nii nagu seadus seda ette näeb. Riskipiirkondadest saabuvate isikute liikumist politsei poolt ei kontrollita, kuigi tegemist on ilmselgelt potensiaalsete viiruselevitajatega, kellest osa ei järgi isolatsioon nõudeid. Seni kui riskipiirkondadest saabunud ja muud haigestunud isikud viibivad rahvakogunemistel ja üritustel ning lähikontaktselt kuu aja jooksul eriliste isikute laagrites ei saa me olla kindlad, et haiguskoldeid ei tekki. Kuna pole lahendatud Venemaalt saabuvate isikute jälgimine (tagajärjeks olid haiguskolded Ida-Virumaal), Valgevenest, Balkanilt ja mujalt saabunud isikute jälgimine selleks et tagada nende isikute poolt isolatsiooninõuete järgimine jääb meil vaid kuulata jutte haiguse teisest lainest ja jälgida poliitikute ja ametnike tegevusetust. Teise laine saabumine võib meie riigi majandusele laastavalt mõjuda ja lisaks poliitilisele sõnamulinale peaks toimuma ka reaalsete meetmete rakendamine.

     Max  21.07 kell 16:18
Ära tuleks keelata üritused, mis on suunatud rahvusvahelisele publikule. Esmajoones see hipilaager. Või piirata sellistele üritustele sissepääsu. Sissepääsu juures peaks turvamees küsima dokumenti ja kui siseneja on pärit riigist, kust saabudes kehtib eneseisolatsiooni nõue, siis sisse teda ei lasta.
Heemm... Siinkohal tekib jälle küsimus, et mis siis saaks "Rally Estonia" MM etapist?

Keelud     kuulaja  21.07 kell 14:22
Ikka suurüritused nagu ma aru olen saanud. Vaidlus on tekkinud inimeste arvus. Eile uudistes kajastati ühte Ott Leplandi kirikukontserti. Rahvast polnud just väga palju, aga kõik istusid siiski külg-külje kõrval koos. Kui publiku sees oleks keegi viirusekandja olnud, siis pole palju vaja, et koroonaviirus taas levima hakkaks.