Mis sünnib Isamaa erakonnaga?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

lagunemine     Mann  23.07 kell 16:55
Ja nii EKRE saabki selle, mis ta tahab st IRL-i vähemalt pool toetajaskonnast hakkab toetama EKRE-t

     Liis  23.07 kell 16:52
Lp. Timo,

Palun ärge kasutage väljendit "loetud minutit", see on puhas russitsism kunagisest "śitanõje minutõ". Öelge parem "mõned minutit" vms. eestipärast. Päikest teile.

     Uku  23.07 kell 16:50
Isamaa erakonnaga sünnib kurb ja kahetsusväärne tõsiasi. Erakonna seisev tiigivesi on pisut roiskuma läinud, mille päästmiseks oleks hädasti vaja pisut värskemat vett juurde lisada. Probleemi lahendamise üheks alternatiivseks võimaluseks oleks astuda üks hulljulge samm ja loobuda oma mõnest senisest aegunud seisukohast ning teha EKRE-le liitumisettepanek. Seda sama peaks tegema ka EKRE ja astuma paar sammu Isamaale vastu. Selle aktiga ühendavad mõlemad erakonnad oma jõud. Nii sünnib uus erakond, üldnimetusega Eesti Rahvuserakond ehk ERE. Uue erakonna peamiseks ülesandeks oleks kõige muu kõrval ka Eesti keele, kultuuri ja rahvuse säilitamine läbi aegade.

endine respublikaan     Aili  23.07 kell 16:30
Vaadates parempoolsete nimekirja, kohtab seal palju respublikaane, alates Kiislerist lõpetades Tõnis Konsiga, kes oli ju respublica üks võimsamaid tegijaid. Seega toimub siiski Isamaa partei kaaperdamise katse, Seeder püüab halva mängu juures teha head nägu.
Nn parempoolsed on loodud ära hoidma PS muudatust ja ilmselt ka valitsusliitu lõhestama või isegi lõhkuma.
Selle seltskonna puhul pole küll parempoolusega midagi pistmist, tegemist on endiselt ultra neoliberaalidega hundi nahas.

Mina ise tulin     Mina ise tulin  23.07 kell 15:57
minu peale.
Mina ise sidusin ennast kinni.

     M49  23.07 kell 15:56
Liberastide ulg kostub ju üle maailma juba pikemat aega. Isamaa seltsimeestel ei pidanud närvid lihtsalt vastu.Populaarsus koguneb nullile. Tegemist pole ju mingi konservatiivse parteiga

poliitika pole tasuta     populism on tasuta  23.07 kell 15:56
Isamaa on ajaloos onud kõige tugevama mõjuga Eesti arengule.Sinna on kuulunud südametunnistusega inimesed.Paraku tuli teha vabariigi alguses väga raskeid otsuseid,mis polnud kerged ja populaarsed. Sinna läks see reiting.
Liitumisel Respublikaga läks asi veel hullemaks.
Täna on Isamaa hind sama suur kui Kolme rahastaja annetus.
Mida see ühendus saavutada tahab on selge ,aga rahastaja paraku on vaja leida uus/uued.

Soe koht ja puuduvad teod     kuulaja  23.07 kell 15:42
Minu teada ka Türi suurvalda juhib see erakond? Osad ametnikud seal pole siiani endale teadvustanud, milleks nad selle koha peal on. Lausa häbematus on see, kui saadad kirja ja see on juba eelnevalt blokeeritud. Loodan, et tuleval aastal haarab juhtohjad juba mõni teine erakond.

     Ats  23.07 kell 15:41
Õõvastav, kuidas nad ei julge helmedele vastu hakata

     Helgi  23.07 kell 15:38
Midagi pole lahti.Tajutav temp praegu Tln- s 9 kraadi.

     .  23.07 kell 15:34
Isamaaga ei midagi,aga rehvid võiksid küll laiali minna.

     Malle  23.07 kell 15:29
Olen alati olnud Isamaa valija, aga nüüd mõtlen, et enam mitte, sest valitsuses koogutavad nad kaasa Helmede diktaadile. Äkki hakkab siiski viimaks midagi muutuma ja neil on julgust sellele nõmedusele vastu hääletada.

Kellegi pikad kõrvad     Liis  23.07 kell 15:18
Isamaast lahku löönud ja Eesti 200 ühinenud Tsahkna pikad kõrvad paistavad praeguste avalduse kirjutanute tagant. Ideoloogia on pe sõna-sõnalt sama. Toome Eestisse 2 milj muulast ja nimetame need eestlasteks, siis on õnn meie õuel ja näitame kõigile eeskuju, kuidas ühest rahvusriigist saab ühe sõrmenipsuga euroopalikke väärtusi kandev ja kõike salliv multikulti osake .Kui Isamaa on kaaperdatud, siis tõmmatakse ka Eesti 200 lased kaasa .     Liis  23.07 kell 15:15
Pereheitmine on Isamaas käsil või siis katse erakonda kaaperdada. Need n.ö. "liikumise algatajad" võiks jääda soliidseks ja suunduda kollektiivselt Reformierakonda.
Isamaad tahetakse praegu parteisisese "abiga" lömastada.
Palju jõudu Isamaa! Pidage vastu!