Milline on olnud teie tänavune suveelamus?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     To: Galina  13.08 kell 14:53
Te vist olete vale riigi elamiseks valinud. meil on kapitalism ja eraomand on püha. Ja Rista ots on TÄIESTI SEADUSLIKULT erastatud.
Või tahate hakata riiki tagasi sotsialismi pöörama?

no     pole see teema  13.08 kell 13:53
Ilmselt saaks siia kirjutada ka midagi positiivset aga:
Tulemas on üritus Tallinnas valgevene protesteeriva rahva toetuseks :
Paraku saame nõuda vaid ajakirjanduse vabadust..
Valgevene on rahvusriik. Sealne diktaator on rahva valitud ( vähemalt algus aastatel) Kui täna on enamik valgevenelastest temast tüninenud ..või lõpuks aru saanud, et tegemist on atokraatse vägivallale kalduva, küünilise diktaatoriga..siis nii on ..Ikka on see valgevene siseasi ja ise valisid ..ise ka kukutavad. Meie saame kehtestada vaid majnduslikud ja EU-sse sisesõidu piirangud nendele kes on seda resiimi ja vägivalda toetamas täna.
Lisaks saame näidata ja rääkida sellest oma info kanalitel ja Valgevene saatkondades...
Seni kuni rahvas pole ise tänavatel radikaliseerunud ..saame kutsuda mitte kasutama ebaproportsionaalset jõhkrat jõudu ...
OMON on mehitatud valgevenelastest ( ajupestud ja lollitatud ...korralikult kinni makstud jne. aga valgevenelased)..peksavad oma inimesi ..see pole normaalne ,nõus.Samuti pole valimistulemused usutavad..nõus..Aga veelkord:
Alaksandr Ryhoravič Łukašenka valiti 1990. aastal Valgevene Ülemnõukogusse. 1993. aastal sai ta Valgevene parlamendi korruptsioonivastase komisjoni esimeheks.
1994. aastal valiti Łukašenka päriselt ka presidendiks.
Vaatamata sellele et, pidas kampaaniat populistlike ja korruptsioonivastase võitluse loosungite all, lubades "kodu ja tööd" kõigile kodanikele, hinnakontrolli ja slaavi riikide liitu Venemaaga...
Kus olid valgevenelased seni ? 26 a on lastud tekkida resiimil mis täna neid ei rahulda..
Võimu ei anta võim tuleb võtta.
Mitte ükski autoritaarne valitseja ei loobu võimust..Ja mitte kunagi pole jäänud stabiilseks riik ,kui seal on võimu muutmise juures olnud kellegi teise riigi karvased käed..Ja mitte kunagi polerevolutsioon jätnud valitsema oma kangelasi..
-uus liider peab selle koha ära teenima ..ise looma ja saama rahva toetuse...     elektritsaabtasuta blogspot com   13.08 kell 5:24
Joomine ja suitsetamine on keeranud tuksi minu elu. Suits ja viin teevad organismi tundetuks ja siis mingit suveelamust ei tunne.
Lapsepolves tundsin suveelamust joes ujudes akvalangi maskiga. Hommikul vette ja ohtul tagasi .
Voi mmetsas seeni- marju korjates,heina tehes,saunas mulistades jne.

     pensionär  12.08 kell 16:37
Selleks oli jaaniõhtu. Põhja-Eesti rannik. Klassivenna polistalu jõe kaldal. Meid oli kokku kümme. Neli pensionieas klaasivenda oma naistega. Tervituseks õues naps eelmisel päeval soolatud kohaliku lõhega ega. Vardas sinitaeva all lehvimas sinimustvalge. Siis saun, suplus jões, meestele õlled, naistele kokteilid. Pärast aias kaetud laud küpsetatud lihaga (mitte šašlõkiga!). Siis väike lõke naabritest abielupaari krundi piiril. Ei mingit muusikat, lärmi ega müra, ainult linnulaul. Rohkem vaikisime kui rääkisime, nautisime seda olemist. Vadistasime alles järgmisel päeval, kuni lõunal kodudesse laiali sõitsime. Mul pole elus nii ilusat jaaniõhtut olnud. Mida eestlasel veel ihata!

Suvesigadus     Galina  12.08 kell 16:30
Vox populist kasu, tuleb esitada arupärimine, kuidas PaapKõlar Paradiisiranna endale sai, see oli ju RMK ala ning mingit avalikk oksjonit ei ole olnud.Politsei

     Liis  12.08 kell 15:59
mustikauputus metsas on palju rõõmu tänavu pakkunud. ja linnulaul, soe merevesi.

Mis puutub Ristna Paradiisiranda, siis see on ERAVALDDUS. ja minu arust me elame kapitalismis, mitte sotsialismis. Paabul, kui omanikul, on õigus oma maa peal toimetada nii nagu seadus ette näeb.
Paraku on viimasel ajal tõstmas pead sotsialismitont, kus tahetakse eraomandiga toimetada kui enda omaga. Nii see ikka ei lähe. ka Siim nestor nurises, et Hiiumaal kuskil metsa maha võetud.
Aga palun, tehku oma pakkumine ja ostku talle südamelähedane metsatukk endale turuhinnaga ära. Keegi ju ei keela!

Lollakad     Konaevatiiv  12.08 kell 15:56
Saatejuht loeb mõnuga ette igasuguseid idiootseid kommentaare! Peaasi, et EKRE sees on! Sama oli üleeile! Sitt kust ja jõudu!

Mees ahistab meest     kuulaja  12.08 kell 15:34
Suveelamus vaid jutumärkides. Rannas päevitades pidin kogema ühe meesterahva seksuaalset lähenemiskatset. Guugeldades selle tuntud tegelase nime, leiab üllatuslikult tema nime ekre liikmete nimekirjast.

Pettumus     ats  12.08 kell 15:13
Ilus suvi.Tõrvatilgaks oli Hiiumaal plaan külastada Ristna Paradiisiranda, kuid kurikael oli sulgenud suurte mändidega selle tee.Paap Kõlar olevat olnud see mees.Ekre!