Kes valetab, kes mäletab?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   07.08 kell 8:11
Mitte muusika polnud keelatud aga oli keelatud Kapitalistlik propaganda.
Oli keelatud mõelda teisiti kuis valitsejad soovisid.
Terves maailmas proletariaatse revolutsiooni organiseerisid juudid ja viisid hauda 300 miljonit inimest.

     huviline  05.08 kell 16:52
Mart Helme pole kunagi olnud propagandist. Kes vastupidist väidab, on valetaja ja laimaja. Vastutan oma sõnade eest.

     Heino  05.08 kell 16:32
Kui Tarand omastas ebaõiglaselt Vooglaiu 2000 eurot ja korraldas provokatsiooni Toompeal, siis on ta ka võimeline 100 protsenti valetama, seepärast ei tohiks keegi Tarandi ütlusi tõsiselt võtta.

Tere.     Erik  05.08 kell 16:27
Oleks selles Helme loos kuritegu, oleks see juba ammu enne valimisi välja toodud ja tõestatud. Hetkel käib lihtsalt rünnak valitsuse vastu mis peagi vaibub. Küsimus, kes valetab, kes mäletab on vastus selline, mälu on valikuline ja valetame kõik, kes vähem, kes rohkem.


     huviline  05.08 kell 16:25
Lugu on üles ehitatud tobedale vanasõnale "Kus suitsu, seal tuld". Sama hästi võib igaüks autorite kohta väita, et nad on valetajad ja laimajad. Väite tagajärgedega saagu nad ise hakkama. Edasi võib arendada, et kes valetab, see varastab jne.
Väited M. Helme kohta olid ja on tõestamata, samas ei vaja mingit tõestust, miks I. Tarand välisministeeriumist kinga sai.
Lihtsalt üks aferist kipub vist jälle poliitikasse.

Olla väärikas!     Silja  05.08 kell 15:54
Tarandil võiks olla niipalju sirgeselgsust, et olla vait. Me mäletame - Tarandi ülust K. Ojulandi kohta, vintis peaga autoroolis olemist, 2000 euro irvitades omistamist!

     Mees48  05.08 kell 15:49
See lugu ajab lihtsalt naerma

     Aiku  05.08 kell 15:46
Kes ise valetab, see ei usu, et teine tõtt räägib.

Valetaja     kuulaja  05.08 kell 15:40
Jüri Ratas valetas enne valimisi pensionäridele! Tema lubadus oli 100 eurot erakorralist pensionitõusu. Juhtus nii, et seda ei tulnud ja pandi veel maksud peale! Mitte iial ei vali enam keskerakonda! Ratas võiks ikka teada, et Euroopa Liidus on Eestis kõige enam vaesuses elavaid pensionäre!

     Tom  05.08 kell 15:31
Helme oli nõukogude ajal propagandatöötaja. Laulva revolutsiooni ajal oli peidus ja hiljem on seda nimetanud massipsühhoosiks. Moskvas saadikuna varastas ja hiljem on proovinud mitmes erakonnas edu saavutada. Nüüd on see libe mees leidnud omale pooldajaid ja müüd maha Eestit !

Eelmisele ”isikule”     Taavi  05.08 kell 15:12
Vastuseks eelmisele kirjutajale, mine nuta oma patja. Kui sa aru ei saa, kuidas äärmuslased riiki põhja lasevad, siis mine psühholoogi juurde va idioot.

EESTI MEEDIA ON VÕTNUD...     RÜNNAK MEEDIA POOLT  05.08 kell 14:18
võtnud normiks otsida ÜKSKÕIK MILLIST KOMPROMITEERIVAT INFOT EKRE juhtfiguuride kohta ! Ükskõik kui vana asi, kasvõi 30 aastat tagasi juhtunud episood ! KUIDAS REFORMIERAKOND MILJONEID VARASTAS KUI OLI VÕIMUL ???
RAHAPESUS VÕIB MINNA KINNI PALJUSID REFORMIERAKONNA POLIITIKUID ! VÄRISEGE.. see ongi päti loomuses !