Kus on kitsed kärneriks?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Uku  28.07 kell 16:51
Minu silmis on Euroopa Liidu kitsest saamas mitmepalgeline kärner, keda iseloomustab alljärgnevad luuleread:
Kallas, Toome, Hololei, rõõmust hõiskavad - juhei!
Eesti on nüüd eurokütkes, nagu Brüssel ette ütles. Oleme nüüd föderaalne, õige pea ka pederaaalne.
Saabub musti, valgeid, punaseid, töölissalku, sulaseid.
Rahvusriiki pole vaja, seda mõtles juba ammu Kaja.
Multi-kulti on nii lahe, omariiklus on vaid pahe.

     Liis  28.07 kell 16:48
kaja Kallas on.

     Rein  28.07 kell 16:43
Vastus teie küsimusele.Marin Helme

Politseiriik kuubis      NL oli nali   28.07 kell 15:58
Kindlasti on väga suur probleem riigi suurim asutuse PPAga kus töötab kõige harimatum osa riigiametnikest, kelle kuritegevust ja seadustest vabastatud Riigeelarveline tööstuslik kuritegevuse tootmine on selgelt ületanud tänaseks kõik piirid EU ühe kahtlusteta üledimensioneerituma politsei kooseisuna.

See õudus, kus iga tänava peale on juba kaks maailma kallimaid politsei üksust tüli norimas, probleeme tekitamas ning elanikelt raha väljapressimas on ületanud juba kõik piirid kõrge kaarega, kus ilmselgelt selle ebaprofesionaalsuse, politsemõrvade hüppelisetõusu ja avaliku laus kuritegevuse tõttu ei ole võimalik enam Eestis elada, kus mingit abi reaalsetes olukordades pole iial võimalik olnud saada küll aga võivad nad sind fabriseeritud väärtegude eest autoga surnuks rammida, et "ära hoida raskemaid kuritegusid". Rääkimata sadadest miljonitest riigihankelistest riigivargustest, mis nüüd siis on läinud käima täiesti kosmilistes mahtudes varastatud tunnistusega kummikukindrali juhatusel jällegi. Kes mitte iial ei oleks saanud sellele ametikohale isegi kandideerida oma täieliku harimatuse juures sadu miljoneid aastais käitava asutuse otsa. Poliseimaffiast on saanud Eesti üks suurimaid probleeme, kes mehitab ka kõiki ülejäänusid asutusi alates Terviseametist või millest iganes oma liikmetega süstemaatiliselt. Sellises mastaabis mendiriiki me võime näha Türgis vaid kõige lähemal. Lõpetaks ära selle totalitaarse Helme unistuste NL ehitamise maailma harimatumate inimestega. Mis saaks valesti minna?

harimatuse kõrgpilotaash Riigikogu      Kahemeeste Eesti terror   28.07 kell 15:50
Kahtlusteta praakseaduste ja politseiriigi tootmiskoondises Riigkogus, kus on EU harimatum seltskond trooninud juba aasta kümneid, kus keskharidusega inimesi on kordades rohkem olnud kui Phd'sid.

     ats  28.07 kell 15:48
nn.rahandusminister, kes ei suutnud mingit kekpärast baari seaduslikult pidada ja nüüd siis ajab kahtlaste ameeriklastega suurt äri. Masendav.

     Sokk  28.07 kell 15:45
Kitsed kärneriteks on olnud poliitikud, kes on kuulunud äriettevõtete nõukogudesse. Eriti palju kahju tekitasid sellised otsustajad reformierakonna valitsemise ajal, kui välispankadele tehti maksusoodustusi, mille tõttu jäi riigil saamata väga palju raha.

     Ahto  28.07 kell 15:44
Eks ikka meie jobuvalitsuses.

Mnjahh     oi aegu  28.07 kell 15:02
Kogu tänane koalitsioon on neid täis.
KE -Peaministri partei !
Retoorikas poliitika tsenter.
Seega kaetud nii sotsiaalne kui liberaalne osa ja konservatiivne rahvuslik osa ja kõikide erisuste ja enamuse huvid.
Aga tegelikult polegi see võimalik.Kõigi huvisid esindades ei esindata mitte kellegi huve .
Veelgi enam ollakse lausa kriminaal süüdistusega erakond ..kes omab peaministri kohta. Siit ka tülid koalitsooni sees ja selle ümber.
EKRE- retoorikas konservatiivne rahvuslik poliitika . Võitleb süvariigistamisega ja mõistliku raha kasutuse ja eesti inimeste heaolu suurendamise eest.
Tegelikkus ; loob oma süvariiki solvab ja kiusab eesti ettevõtlust (põllumajanduse ja välis tööjõu teemad) Pole midagi teinud eestis antava kahtlase väärtusega venekeelse hariduse teemadega,pole mitte midagi (peale populismi) eestis parema elu nimel suutnud ellu viia.Küll aga on lõhestanud ühiskonda ( arstid on mõrvarid,naised 27+ kui lastetud -siis kasutud, must siis -ust, kõrgkoolid koolitavad hobusevargaid, kõik on punaroosd vargad ,soome valitsust juhib poemüüjast sots jne.)
Isamaa - Läks koalitsiooni et konservatiivid opositsioonis ei saaks oma populaarsust tõsta.. et koalitsioon ja võimu reaalsus taltsutab ja muudab radikaalsed väited ja retoorika.. no ei !
Hoopis ise liigutakse lagunemise äärel. Lisaks pole tulevaste pensionääride rahaprobleemid sugugi paremad ja kindlamad pärast sammaste ümber tehtud otsuseid..(pandeemia teemasid üldse sammaste kontekstis ei arvestatud ega sellest sõltuvalt ei muudetud)

Aga ega opositsioonile pole ka midagi head öelda ,lisada..
Pole poliitikas täna midagi pikas vaates head ega kindlustunnet suurendavat,ammugi siis turvatunnet suurendavat.
Eestist pole saanud viimaste aastatega paremat kohta..pigem on rohkem vaenu ja poliitika muutub ettearvamatumaks..
Lisaks on tulevastele põlvedele võetud suured võlad,mille tagasimaksetega tuleb tegeleda järgmistel valitsustel,sest see valitsus ei kavatsegi kulusid piirata -seega ka midagi säästa. Laenuraha aga põleb -nagu laastutuli.
Tuletagem meelde :
KESKERAKONNA PÕHIVÄÄRTUSED – DEMOKRAATLIK, HARITUD, JÕUKAS JA JÄTKUSUUTLIK RAHVAS
Keskerakond peab tähtsaks, et riigivõimu teostataks austusega inimeste ja nende põhiõiguste suhtes. Üldiste inimõiguste kaitse, diskrimineerimise vältimine kõikides selle vormides, võrdne kohtlemine, võrdsete võimaluste loomine, solidaarsus, hoolivus, sallivus, pluralism ja vabadus ‒ need on meile ühiskonna põhiväärtused.
EKRE :
JÕUKA EESTI EEST! Paneme kasvama palgad ning pensionid,tänu maksualandustele .Alandame kütuse- ja alkoholiaktsiisid. Alandame käibemaksu 15 %-ile, Laiendame 9%-list soodusmäära majutus- ja toitlustusvaldkonnale, vabastame KM-ist ravimid ja puuetega inimeste erivahendid, samuti elektriautod,vähendame gaasi- ja elektriaktsiise, elektri võrgutasusid ja taastuvenergia tasusid.
Käivitame riikliku ehitusprogrammi ja ehitame valmis neljarealised teed
Lõpetame Rail Balticu projekti ja loome kvaliteetse raudteeühenduse Euroopaga, olemasoleva raudteetaristul. Parendame olemasolevaid raudteeühendusi.
Vabastame pensionid tulumaksust.
Maksustame välisfirmade hiigelkasumid, Kehtestame range piirangu võõrtööjõu sisseveole, samas vabastame vähemalt kolmekordset keskmist palka saavate välistöötajate tähtajalise töötamise Eestis.
Muudame või tühistame 25 kõige kulukamat ja bürokraatlikumat seadust ,et muuta majanduskeskkonda ettevõtjasõbralikumaks. Viime sisse regionaalsed maksusoodustused maaelu edendamiseks.Eelistame riigihangetel eesti kapitalil
Aitame noored pered oma koju. Tasume abielus oleva noore pere kodulaenust või kodu rajamiseks tehtud kulutustest 25% iga lapse sünniga.
Määratleme abielu Põhiseaduses mehe ja naise vahelise liiduna.
Seisame traditsiooniliste pereväärtuste eest, tühistame kooseluseaduse ega luba samasoolistele paaridele laste adopteerimist. Abielu Põhiseadusesse mehe ja naise vahelise liiduna jne.

Seda populismi võite ise tänase tegelikkusega võrrelda !
Isamaa:
ISAMAA ON IGAVENE!

sellest peaks piisama ....

..     tädi uuno  28.07 kell 14:42
kogu see jama näitab taas milline diletantidest koosnev valitsus meil hetkel toimetab. Helme demagoogiline mula, kuidas advokaat esindab kord üht ja kord teist poolt on naeruväärne! Tegemist ei ole mingi naabri keldrist varastatud moosipurgiga vaid üleriiklikult tähtsa teemaga.