Kuidas manitseda inimesi mõistusele?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   02.08 kell 18:22
Sellest miks kogu maailm vihkab juute on kirjas Vikipeedias sõna all antisemitism.
Inimkond ei vihka teisi rahvusi,ainult juutide kohta kehtestati mõiste antisemitism.
Juudid tuleb eemaldada Eesti poliitikast.
Harri Tiido maha.

Maha liigkasu pangandus      elektritsaabtasuta blogspot com   02.08 kell 10:27
1)NSVL-s polnud kodutuid sest eluase oli tasuta.
2) Puudusid kodukulud sest toasoojus ja gaas toidu valmistamiseks oli tasuta.
3) Polnud puudust kannatavaid inimesi,toitu jagus piisavalt ja oli odav.
4) Polnud vaja maksta Eluaseme laenu terve elu sest pankasid ei eksisteerinud.
5)Spordisaalid ja huvialaringid olid tasuta.
6) Haridus oli tasuta ja palju etem kui Oxfordi oma.
7)Elu oli rahulik ja muretu sest kusagile polnud kiiret.
8) Inimesed olid oennelikud.
9) Inimesed puhkasid Musta mere aares,transport sinna oli poolmuidu. Ka Eestis oli palju kuurorte,tuntud oli P2rnu kuurort.
10) Traktoristide pidustused ja eriti veel pulmad olid rahvarohked.
Pikad lauad vaarusid roogade raskuse all. Kaasajal saab ainult unistada sellistest pidustustest ja vaadata vaid Hollywoodi filmidest kuidas Itaalia maffioosod panevad pidu pikkade laudade tags kus on sadu inimesi-nii kuis NSVL-s traktoristid panid pidu.
11) NSVL-s ehitati kosmoselaev SSI millisest USA suudab vaid unistada sest neil puuduvad teadmised ja raha sellise ehutamiseks.
12) NSVL-i juhtisid juudid kes tapsid maha 66 miljonit inimest.
Vaata otsingust Aleksandr Solnzenits6n 66 millions people killed by Jews Bolsheviks.

13) NSVL ei lagunenud aga reorganiseeriti EL-ks.
14)NSVL-s kurjategijad istusid vangis.
90-ndate alguses lasti kurjategijad vabadusesse ja nad erastasid
vabaduse.
Kurjategijad ahistavad inimkonda oma amoraalsusega,suruvad peale ped erastiat,pedofiiliat,koolikiusamist,ah istamist,narkootikume,
Hollywoodi,McDonald\'sit jms. mandumist.

15) NSVL-s kurjategijad istusid vangis aga praegu istuvad riigikogus.

T.H.Ilves kuulutas välja Taasiseseisvunud Eesti Vabariigi lõpu.

Selles artiklis
Eesti Vabariigi President Toomas Hendrik Ilves tunnistas,et Eesti Vabariigi seadused on kehtetud ja Taasiseseisvunud Eesti Vabariik on kehtetu...
Ta ütles:\"

Ma tahaksin samuti, et edaspidi ei võetaks siin saalis vastu enam ühtki seadust, mille põhieesmärk on mõne konkreetse äri edendamine. Sellisel asjal on lihtne nimi — korruptsioon. Võime olla õigusega uhked, et Eesti ärikeskkond on vabam ja ausam kui paljudes teistes arenenud riikides. Aga oleksime naiivsed uskudes, et erihuvid ei otsiks “mõlemale poolele” kasulikke lahendusi meie erakondades, parlamendis ja valitsuses.\"


Andro Roosi Teeme ära, Eesti rahvas !

Rahvas peab rajama omale riigi. Riik peab rajama vundamendi ühiskonna Maslow püramiidile. Seejärel peab riik ehitama sellele vundamendile Maslow püramiidi I korruse, tagades kõigile ühiskonnaliikmetele nende materiaalsete ja füsioloogiliste põhivajaduste rahuldamise. Selleks peab riigil olema ja rahvaettevõtte printsiibil toimima oma energiatootmise, oma elamute rajamise (ja mitte mingisuguste riigiüürimajade ehitamiseks, vaid inimestele päriskodudeks), oma metsavarumise ja töötlemise, oma maavarade varumise ja töötlemise, oma toidu kasvatamise ja töötlemise trustid jne. Need trustid - rahvaettevõtted peavad tagama, et elanike põhivajadused on rahuldatud, et tekiks juurde ühiskondlikku kapitali, mille arvelt vähendada maksusid ja maksukoormust, mis oleksid etalonina eeskujuks kõigile teistele riigis tegutsevatele ettevõtetele ja mis aitaksid luua Eesti inimestele sellega eeltingimused ühiselt saavutada Maslow püramiidi II, III, IV jne astmete vajadusi ja eesmärke, millega Eesti võiks riigi ja rahvana olla eeskujuks tervele maailmale!

Teeme ära, Eesti rahvas!

mnjahh     läks käest.  31.07 kell 16:25
Veelkord:
See Tartu 24 juuni juhus/või sihilik haigusega ..või haigusnähtudega ise sellest teades või lootes/arvates, et on mingi allergia... vaieldamatult valesti käitunud ..üli aktiivne noor naine on tänaseks loonud nn.teise laine pandeemiale.
Fakt.
Manitsemine on nüüd hilinenud.
Tema juba ilmselt edasi ei kanna covid viirust.
Paraku on otsustatud kogu aur suunata selle inimese tegude ja käimiste kritiseerimisele.
kuidas see aitab piirata tema levikut? Uute kontaktide haigestumist ja sealt aina edasi kandmist.. Manitsedes?
Öelge kus käis ja kui me ei tohi teada kes see oli ..siis andke teada kontaktsetele otse... et on ohustatud või nakatunuga kokku puutunud...
Kui seda võimekust pole..siis tere tulemast pandeemia teise lainesse Tartusse, Narva jne.

     Rein  30.07 kell 16:52
Vaadake, kui helmed hauguvad iga asja peale, siis väikese haritusega inimesed arvavad, et Nemad võivad ka.Võivad kõike teha, sest on karistamatud.Ja see ohtlik, helmed veel seda ei adu.

     Uku  30.07 kell 16:46
Katse inimesi mõistusele manitseda on juba eos nurjumisele määratud, kuna kõik inimeselomad on oma põhiolemuselt arengulised isikud ja kohest täiuslikkust ei saa kelleltki nõuda. Kui mõnele inimesele on kõrvade vahele lusikaga antud ja kulbiga võetud, siis ei aita ei ussi- ega püssirohi. Leppigem siis sellega, et oleme arenevad isiksused ja täiuslikkuseni jõudmiseks on meil kõigil veel pikk maa minna. Seni aga kulgeme rõõmsalt ja tasakaalukalt oma arenguteel ja anname mahajääjatele võimaluse teistele järele jõuda. Head ja turvalist rännakut sel pikal ja väsitaval arenguteel...

Manitsemine     Toomas  30.07 kell 16:06
Perearstid peavad suunama kõik haigusnähtudega inimesed testimisele, mitte nii nagu praegu - inimene peab välja kauplema testi, sest perearst ütleb telefoni teel - kui pole teadlikku kokkupuudet, siis tõenäoliselt ei ole koroona. Aga kust ma tean, kus bussis, kinos või kaupluse sabas seistes ma olen saanud nakkuse? Oman analoogset kogemust tõrksa perearstiga ise ja sama olukord juhtunud lisaks veel mitme tuttavaga. Samuti oleks vaja hakata kiiremas korras reaalselt karistama käskudest üleastujaid. Rahaline karistus on üsnagi korralekutsuv. Kui teatakse, et trahv tuleb kindlasti, oldaks palju ettevaatlikum. Selle haiguse puhul on õige olla mitte liiga salliv inimese vabaduste osas. Nakatunud tuleb panna elektroonilisele jälgimisele. Pelgalt kellelegi otsa vaadates ei saa ju kindlaks teha, kas ta on potentsiaalselt kuulekas karantiinis istuja või mitte. Vähem sinisilmsust paluks.

     Kats  30.07 kell 16:02
Praegu peab iga pisikese nohuga koju jääma, lüüakse kõik risti kes käivad ring aga tavapärase gripihooajal käivad KÕIK ja alati tööl ( sest riik ei toeta haiguslehele jäämist esimesest päevast), visake nüüd esimene kivi kes on jäänud koju töölt, lasteaiast, koolist esimeste haigusnähtudega! Mina üritasin seda kõike teha ja jäin haigete lastega koju iga nohuga/ köhaga ning jäin lõpuks töötuks! Kas ühiskond/ riik ei ole selles süüdi, kui perearst keeldub koroonatesti tegemast põhjendades, et eriolukord on läbi...

     Aiku  30.07 kell 15:07
Noomi tarka, ta parandab, aga ära õpeta rumalad ja ära jookse vasikaga võitu !

jampsijatele     vallo  30.07 kell 14:34
Manitsemine pättidele ei mõju ja seega on valitsuse ja riigikogu poolt kuritegelik, kui pole kehtivat seadust, mille kohaselt iga nakatajat ja karantiinis viibijale saaks rakendada jälgimisseadmeid, mis tagaksid selle nakataja karantiinis viibimise ja tänu millele ei oleks ohus rahva tervis ja riigi majandus. Poliitikute julm ükskõiksus praeguses tõsises olukorras ja mingite tüüpide kiunumine, kelle arvates peaks nakatajatel rohkem õigusi olema on nõme, kuritegelik ja kahjustab riiki.

Koroona     kuulaja  30.07 kell 14:27
Paljudes riikides on selleks märkimisväärsed rahatrahvid. Asi ei ole publiku arvus. Kui ka 50. pealisse seltskonda satub koroonahaige, siis saab levik taas uue alguse! Uskumatu, ise on haige ja seikleb mööda Eestit ringi.

     Uve  30.07 kell 14:24
Tere. Mõistusele peaks tooma inimesi alles ilmselt fataalse tagajärjega õnnetus, kui enne aru tõesti ei saada, et PANGE OMA SÜIDUKITEL TULED PÕLEMA! Liinibussid, suured rekkad ja lugematul hulgal igasusugused sõidukid ka vihmaga maanteedel nagu parkivad autod keset teed.. Ootame siis rohkem õnnetusi, et kohale jõuaks. Politei ei tee kahjuks ohutuse eesmärgil midagi, kui ise on neil kenasti sisse lülitatud tuled. Maanteel ca60 kmh õppesõiduauto keset teed ja tuled igasugused puuduvad... Alustame juba koolist ohtlikku sõiduõpet..

haridusgenotsiidil on tagajärjed      ENSV   30.07 kell 14:21
Ainult läbi kasvatuse, kultuuri ja hariduse mis kõik peeti vajalikuks Eestis hävitada, et nõrku mandaadituid totalitariste võimul igavnesti hoida. Samas proprotsionaalsuse printsiibi eitamine ning see läbi ühe vajadusel ise toodetud inimese pealt politseiriigi ehitamine on ju taotalitaristide vanglariigi rajamise esimese kursuse esimene peatükk. Olukorras, kus Eestis on tänaseks maailmas kõige rohkem miilitsaid tekkinud riigi suurima asutusena on ju väga selge suund ning selle õigustamiseks on vaja toota sündmuseid, mis võimaldaks juba täna kelle 21.00 propagandaministeeriumi teadaannateks teilt võtta veel rohkem vabadusi kui seda juba tänaseks on tehtud ainsas ära varastatud inim ja põhiõigusteta EU riigis.

Samas haigena tööl või lõpbutasemas käimine on samaväärne täispeaga sõitmisele mille eest on füüsiline vägivald täiesti OK. Aga endiselt taanub kõik maailma ühe top kolm kasvatamatumale rahvusele, mis tuleneb kultuuritusest, harimatusest ja kasvatamatusest vaid, mis on eelkõige riigi initseeritud ühiskonna modeleerimise suunad kõik.

Mendiriigi maailma kõrgeimad trahvid EU ühtede kõrgemate maksudega riigile omaselt karantiini rikkumise eest (€9000) mõistagi midagi ei muuda nii nagu see ka liikluses toob vaid ise tootetud kuritegevuse kasvu. Läbi keeldude käskude ei saa saavutada positiivseid tulemusi mitte milleski sisuliselt, kuigi see peab olema süsteemi osa, kuid maailma ühele rumalale riigile omaselt mitte rajaneda sellel.