Kas e-residentsus on hea või halb?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Rahapesumasina üljeäänud tihend      Varaste ja maffiariigi sponsor   29.07 kell 16:52
Sellega läks täpselt nii nagu prognoositi. Sellest sai mastaapne kuritegevuse mehhanism mida aastast aastasse sugar coat'itakse ehk suhkruvaabastatakse. Resultaat on aga see, et Eesti ettevõtjad maksavad selle kõik kinni ning nende tegevus maailmas läheb iga päevaga üha keerulisemaks ning eestlane muutub üha ebausaldusväärsemaks nähtuseks liiatigi taagaks varaste riik ja kõik need Buratiinod kes iga päev teevad endast kõik sõltuva, et Eesti ettevõtjal oleks üha keerulisem ja raskem export turgudel tegutseda. Mida võitsime? See on üks rumalamaid asju mida tehtud on sellises plaanis mille tagant paistavad mitmed kõrvad millest rääkida ei taheta. Tulemuseks aga jällegi panganduse ja rahanduseta riigis olukord, kus sisuliselt pole võimalik enam Eesti ettevõtjal Eestis äri enam ajada rääkimata avamisest.

     Ats  29.07 kell 14:58
Väga hää

Mis küsimus     taus kontrollitud ,siis OK  29.07 kell 14:34
Programm käib 2014 aastast e-residentsuse programmi kulu pooll 1,2 miljonit eurot ja digitaalne identiteet, mis annab kllele iganes võimaluse kasutada Eesti e-teenuseid, samas jätab eestisse maksudena raha.. mida 2019a. lõpuks oli ca 17 miljoni eurot.
Kindlasti on sellega ka probleeme ,kuridegelasi kes üritavad saada e-residentsust ja maksupettuse katseid..kindlasti pole ka iga e-resident tulu toov...
Kuid kui see loob võimalusekõigile , ka väliseestlastele ja iga e-resident on tasunud kaasneva kulu.. mis küsimus siis.
hea!