Kas koroonaolukord läheb käest ära?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

kõigile ohtlik     Olev  06.08 kell 17:01
Jah, paljud noored põevad kroonviirust kergelt. Ent on ka hirmutavaid konkreetseid näiteid: just noored kurdavad Covid'i pika kestmise ja haiguse tagajärjel tekkinud kopsukahjustuste üle, mis ei parane üldse. Haiglast saavad koju, aga palavik ja hapnikupuudus püsib, hingavad mingitest silindritest.

siiski     Olev  06.08 kell 16:51
Palun öelge ärritunud helistajale: kristlaste vastu pole midagi, aga kirikus nakatuti enne ja ka nüüd, augustis.

     pensionär  06.08 kell 16:11
Vaadates praegust võimude ja rahva käitumist, on vägagi tõenäoline, et olukord läheb käest ära ja alles tagantjärele hakatakse targutama, et see või too oleks pidanud tegema hoopis nii või naa. Nagu Saaremaa puhul. Parem karta kui kahetseda.

     Mati  06.08 kell 15:54
Saates oli just juttu, et Tramp soovitas veeni süstida puhastusainet. Kui keegi veel ei tea, siis see oli nii õelda must huumor või iroonia paanitsevatele ajakirjanikele. Tramp tahtis näha ajakirjanike reaktsiooni.

     .  06.08 kell 15:47
Piirid korralikult lukku , nagu oli Nõuka ajal ja haiged võõrliigid välja .

     Tom  06.08 kell 15:41
Kui hirmutamist ei lõpetata siis lähebki käest ära. Mõned üksikud juhtumid(võrreldes ükskõik millise viirusega) pole põhjuseks paanikat tekitada. Valitsuselt ootaks sirget selga ja selget pead. Kohustuslikke maske ja liikumispiiranguid pole vaja. Igaüks teab,kuidas käitub.

Koroona     kuulaja  06.08 kell 15:39
Loomulikult läheb käest ära. Eestlane on ju nii edev rahvas, et ta kohe ennast näitamiseta ja pidutsemat elada ei oska. Reporteri saates näeb sageli, kuidas ülesmukitud üle keskea prouad pidudel edvistavad ja arvavad et on tibid.

     rein  06.08 kell 15:26
Tundub küll ,et läheb käest ära.Aga enne läks mõningatel mõistus käest ära,et haigena kakerdasid rahvarohketes kohtades.