Kes või mis vääriks muinsuskaitse aastapreemiat?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Uku  27.07 kell 17:19
Muinsuskaitse preemiat vääriks eesti hiite uurija, hoidja ja tutvustaja, Ahto Kaasik. Tänu temale on õnnestunud alal hoida muinaseestlaste traditsiooni ja kultuuripärandit.

     Tiiu  27.07 kell 16:56
Muinsuskaitse endi tegevus ei peaks küll aastapreemiat väärima, selleks on ametialane preemia.

     .  27.07 kell 16:53
Kolhoosikeskused võiks kaitse alla võtta.

lemmikud     Malle  27.07 kell 16:29
Vahvaid objekte mis väärivad tähelepanu ja pakuvad huvi nii suurtele kui väikestele on üksjagu

-Lastekirjanduskeskus Tallinnas
-Meremuuseum
-Energiaavastuskeskus
-Kadrioru park
-Nukumuuseum

Kas need kõik just Muinsuskaitse alla kuuluvad ma ei tea aga Meremuuseum ja KADRIORU PARK KINDLASTI

Pruuna mõis     Monica  27.07 kell 16:12
Võiks natuke Tallinnast välja ka vaadata ja mitte ainult tuntud asjadest rääkida. Nii jääb mulje, et mujal keegi ei teegi midagi. Tapa vallas mõni aasta tagasi lõpetas Pruuna mõisas kool tegevuse. Tublid ja asjalikud ärimehed võtsid ja tegid sinna hooldekodu. Tänu sellele sai mõis uue hingamise. Küll aga ei tulnud see kergelt. Keskerakonna liikmed üritasid kaikaid kodarasse loopida ja mustata ettevõtlike mehi altkäemaksu süüdistustega ajakirjanduses. Õnneks neid selline laim ei mõjutanud ja tegevus jätkus. Tänaseks oleks saanud sellest mõisast katki pekstud akendega “muinsuskaitse mälestis” kui need ettevõtjad oleks käega löönud. Kohalikule kogukonnale on selle hoone säilimine oluline, sest seal on pikalt läbi põlvkondade haridust antud. Jälgisin seda protsessi algusest peale. Üks ärimees on ka seal koolis ise käinud. Sellised inimesed väärivad tunnustamist, kes ei tiirle ainult ümber pealinna ja rahapakkide vaid näevad ka väiksemas kogukonnas väärtusi ja oskavad ning tahavad hoida seda.

Ükskõiksus     kuulajaa  27.07 kell 15:35
Lagunev Tallinna Linnahall!

Reonella     Riina Jõesaar  27.07 kell 15:27
Tartus endise kunstimuuseumi hoone lammutamine, kus aastatel 1929-1939 elas G.Suits: idee hävitada hooned, mida pole kaitse alla võetud, või mis on kaitse alt vabastatud ehitushiidude survel

     ATS  27.07 kell 15:22
Suure-Lähtru mõisaga seotud asjaajamised